Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

buba08
28. nov 2014

@ester1710 a ideš v narkoze, ci bez? Ja som bola bez, bola to malina, strašne som sa bála, ze ma to bude bolieť, samotný odber nebolel vôbec, ale potom má Otevrel ešte palpacne vyšetril a to bolelo riadne, ale len tu chvíľočku kým to robil, bola som nakoniec rada, ze som nešla do narkozy

ester1710
28. nov 2014

@buba08 Uvidi sa zajtra. Lebo tam videli viac tych vajicok, ze ak budu viacere vhodne na odber, tak musim s narkozou. Ak mi ostane len ten jeden, tak bez. No uvidime. Nepocitala som s tou moznostou, ze v native bez stimulacie moze byt aj viac vajicok 🙂

azzura
28. nov 2014

Baby nezostal vam gonal, mne nefunguje pero

gagirl
28. nov 2014

@diska davaj si caj a medom a citronom..cesnak..kloktat slanou vodou aj do nosa morsku sol..do hrdla mozes septisan pastilky cmulat..to mozu tehotne..a na kasel skus cibulovy cajik..ked pijes caje nepi horuce
.a vela lez..vela tekutin a este ber aj c vitamon aspon 1000mg aj viac..bude to dobre neboj..ak by nebolo lepsie chod radsej k lekarovi..skore uzdravenie prajem)

diska
28. nov 2014

@gagirl ahoj,,,dakujem za raday,tu morsku sol poslem kupit muzika do lekarne,septisan mi uz kupil a medik nemozem koli cukru ☹ a cesnaku a cibule by som hodila asi sablicku 😅
Joj tak si davam pozor a ochoriem ako na potvoru .

diska
28. nov 2014

@buba08 aj tebe dakujem,no uvidim co poskusam 🙂

diska
28. nov 2014

@azzura ahoj,ja mam doma cele balenie neotvorne 450,som z Ba.

gagirl
28. nov 2014

@diska ved to ze teraz je take zle obdobie..clovek aby nikam nechodil..ale bude dobre neboj..mas aj teplotu?

diska
28. nov 2014

@gagirl ja chodim hlavne po lekaroch tak myslim ze aj tam so to schytala lebo vela ludi kasle.Teplotu zatial nie a vykasliavam take super veci 😀 tak neviem ci je to dobre alebo zle.

mimika1973
28. nov 2014

Ahojte babulky, nase srdiecko ma odvcera uz 5 mesiacikov, sme uz velky! 😵 😵
Tesim sa velmi s novymi tehulkami, budete mat krasne Vianoce a na rok malych racikov!!! 😉 🙂 😵
Snazilky, stimulky, sup do aj vy do tehu vlaciku!
Pekny dnik prajeme

haimi
28. nov 2014

Dakujem nejakej dobrej dusi za srdiecko 🙂

zuzu1108
28. nov 2014

@gagirl ahok 😊. Tak vyzera to po dnešnom utz ze asi v stredu, najneskôr vo stvrtok. Od zajtra picham Orgalutran aj v nedeľu a v pondelok kontrola a uvidíme 😉

gagirl
28. nov 2014

@diska ved prave po lekaroch schyta clovek najviac..ked vykasliavas to je dobre..nech to ide hlavne von ked tam nieco je..tak sa pekne liecte..nech ste coskoro fit;)

benny11
28. nov 2014

tak baby pochválim sa aj ja, srdiečko bije a sme 6+3 😀

ingrid0105
28. nov 2014

@benny11 gratulujem maminka 🙂

crazybabenka
28. nov 2014

@diska ja sa takto trápim už 2 týždeň....dvojo antibiotík....a teraz mi začal konečne zaberať bioparox......je to hnusné....a musí sa užívať 7-8 dní....ale je to to najúčinnejšie ...čo môžeš v tehu

haimi
28. nov 2014

@benny11 gratulujem tehulka 😉

diska
28. nov 2014

@crazybabenka ahoj ,to je ten sprej do hrdla? ja som to v minulosti mala a nezabralo mi to 😖

crazybabenka
28. nov 2014

@diska do hrdla aj do nosa http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/detail/bio... mne len toto jediné zaberá

buba08
28. nov 2014

@crazybabenka ja mám bioparox celkom rada 😉, naopak moja kolegyňa ho nemôže ani cítiť:-/, ale mne nezaberie vždy, niekedy musím aj normálne atb :-/

crazybabenka
28. nov 2014

@buba08 ja ho tiež nemôžem ani cítiť.....a najmä do nosa....to je iná hnusnosť.....ale vydržím....len nech už je pokoj 😀

diska
28. nov 2014

@crazybabenka ano presne toto som mala a nepomohlo,tak uvidim aky bude vikend a mozno skusim ,teraz cmulam septisan 😝

skaredekacatko
28. nov 2014

@azzura skadial si ja mam otvorene jednu davku nieco okolo mesiaca

benny11
28. nov 2014

@ingrid0105 ďakujem, som sa normálne rozrevala u lekára a chudák, ten ma tam objímal od radosti 🙂

dorotka66
28. nov 2014

@diska mám jeden skvelý zdravý recept , pred OPU som mala 2 týždne zápal priedušiek a účinkoval. 1 PL olivového oleja vymiešaj s 1 PL citrónovej šťavy a toto pi 2 x denne (teda vždy čerstvé) A ráno pred umytím zubov a jedlom si daj 1 PL olivového oleja do úst a 5 min. ho len tak premieľaj v ústnej dutine. Potom vypľuj, neprehĺtaj! Zbaví ťa to všetkého zlého v ústnej dutine 🙂 Držím palce

ingrid0105
28. nov 2014

@benny11 to ti verim, slzicky stastia, uzivaj si tehulkovanie 🙂

buba08
28. nov 2014

@dorotka66 atb si vôbec na zápal priedušiek nebrala? Len ten recept s olivovým olejom a citrónom?

dorotka66
28. nov 2014

@buba08 žiaľ, brala som aj atb zinat 2 bal. ale s touto receptúrou som sa už neraz dostala z riadneho prechladenia a bez atb. 🙂

zuzu1108
28. nov 2014

Baby mali ste niektorá, ze ste si pichali Oralutran uz na 7mi den stimulovania?Mam ho aj na 8mi a v pondelok další utz, to budem 9ty den stimulácie . Kolko sa moze pichnúť tych Orgalutranov 😕 ? A vajíčka este rastu aj ked sa pichne? Dnes mali 12mm na 6ty den.

diska
28. nov 2014

@zuzu1108 rastu ale pomalsie,orgalutran budes pichat az do pregnylu kolko bude treba ja som pichala aj 7dni.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre