Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

balance
26. okt 2014

@evadek kazdy mi hovori,ze to vyjde na prvykrat,ale moc tomu neverim,aj pri mojej diagnoze je stale sanca 40%.ano jedno uz mam,to neviem ani ako sme k nemu prišli,potom som mala 2x mmt a zobrali mi vajickovody,tazke jedina cesta je ivf.dufam,ze nam to obom vyjde 😉 a ake lieky mas?budeš chodit na utz do brna?

franzziska
26. okt 2014

@ivka3901 😉 😉 😉 😉 😵

ivka3901
26. okt 2014

@mircalla no ved už je dobre už to nechám tak už sa mi neche nato myslieť idem si dočítať knižku čo mám rozčítanú drahý kuchtí v kuchyni rezne už mi aj doniesol sú dobré nato,že varí po prvý krát a pozrieme si nejaký dobrý film a nachvílu prestanem myslieť nato najhoršie 🙂

evadek
26. okt 2014

@zibi nie nie nieee... oddychnite si... Dajte si niekde spolocny vikend ..ked bude chut tak sa aj rozpravajte o tom celom ....len teraz si daj-te cas pre seba ....ja viem ako to velmi boli ...aj ked som este neabsolvovala toho tak vela...
Skus potom najst nejaku inu cestu ..mozno zajst na genetiku...porozpravat sa s doktormi...mozno skusit darcovske vajicka, alebo spermie..Hlavne teraz si dajte cas...:Keby si blizsie, tak by som ta taaaaaaaak objala a povedala by som ti, ze to bude dobre...normalne mam slzy v ociach ..Takze teraz si poplac, daj si cas pre seba..a potom uvidis.. Drz sa moja...

evadek
26. okt 2014

@balance mam merional iba..2 x 75ml denne ...počas 6 dni....
Budem..teda pojdem raz na kontrolne sono🙂
Ja viem,ze to nie je sto percentne..ale nie je to najhorisa diagnoza 🙂 to je pozitivne...

skaredekacatko
26. okt 2014

@zibi to mo je luto som ti drzala palce. 😢

mimika1973
26. okt 2014

@ivka3901 a mate mrazacikov, kolko?

mimika1973
26. okt 2014

@ivka3901 mudra rec moja, prejdi na ine myslienky, a pozdrav manzelika, ze sa tak pekne o teba stara a fajne navari, mnaaam rezniky lubim! 😝 😉

lemoni86
26. okt 2014

@zibi och... to mi je velmi luto... drz sa !!!!

diska
26. okt 2014

@zibi ahoj,velmi ma to mrzi,oddychni si a potom porozmyslas co dalej.

zibi
26. okt 2014

dik baby neviem fakt co dalej

mimika1973
26. okt 2014

@zibi och nie zibi!!!! ☹
kolko vajok si akoze mala po OPU?
Toto bola teda naozaj cela negativna situacia a IVF!
nabuduce to bude opak, a vsetko pozitivne!
Treba sa porozpravat s dokim jak sa patri a najst dake lepsie riesenie.... 😖
U vas su zle spermie??? uz si nepamatam preto sa pytam...
A nikdy nehovor nikdy, deticky budes mat! 😉
Inac, v Brne je aj ine centrum Repromeda myslim, alebo aj Sanus v Zline, prever si to tiez, po zlej skusenosti treba este skusit ine....
Drz sa moja!!!

zibi
26. okt 2014

@mimika1973 dik moja
neivem musim sa pozbierat z toho sklamania
neivem co budme robit
nechcem zatial darcovske to sa lahko povie ..chcela by sm aby sme mali manzelovo dieta ..zatial to tak necitim ale mozno raz budem donutena .fakt som na dne momentalne hlbokom 😝

ivka3901
26. okt 2014

@mimika1973 no díky moja máme 2 mrazáčikov HB-1 takže počítam keby dačo by sa mohli dobre rozmraziť 😉 no po prvý krát robí šak radčej on navarí ako moju alebo jeho mamu očúvať a predsa mami sú mami,ale vieme si pomocť sami aj ked sa obávam o kuchyňu novú 😀 😀 😀

lemoni86
26. okt 2014

baby mne este stale neprisiel mail z reprofitu kolko mame mrazacikov... mam pockat do pondelka? kto vlastne mi o tomto ma dat vediet? dr ci z embryologie? diki

diska
26. okt 2014

@lemoni86 ahoj posiela to asi labak,lebo tam maju ,ze kryo reprofit ,ale vzdy som mala podpisaneho Machaca .

haimi
26. okt 2014

@skaredekacatko strasne ti drzim palce 😉 dnes som to uz nezvladla a urobila si testik 😵 😵 😵 neverim tomu

lemoni86
26. okt 2014

@haimi su tam???? 😕 🙂

lemoni86
26. okt 2014

@diska diki tak pockam este... 🙂

diska
26. okt 2014

@lemoni86 urcite poslu,neboj 😉

lemoni86
26. okt 2014

@haimi fotooooooo seeem 😀 😀 😀 😀 chceme vidiet dialniceeee 😀 😀

haimi
26. okt 2014

@lemoni86 moja, to nie su este dialnice. Je to 20 reprofitacky test na 10d

haimi
26. okt 2014
lemoni86
26. okt 2014

@haimi aha... tak ale na mamateste by uz boli celkom pekne ciarky nie? no a vravela som ze sa nevzdavaj 🙂 ze tam je nadej.. tak drzim ti silno palce dalej ;).... mna uz chyta riadna panika ze ako to dopadne ☹ 😔

lemoni86
26. okt 2014

@haimi to je krasna ciarka... blahozelaaam 🙂 🙂 tak len nech sa drziii 🙂 a nespinis ani nic? vsetko ok?

haimi
26. okt 2014

@lemoni86 pocuj, viem ze sa to lahko hovori, sama som si tym presla. Nestresuj. Mna na druhy den po vklade prestali boliet prsia, asi vyprchal pregnyl. Brucho ma zacalo boliet, ze ista mrcha. Vzdy som si myslela, ze musim rozoznat tehu a kramy a prd. Presne ako baby pisali, kym neprisli kramy, nic nie je stratene 😉 a prsia ma stale nejako nebolia, len od vcera ale len trochu 😉

skaredekacatko
26. okt 2014

@haimi vidis ja som ti verila baba jedna . Drzim palce nech o 9 mesiacov nam bude plakat maly uzlik v perinke 😀 a hlavne sa setri.

haimi
26. okt 2014

@lemoni86 vobec nespinim. Len ma boli stale brucho, ale prezitelne. Dnes asi najmenej za poslednych 5 dni

diska
26. okt 2014

@haimi krasna ciarka,super ,to si robila rano? kolko embryjok ti vkladali?

lemoni86
26. okt 2014

@haimi no presne ... proste to iste to je.. priznaky rovnake... uz len otazka ze ci pride mrcha alebo nie... i ked ja som pri ketku mrchovala az po vysadeni utrosa... meskalo mi to asi 5 dni... no ale tvoj testik je jasnyy 😀 😀 😀 si tehulaaaa 😀 😀 tak sprav miesto v tehu vlaciku nech naskocime za tebouuu 😀 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre