Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

leontinka27
19. dec 2014

@speranza1 a ja si vazim teba za bojovnost za to ze aj ked si mala ty zle obdobie dokazala si povzbudzovat babenky...ze si to nevzdala a ukazala si nam ze bojovat stoji zato.
ideme do ivf na konci januara.ale prave sa dozvedam ze po imunolog.stranke by sa po odstraneni vajcovodu teda po laparke malo ist na ivf az po pol roku.co si o tom myslis?

gagirl
19. dec 2014

@speranza1 super..tak len tak dalej..a davaj na krpcekov pozor..budete mat krasne Vianoce ..🙂

speranza1
19. dec 2014

@leontinka27 tak na toto ti neviem odpovedat...skus sa opytat dr.v RF....co odporuca....

speranza1
19. dec 2014

@gagirl dakujem velmi pekne 😵

majba
19. dec 2014

@crazybabenka ja som to tiez tak mala. najprv spinenie, to mi hovorili, ze je to v poriadku, vraj sa to stava. A potom som zacala krvacat ako pri mrche. to som isla uz do nemocnice. Dostala som lieky proti krvacaniu a tyzden som si tam podctivo polezala. Tiez mi nevedeli povedat z coho to je, ale vraj najpravdepodobnejsie z prekrveneho krcka.

leontinka27
19. dec 2014

@speranza1 Marcel povedal ze mozem po mesiaci ....idem po cca po dvoch....ale ved teraz je to uz jedno.ak do toho nic nepride pojdem na konci toho januara.
speri drzim ti vsetko co sa drzat da ........dvojkam aby sa u maminky pacilo az do 9 mesiacao.
A aj babenkam tehulkam snazilkam cakatelkam na // cakatelkam na srdiecka dzim palce a vsetko a cakatelkam na stimulku bohatu urodu..

majba
19. dec 2014

@speranza1 gratulujem a velmi, velmi drzim palceky 🙂

hencidlo
19. dec 2014

@speranza1 mojko tak to je velka gratulka a moooc Vam drzim palceky!!!!

crazybabenka
19. dec 2014

@majba a ako to dopalo? Ci si výsledok nosia v brusku

motiv
19. dec 2014

Dievcata, potvrdene aj srdiecko🙂
Takze 4.pokus vysiel🙂 Drzim vam vsetkym palce !
Mam tu neminute prasky Inofolic 10sackov a 3 balenia Estrofem 1 mg ak niektora potrebujete, poslem.

speranza1
19. dec 2014

@leontinka27 neboj sa... Ty ma budes hned nasledovat 😵 😉

speranza1
19. dec 2014

@motiv blahozelaaaaaaam 😵 😵 😵 😵

lenka54321happy
19. dec 2014

@majba
Teraz som sa docitala tevraj ALLICIN je ma to dobry pocula si o tom?

ludinka
19. dec 2014

@diska poistovna preplaca lekarom sono len 3 krat za tehu v 12, 20, a 30 tyzdni...........zalezi od lekara ako to ma zauzivane co robi na poradni......, mne napr. moj robi sono vzdy ale nie zadarmo

leontinka27
19. dec 2014

@speranza1 bodaj by si mala pravdu.budem na to mysliet.... 😀
@motiv aj tebe velka gratulka blahozelaaaam.

ludinka
19. dec 2014

@kako23 ahoj dlho som ta tu nevidela.....citam ze si bola u doc. tomasa na vysetreni(aj ja ho dobre poznam, je to moj obvodak a uz ma aj 2x operoval....)........je mi luto ze mate taketo zle vyhliadky ☹ ale niekedy sa stavaju aj zazraky a mozno vy budete jednym z nich 🤐 ,
tie darcovske vajicka su ale tiez cesta ako mat svoje krasne zdrave babo, ved by bolo geneticky tvojho manzela a ty by si ho vynosila ako svoje, na fotkach co tu baby dali su tie deticky krasne, ja by som sa asi tiez nato dala pred adopciou

motiv
19. dec 2014

@speranza1 dakujem, aj ja tebe🙂

elienocka
19. dec 2014

gratulujem po takom case sa aj na teba slniecko usmialo.drzim palce 🙂

elienocka
19. dec 2014

@speranza1 gratulujem po takom case sa aj na teba slniecko usmialo.drzim palce 🙂

zoji79
19. dec 2014

@speranza1 ahojky moja ;o) ja som to vedelaaaa :o) veľká gratulacia!!! Držím veľmi palce!!! Dve srdiecka mat je nadhera!!! Aj my sme chceli 2, ale aj to jedno je mat krasne. Včera sme ju aj porodili ;o) Je nádherná 🙂

bergalm
19. dec 2014

@speranza1 GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEM a MOOOC drzim palce 😉

evadek
19. dec 2014

@speranza1 Speriiiiiiiiiiiiiiiiii to je uuuuuzasneeeee....ty si preto tak cakala...aby si na koniec mala dve ... 😀 😀 😀 .....ach babenky vsimate ako sa to tu roztehulkovalo????....uz aby som aj ja isla na ivf 😝 😔

zoji79
19. dec 2014

Ahojte ! Tak sme tu, kinderko sme rozbalili a bolo v ňom krasne dievcatko s ideálnymi mierami ;o)
Takto vyzerala naša dcérenka po 3 hod včera po porode ;o)

tinka9075
19. dec 2014

@zoji79 jéj gratulujem aká vlasatá je 🙂 🙂 a krásna 😉 😉

zoji79
19. dec 2014

@tinka9075 ahojky :o) noo, krasna je, síce tu trosku neucesana a velmi čerstvá, a este k tomu moc unavena po porode.

tinka9075
19. dec 2014

@zoji79 ja som mojich videla až 10 hodín po pôrode 😉 🙂 🙂 taká spokojná ako si búva 😉 😉

speranza1
19. dec 2014

@zoji79 blahozelaaaaaaaaam 😵 😵 😵 je nadhernaaaaa

izzie27
19. dec 2014

@speranza1 gratulujem a prajem kludne tehulkovanie 🙂

zoji79
19. dec 2014

@tinka9075 ja som malu kojila po minúte po porode este cela od krvi, ale cucala ako drakulka 😀

tinka9075
19. dec 2014

@zoji79 to si mala super a rodila si prirodzene?no ja po tej sekcii som bola rada že žijem 😒 😒 ale zvládla som to 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre