Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nelly3
26. jan 2015

@evadek
jasne 😉

renitr
26. jan 2015

Ahojte , chcela by som sa spytat, kolko dni sa stimuluje pri SOFT? Kolko dni to vlastne trva od stimulky po odber vajicok pri SOFT? Vdaka za info

evadek
26. jan 2015

@nelly3 huraaaaaaaa..konecneeee😀

ingrid0105
26. jan 2015

@renitr ja sa tiez pripajam mam rovnaku otazku 😉

chilli21
26. jan 2015

@monicka79 dakujem ti, ja teraz idem skusit nativ v BA a ak nic z toho nebude tak skusim este cez poistovnu tu ale chcem ist zaroven na konzultaciu do Brna a pripadne sa podla toho rozhodnut.

monicka79
26. jan 2015

@chilli21 nechces radsej skusit nativ v Brne? Mala by si to asi lacnejsie

franzziska
26. jan 2015

@renitr
@ingrid0105 stimulujte podla toho ako vam rastu vajicka...od 2-3dc...niektore baby maju odber uz 12dc...dokonca som raz citala ze mala aj na 10dc...ja som mala napríklad na 17dc lebo mi rastli pomalsie...je to rozne....ja dokopy 13 dni injekcie....

liana75
26. jan 2015

Ahojte
Rada by som sa k Vám pridala 🙂 sme po konzultácii v Reprofite a máme naplánovanú dlhú cestu pred nami. Bola niektorá z Vás na genetiku karyotyp ? Objednali sme sa aj na reprodukčnej imunológii v Nitre. Neviem či to má nejaký význam, ale stratiť už asi nemáme čo.

renitr
26. jan 2015

@franzziska dakujem za info, si zlata. Juuj uz sa tesim, som zvedava co nam povie lekar vo stvrtok 😉

franzziska
26. jan 2015

@renitr a ku komu ides?

chilli21
26. jan 2015

@monicka79 teraz by som to uz nestihla, je to asi uletene ale som v stave ze musim vyuzit kazdy cyklus, tak teraz to uz mam rozbehnute tu. Ty si to riesila aj na Slovensku alebo si rovno sla do Brna?

ivka3901
26. jan 2015

Ahojte baby neviem či máte niektorá skúsenosť s inekciámi Dexamed síce mi bola pichnutá zaťiaľ len jedna inekcia,ale mizostala po nej riadna modrina ☹

haimi
26. jan 2015

@liana75 ja som si robila genetiku v blave v zeleznicnej nemocnici. Treba aspon jedno odporucenie, mne daval pre mna aj manzela moj gynekolog. Urobil nam genetiku, zakladne mutacie z hematologie a z imuno protilatky proti spermiam, embryu a este tusim niecomu. Objednali nas dost rychlo, max do dvoch tyzdnov. Na vysledky sme cakali tusim 6 tyzdnov a bolo to zadara. Nic nam nenasli 😉

evadek
27. jan 2015

@haimi robili aj cytokiny a NK bunky?dakujem🙂

motiv
27. jan 2015

ahojte dievcata, nasledujem zial gagirl ☹
Drobci to v 12 tt vzdali, vcera najhroznejsi den, od rana behacky po lekaroch a stresy, potvrdeny MA dvoma lekarmi, chystam sa do nemocnice.
Drzte sa vsetky !

balance
27. jan 2015

@evadek keby som mohla,tak by som tam volala kazdu hodinu 🙂

tlucka
27. jan 2015

@motiv Bože to nie... Ako môže toto dopustiť... ☹ Je mi to strašne ľúto...

skaredekacatko
27. jan 2015

@motiv to je mi luto. ☹

evadek
27. jan 2015

@motiv je mi to strasne luto...:(..velmi ...drz sa..

speranza1
27. jan 2015

@motiv 😢 😢 😢 😢 ; -😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔
Je mi to nesmierne luto... Naozaj sa ten zial a smutok neda vyjadrit ani slovami...

crazybabenka
27. jan 2015

@motiv to mi je strašne ľúto....drž sa ☹ ☹ 😔 😢

renitr
27. jan 2015

@franzziska idem k Dr. Otevrelovi 😉

renitr
27. jan 2015

@motiv boooze to nie ☹ drzkajte sa

bergalm
27. jan 2015

@motiv je mi to neskutocne luto,slzy mi vypadli po precitani Tvojho prispevku.Posielam srdiecko a objatie

tinkatinulka
27. jan 2015

@motiv je mi to luto, posielam srdiečko za drobcov

zuzu1108
27. jan 2015

@liana75 Ahoj my sme si dali robit karyotip v Brne ale v Heliose. Vyslo nam to v poriadku.

zuzu1108
27. jan 2015

@motiv To mi je nesmierne luto ☹ ☹ 😢 .

falin
27. jan 2015

@motiv -ach jaaaj, je mi to velmi luto ☹ ...... viem ako to boli .... posielam objatie

falin
27. jan 2015

@speranza1 - ahoj moja, ako sa mate?

franzziska
27. jan 2015

dievcata co je vhodne do nosa a na hrdlokasel pre tehotne?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre