Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

silvia545
2. feb 2015

@evadek ja som zmierená,ked nie,tak ideme dalej,,nevzdávam sa,,raz to musí vísť 😉

evadek
2. feb 2015

@ingrid0105 ja dufam,ze to tak bude🙂

evadek
2. feb 2015

@silvia545 podobne..dam dorobit vysetrenia a ideme dalej🙂

silvia545
2. feb 2015

@ingrid0105 veľkéééé dakujemeeee 🙂 😉

buba08
2. feb 2015

@speranza1 jej Speri, super správy dnes od teba, len tak ďalej 🙂

franzziska
2. feb 2015

@silvia545 @evadek....ja zas zmierena nie som.....musi to ist ked uz vserko bolo idealne....po dietati tusim uz 8 rokov kvôli okolnostiam sa snazim sice len 4 roky...este nikdy som to nezazils...ziadne 2 //...neviem ake to je.... a mnohi mi hadzali polena pod kolena a uz nevladzem.....
@ingrid0105 dakujeme 🙂 🙂

haimi
2. feb 2015

@silvia545 este radsej netestuj, hlavne ked ti vkladali 3dnove. Zda sa mi to skoro. Mne vkladali hb a testovala som az na 10 den.

renitr
2. feb 2015

@silvia545 velmi drzim palce aby test bol pozitivny😉

silvia545
2. feb 2015

@franzziska no je určite lepšie,myslieť aj na to čo ak to ...,,a nie potom sa zrútiť ,že to nevyšlo 😉 myslieť si,že áno som a potom bum negatívne správy 😒 nieje to moje prvé ivf,tak už viem čo a ako mám premýšlať,,ako som napísala,ja som zmierená a ked nie,tak ideme bojovať znovu 😉 tak mi aj Marcelko povedal,treba byť pripravený na všetko 😉

silvia545
2. feb 2015

@haimi dakujem,,ešte zatiaľ nebudem,,skúsim na ten 10 deň 😉 aj pri malom som testla na 11 deň a boli tam krásne // 😉 prosím ťa sú tie RF testy spoľahlivé ? 😉

silvia545
2. feb 2015

@renitr dakujem 😉 dúfam,že to tu rozbehneme s // 🙂

sarasota
2. feb 2015

@speranza1 supeeeeeeeeeer spravicka,tak velmi sa tesim len tak dalej o mesiac ocakavam zase pozitivne spravy 😀

haimi
2. feb 2015

@silvia545 hej, tie rf su dobre 🙂

santeema
2. feb 2015

@speranza1 no super🙂...tak, aby to slo dalej dobre, pomalicky od kontrole ku kontrole az po porodnicu🙂

dorotka66
2. feb 2015

@speranza1 paráda, som rada, že je všetko v najlepšom poriadku 😉

franzziska
2. feb 2015

@silvia545 ja ale nechcem hadzat flintu do žita vies....

silvia545
2. feb 2015

@franzziska ani ja nechcem hádzať flintu do žita,,len treba byť pripravená na všetko 😉 asi tak 🙂

franzziska
2. feb 2015

@silvia545 ja zas nie som ten typ co sa zruti...asi som psychicky na taketo veci silna....takze ja sa neobavam..len tiez nemam rada sa neustale bat a na to najhorsie mysliet...potom je zivot o nicom....mne zas doktorka povedala k tomu - ze mam je potom napisat ze som tehotna

gagirl
2. feb 2015

@speranza1 tesim sa s vami..len tak dalej🙂

ludinka
2. feb 2015

@speranza1 krasne spravy 🙂 drzim ti palce aj nadalej 🙂

evadek
2. feb 2015

@silvia545 mi vravis z duse..pripravujem sa aj na negativny vysledok..aj tak mam pocit, ze slzicky budu...ale tak boj pokracuje🙂

nelly3
2. feb 2015

@speranza1 ahoj moja, tesim, super, len tak dalej pokracuj 😉

silvia545
2. feb 2015

@evadek evi,ved nevravím nič zlé,,treba byť pripravené 😉 vždy som obdivovala baby,čo išli na 4,5 a viac ivf,,ked som išla ja ešte len na druhé ivf,,som si vtedy hovorila ako to môžu všetky neúspechy zvládnuť a ísť dalej a vždy tie baby budú mať u mňa veľký obdiv 🙂 a naučila som sa to aj ja,všetko zvládnuť 🙂

ria191
2. feb 2015

@speranza1 😀 😀 😀 teším sa veľmi preveľmi myslím na teba každý deň dúfam, že sa ti moc neštikúta to by ma mrzelo srdco moje😝 😝 😕 😕 .

evadek
2. feb 2015

@silvia545 ved presne...🙂
aj u mna maju vsetky obdiv..fakt...neskutocne silne zeny 🙂
ano..ked chceme bojovat musime to nejak zvladat...🙂co nam ine ostava🙂

silvia545
2. feb 2015

@evadek bojovať dovtedy pokým nezvíťazíme 😉 🙂

kutka
2. feb 2015

Ahojte dievcata,
Objednala som nas dnes na prvu konzultaciu k Stelclovi a chcela som sa spytat, ci nahodou niektora nemate nanho mailovu adresu, alebo kludne aj na ineho lekara (asi budu tvorene rovnako). Potrebovala by som sa s nim dohodnut. Na stranke som nasla len take vseobecne mailovky.

Myslite, ze je uplne nerealisticke, ze by mi dovtedy vyplnili ziadosti pre poistovnu, ked im dodam komplet zdravotnu dokumentaciu a tlaciva? Lebo inak to vyzera, ze zaciatok stimulacie az niekedy v maji, kedze prva konzultacia az v polke marca a to mi pride hrozna strata casu.

Dakujeem 🙂

franzziska
2. feb 2015

dievcata mozem 2 tyzdne po vklade uz normalne pohyb/sport? lebo v karte sa pise ze len pocas 5 dni kludovy rezim.....

susienka113
2. feb 2015

Ahojte dievčatá. Určite sa tu už o tom písalo, ale je tu cez 3000 strán a nemôžem to nájsť. Chcem sa s Vami poradiť či mi budú hradené výkony cez poisťovňu. Mám všeobecnú zdravotnú. Ďakujem za pomoc 🙂

nelinka1111
2. feb 2015

@ingrid0105 diky.skusim ich kontaktovat. jeden potrat som mala v 12tt a druhy asi v 6tt. ked pocujem, ze stava sa tak je to strasne. otehotnela som po 2 rokoch, otehotniem raz za dva roky co mi pride malo ked beriem do uvahy vsetky iui a ivf/icsi. pri poslednom icsi som mala len 2 embrya, ale negativny vysledok.
ja neviem ci moze byt vek na vine -38 rokov a mam len zle vajicka, ale verim, ze to tak snad nie je.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre