Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka_1
9. sep 2015

@sono2 Mna to vzdfy uplne vyviedlo z rovnovahy. Juj, nativ je moj uplne najoblubenejsi sposob 🙂 drzim palce!

lienka_1
9. sep 2015

@ria191 si myslim, ze radsej nie.....mas aj tak dost starosti. Inak super, ze si tu aj v tomto case 🙂

ria191
9. sep 2015

@lienka_1 tak ja sa na to všetko vytoto mne všetko funguje ako švajčiarske hodinky a pucka z toho. Všetci sa vyhovárajú na myomy ale problém bude niekde inde len kde? 😳😳😳

ria191
9. sep 2015

Asi v mojej sprostej hlave 😭😱😱

lienka_1
9. sep 2015

@ria191 V tvojej hlave moznmo ano, ale urcite nie sprostej!! Ty tapa! 😝

ria191
9. sep 2015

@lienka_1 veru to je zázrak lebo som utopila iPhone aj tablet vo Vahu a chvalabohu to iPhone dočasne rozchodil tak tu otravujem vzduch😍😛😜😝. Inak take bruseno by som si išla ohmatať 😍😍😍

vernazza
9. sep 2015

caute zeny, inak dnes som sa aj ja dohodla s koudakom na native. 🙂 to tu tak popularizujete, tak reku vyskusam aj ja. 😀 ale srandicky bokom, bola som poobede u neho na konzultacii, maximalne zrelaxovany, pohodovy a sustredeny (!) bol dnes.
baby, co ste minule chceli vediet ako dopadnem s výsledkami@evadek @liu @matusik6, tak brala som vyse 2 mesiace to DHEA 3xdenne, kontroloval mi po roku AMH a zvysilo sa len minimalne na 1,02 z 1, ale on to povazuje za uspech, ze sa u mna neznizuje (budem mat 38 o chvilu). a vysledky z imunologie mam po pol roku subcuvie vsetky uplne v norme, vsetky zle cytokiny mi klesli do referencnych hodnot, tak sa tesim.
tak som sa len tak skusmo spytala, co si mysli u mna o native a on bol hned za, ze on ho velmi preferuje. 🙂 ideme teraz v septembri na dovolenku zrelaxovat a dobit vitamin D a hned v dalsom cykle skusime ten nativ, tak som velmi zvedava, ako to prebehne. 🙂

lienka_1
9. sep 2015

@ria191 Ty co stvaras? No liecebny pokaz mas, ja cakam 😀

ria191
9. sep 2015

@lienka_1 keď ja po tomto neúspechu neviem kde je chyba. Ja mam chuť skočiť hoc aj na cigána aby som zistila ci som fakt taká jalova ale naštastie mam ešte take malé svedomie ktoré mi to nedovolí 😍😍😍😍😉☺️😝. Momentálne to mam dosť tažké ešte aj kolegyňa je tehuľka kua

evadek
9. sep 2015

@lienka_1 tak to mam aj ja...a pekne zoradene..imuno..hemato..no hp mi nikdy nikto nedaval...

ria191
9. sep 2015

@lienka_1 kľudne ja dobehnem ale dúfam, ze tvoj mm nie je čierny 😍😍😍

lienka_1
9. sep 2015

@vernazza He-he! Nativ zabral u jeho najhorsich a najzufalejsich pacientov(rozumej u nas). On je taky zrelaxovany, lebo ma uz pol roka nevidel 😀 😀 😀 a konecne si vydychol, ze uz asi neuvidi 😀 . Ale to sa chlapec myli, lebo ja uz mam plan na dalsi nativ, hned ako po porode dostamen kramy 😀 Len moj muz krutinocami, ked o tom tocim 😀

lienka_1
9. sep 2015

@ria191 Cierny nie je, ale je saleny Rusnak 😀 😀 😀 Ked chces cierneho, pozhaname, vysadim ta na Luniku IX. Tam si budes moct vybrat 😀

evadek
9. sep 2015

@ria191 mala....ale uz som mala odvtedy 3 menstruacie...a nic sa nezlepsuje.... Pokial by ma nic nebolelo tak nic neriesim..no uz mam toho dost....9 dni pred menzesom bolesti...a to este ani menzes nie je....
No ja ti neviem..dnes mi zobrala krv na vsetko mozne..okrem hormonal .profilu aj markery ...plus hcg 🙄 😨 ...tak ja uz neviem..snad si nemysli,ze by som len tak otehu 😀 😀 😀 ...No uz je so mna zufala.... cez esmyu som to este zvladala..aj tie neziaduce...ale teraz je toho uz na mna dost...

ria191
9. sep 2015

Baby v utorok smer Olomouc ale teraz pre istotu s Borovickou lebo ja aj Machaca privadzam do zúrivosti a to len preto lebo všade meškám 😜😝😛😳 . A to som si myslela ze iba ja som taliansky typ 😛😛😛

evadek
9. sep 2015

@ria191 no co kolegyna..ale u mna dve....v kuuuse sa len o tehu a tehu problemoch toci...jaaaaaaj....

ria191
9. sep 2015

@evadek teraz som happy ze mi pred rokmi gyndak nechcel predpísať esmyu. Ja som bola v prechode s iným hormonalnym prípravkom ale neviem uz názov. Naštastie mi nabehol ukážkový cyklus ale aj tak mi je to na dve veci.

ria191
9. sep 2015

@lienka_1 fakt rusnak? Hi hi hi aj moja mamina 😍😍😍 pochádza z Litmanovej. Ja ale hutorit neviem takze keby začal po rusnacky tak som v perdeli jedine iba stručne ručne 😘😘😘

lienka_1
9. sep 2015

@ria191 Aj to vie 😀 on je este vychodnejsi Rusnak. A nerozvrat ich celkom v tom Olomouci....inak s tym mestom sa mi vzdy vybavi jeden oplzly vtip 😀

evadek
9. sep 2015

@ria191 no keby clovek vedel co vsetko to bude obnasat a kt. rozhodnutie bude spravne.... 😖 ale zial... No ja ked sa toho vkladu dozijem..tak sa budem tesit len z vkladu ....ze som sa toho dozila... 😀

ria191
9. sep 2015

@lienka_1 micka ty pekne zabudni na koudaka tebe sa to potom rozbehne, ze budeš rodiť ako jabloň alebo skôr dafy? 😜😜😜

tinkatinulka
9. sep 2015

@ria191 ty co s tým tabletom mas?

ria191
9. sep 2015

@evadek to máš pravdu všetky hormonálne prípravky su na dve veci. Vtedy bola esmya ešte len novinka a len dočasne riesenie v mojom prípade a ešte aj neskutočne drahá preto ma môj gyndak odpísal. Uvidis podľa hp ako si na tom .

lienka_1
9. sep 2015

@ria191 Ale @dafy tiez musela ist na rande s Palim a az tak kolajnice vytasila. Si asi pozistujem, kedy bude Koudak na dovci a asi zase vyuzijem sluzby jeho kamosa 😀

ria191
9. sep 2015

@tinkatinulka omylom som ho v termotaske chladila s limcou vo Vahu bohužiaľ aj s iphonom 😭😭😰😱. No co ti poviem sprostosť + vyčerpanosť robia svoje. Ozaj dneska si robím o teba starosť 😴😴😴

ria191
9. sep 2015

@lienka_1 uvidíme na koho sa bude dafcina copanocka podobať ak zo bude cely Palino tak neviem neviem veru😉😳

evadek
9. sep 2015

@ria191 no ja som zvedava kedy my dve sem napiseme ,ze sme tehuuuu....a podla mna cely reprofit sa bude tesit....aj ohnostroj spravia 😕

vernazza
9. sep 2015

@lienka_1 🙂 🙂 fiha, tak to ta musim predbehnut rychlo, kym mi na neho skocis 😀 kedy rodis, v januari? tak to aby som si svihla s tymi nativmi. 🙂 ma upozornil, ze musim byt trpezliva. asi ma chce vidiet castejsie. 🙂

matusik6
9. sep 2015

@vernazza
Tak super, Machac neni za dhea

tinkatinulka
10. sep 2015

@ria191 prečo starosť???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre