Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lily311
9. aug 2016

@chelly
@cheeky82 ĎAkujem Vám baby, no stále neverím, budem čakať a dám vedieť.

erijan
10. aug 2016

Baby, mala ste niektora rozhadzany hned nasledujuci cyklus po soft ivf, resp.spinenie v druhej polke cyklu?

cheeky82
10. aug 2016

@erijan ahoj, ja som po soft mala rozhadzany cyklus na 3 mesiace, spinenie nie, len si mrcha chodila ako chcela, vzdy ale neskor

erijan
10. aug 2016

@cheeky82 aha chapem...no u mne to vyzera akoby chcela prist o tyzden skor...ale ked si vezmem ze po IVF mi prisla mrcha az o tyzden neskor po vysadeni liekov ako mala povodne prist, tak tato mrcha akoby planovala prist podla povodneho kalendara keby mi utros neoddialil mrchu o tyzden...no neviem ci to moze byt takto..

chelly
10. aug 2016

@erijan moze, lebo utros brzdi ms ale ovulka pride podla povodneho planu. ja som tiez po IVF mala cyklus ultrakratky.

erijan
10. aug 2016

@chelly ahoj, to fakt? Tak to by aj mohlo sediet u mna...dakujem ze si napisala 🙂

lily311
10. aug 2016

BAby, tak bola som CAR, dr. povedala že hcg 136 je nízke, kontrola hcg v piatok, tehu test dnes ráno stále rovnaký ako včera, ani o trošičku tmavší... ☹ takže asi biochemické, hlavne že mi je od včera večera stále navracanie

cheeky82
10. aug 2016

@lily311 preco by to mala byt nizke???

lily311
10. aug 2016

@cheeky82 Dr. povedala, že nízke, neviem prečo, tiež podľa tabuliek som našla, že ok, tá hodnota má preto až tak netrápi, skôr ten tehu test, čo nesilnie a krčom mi mäkkne a pocity na mrchu ☹ ☹ ☹

cheeky82
10. aug 2016

@lily311 inak v tomto som ja totalny amater, ten krcok je ako hlboko ked sa da nahmatat? no pocity na mrchu mam aj ja, aj na pravej strane krizov ma pobolieva.....co uz, musime len cakat ako sa to cele vyvinie. Dnes mi volal doktor ohladom mojho spinenia, ze beriem vsetky lieky, ktore veci mozu pomoct, nic ine uz neni, takze mi neostava nic ine len cakat do piatka buduceho tyzdna.

lily311
10. aug 2016

@cheeky82 Viem, čo máš už za sebou, takže ti držím palčeky, zaslúžiš si bábo, no nič musíme čakať, ja už mama som, mám jedného 4 ročného chlapčeka, ale aj tak sa stále neviem zmieriť s tým, že druhé nebude, tak musíme počkať, ozaj a aké lieky berieš, ja duphaston, magnezko a mám aj anopyrin na antifosfol. protilátky.

lily311
10. aug 2016

@cheeky82 S krčkom podobne, mne ho skúša manžel 😀 Viem, že pri prvom tehu mi stále vravel, že je strašne tvrdý,... teraz pred 3 dňami tiež veľmi tvrdý a od včera mekne, takže sa hlási mrhca

cheeky82
10. aug 2016

@lily311 mam duphaston, anoporin a clexane. takze ty mas doma "gynekologa" 🙂

majba
10. aug 2016

@cheeky82 ja som pri krvacani brala v nemocnici kanavit, dicynone a askorutin. okrem toho az do 12tt utrogestan a duphaston, a od stimulacie az do skoncenia sestonedelia clexan.

cheeky82
10. aug 2016

@majba aj ja som mala minuly rok aj kanavit a aj askorutin, ale nepomohlo. teraz len slabucko spinim. Utrogestan si brala spolu s Duphastonom?

cheeky82
10. aug 2016

Baby stalo sa vam niektorej, ze vam tehu priznaky ustupili (cca v 7tt) a vsetko bolo dobre?

majba
10. aug 2016

@cheeky82 hej, okrem utrogestanu mi moj gynekolog odporucil este aj duphaston. vraj neuskodi. skor tak pre istotu. raz nemusi pomoct, druhykrat moze. je to len vitamin K. tam zastavuje krvacanie. dicynone tiez zastavuje.

majba
10. aug 2016

@cheeky82 ja som mala tehu priznaky, ze ma prehanalo a mala som bolave prsia, nafuknute brucho, ale to asi po stimulcii a mala som citlivy nos. to som mala len dva tyzdne po ET. potom to preslo. vobec som sa necitila tehu. aj brucho splaslo. keby som nechodila na ultrazvuky, tak ani by som nevedela, ze som tehu.

cheeky82
10. aug 2016

@majba tak to si ma velmi velmi potesila. ani ja sa necitim tehu, ale vobec.

lily311
10. aug 2016

@cheeky82
@majba Baby, duphaston je vit. K? veď to je progestoron, teraz ho v CAR dávajú namiesto utrošu, lebo utroš nie je zohnať, či sa mýlim?

cheeky82
10. aug 2016

@lily311 nie, kanavit je vit K

lily311
10. aug 2016

@cheeky82 ok 🙂

vernazza
10. aug 2016

@evadek @nelly3 ahojte, dobre som zachytila že aj vy ste čerstvo po kete? včera som sa k vám pridala, tak si môžeme vzájomne držať palce. 😊 @evadek ako ti je dnes, lepší sa tá viroza čo ťa chmatla?

evadek
10. aug 2016

@vernazza @nelly3 Jeeej..ja som ani nevedela..ze aj vy ste..🙂 ..tak som zvedava ako dopadneme...🙂 Drzim Vam velmi palce...
Dnes je lepsie...telo ma uz neboli..ani teplotu uz nemam...len ma boli stale zaludok...mam krce a nechuti mi jest....
Takze je mi lepsie...uz som rozmyslala,ze ci to nebolo utrosom..mam 4-0-4...Ale zas to by som nemala zvysenu teplotu, zimnicu...
Inak tehotno sa necitim..v podstate sa citim len choro 😀

@vernazza takze vcera bol ket?..kto ti ho robil?..?Mne Pospisilova..zlata bola🙂
@nelly3 a ty si kedy mala ket?...drzim palceky 🙂

chelly
10. aug 2016

@evadek super ze sa citis lepsie, citam ta tu a drzim palce

evadek
10. aug 2016

@chelly dakujem moja....uz mam zalozny plan ako ty....po krvi pojdem na imuno na krv...a potom ak bude treba na medrol....a pojdem znova skontrolovat stitku.....
Nejak tomuto celemu neverim... ale tak musim vydrzat.... SOm obla tak dobre naladena..krasne embryjko...prekvapiva sliznica....dobry vysledky...a potom tato pliaga...No uz som spokojnejsia..odkedy mi je lepsie...

chelly
10. aug 2016

@evadek no este aby si nebola prekvapena 🙂 ale ano zalozny plan je dobry. ja by som sa bez neho asi nevedela pohnut dalej. i tak to nie je bohvieco. boze snad sa aj my konecne dockame.

evadek
10. aug 2016

@chelly samozrejme..treba len skusat...dockame sa...keby som neverila, tak tu uz nie som🙂
No nemyslim si...len dufam,ze nebude velky plac.....vravim si..musis byt silna...este stale mas kopec zaloz. planov🙂

nelly3
10. aug 2016

@vernazza
nie ja nie som po KET 😉

ivetahe
10. aug 2016

Ahojte mám Femaru tbl, Utrogestan 4 bál. a 20 tbl, píšte do IP.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre