Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gagirl
3. mar 2016

@mitka85 je mi to luto:(

renulkas
3. mar 2016

Ahojte som po 5tom neúspešnom IVF to poslednné bolo v Reprofite.Prosím nemáte náhodou niekto zvyšný Menopur 75iu .Na mám nemám lieky som už skúšala a nič. ☹

evita246
3. mar 2016

Ahojte babenky. Predstavujem Vam dalsieho Reprofitacika Samka. Narodeny 1.3.2016 s mierami 3750g a 52 cm. Velmi poslusne drobatko. Som uplne ale uplne zamilovana 🙂

ria191
3. mar 2016

@evita246 krasne bábätko, ale to sa ani nečudujem kedže je z "RF" 😜😜😜. Vela zdravicka vam prajem.

leaa70
3. mar 2016

@malvina13 na treti den 6 -8 bankové... 🙂 to mas super

evita246
3. mar 2016

@ria191 Dakujem krasne. Vidim ze aj ty cakas. Pekne tehotenstvo a vela zdravicka tebe aj drobcovi zelam🙂

kubulka280
3. mar 2016

@evita246 to je prvé je krásny, vyšlo to na prvý krát

astrid55
3. mar 2016

@evita246 je nadherny! dakujeme za povzbudenie

martuska00
3. mar 2016

@evita246 gratulujem

evita246
3. mar 2016

@kubulka280
@astrid55
@martuska00 vsetkym Vam to zo srdca zelam. Ja na Reprofit nedam dopustit. Robia tam pekne deticky🙂 .

santeema
3. mar 2016

@ria191 pozeram, ze uz mas polku za sebou🙂 21tt...uz aby svietil 38tt, ze🙂

scheflera
4. mar 2016

@evita246 Graaatulka.Nádherné dieťa.Ja mám 4.1.,3750 a 51 cm.Tiež bola dobručká,potom ked nabehlo trávenie,začala dojčenská kolika-neprajem nikomu.Má teraz 2 mesiace,neuveriteľné,akou zmenou prejde za taký čas. 😉

kristinabianka
4. mar 2016

Ahojte tento mesiac sa chystam na KET a chcela by som sa spytat ci do UTZ sa beru nejake lieky dnes som 2DC a uktrazvuk mam naplanovany 14.3 a dr.je mimo a na recepcii mi nevedela setricka povedat preto sa pytam tu.
Dakujem

nelly3
4. mar 2016

@kristinabianka
berie sa estrofem/estrimax od 1DC, ale nemusi, to zalezi od lekara, ci nemas problem s vystelkou maternice

kristinabianka
4. mar 2016

@nelly3 dakujem za odpoved ale toto netusim ze ci mam ale nemam problem s vystelkou maternice

ria191
4. mar 2016

@evita246 ďakujeme veľmi 😀 😀 😀. Áno ani ja nedám na RF dopustiť aj keď to bola veľmi dlhá cesta, ale keď vidím ten výsledok ktorý stojí za to tak ďakujem Bohu že nám to doprial a verím, že každej kočke ktorá to nevzdá sa raz podarí 😀 😀 😀 . A ešte jedna obrovská vďaka všetkým vám, ktoré sa s nami podelíte o vaše milované zázraky, lebo to je to najväčšie povzbudenie ktoré nám môžte dopriať 😀 😀 😀 .

gagirl
4. mar 2016

@evita246 blahozelam k syncekovi 🙂

ria191
4. mar 2016

@santeema nóóóóó ale to letí ty bŕďo nenormálne 😀 😀 😀 😝 😝 😝 . Niéééééé ja ešte nechcem "puknúť" 😝 😝 😝 😀 😀 😀 teraz si naozaj užívam brušeno bez akýchkoľvek problémov a vyťahujem šaty zo šatníka a nemusím si robiť starosti, že mi v nich trčí bruško. Och aké krásne obdobie je teraz 😀 😀 😀 .

gagirl
4. mar 2016

Ach jaj kocky..zasa sa to serka..Chcela som ist tento mesiac na vklad,v pondelok na sono pred ket a ochorela som..Par dni mi uz bolelo hrdlo ale dnes som isla uz k dr.lebo to neprechadza a dala mi atb..takze asi na ket nebudem moct ist...jaaaj..porazi ma..dobra skuska trpezlivosti..:(

ria191
4. mar 2016

@gagirl tak to bude o mesiac neskôr a aspoň už bude po tých hnusných chrípkach, lebo by si sa aj tak bála keď zostaneš tehu, aby si niečo neschytala, lebo na začiatku je to najhoršie. Takže hlávku hore kto si počká ten sa dočká. 😀 😀 😀

gagirl
4. mar 2016

@ria191 ahoj rius..mas pravdu..co mi ine zostava..aj ked ja tak veeelmi uz chcem byt tehu a ist si pre nase posledne embryjko..ale ved to poznas sama..Mozno je to takto lepsie,o mesiac uz bude lepsie pocasie a snad uz mi nic dotoho nepride..Len to ma serka ze teraz mam aj cytokiny ok,,a nalievala som sa alchemilkou a vselicim moznym a nic z toho:( A este jedna vec,ze som mala ist na ket v nativnom cykle..rozmyslam aspon na sono ist aby sme vedeli ci buduci cyklus ist v native alebo radsej s liekmi..lebo keby sa to zasa buduci cyklus odlozilo kvoli tomu o meiac to by som uz nepredychala🙂

izzie27
4. mar 2016

@gagirl len sa piriadne vyliec a buduci mesiac bude tvoj. Drzim palce☺

gagirl
4. mar 2016

@izzie27 dakujem moja..co uz..asi to tak ma byt..verim ze buduci mesiac vsetko klapne ako ma🙂

ria191
4. mar 2016

@gagirl áno tak to je rozumné aj mne prvý nativ nevyšiel lebo nebola ovulácia to by som si určite dala skontrolovať. Ale vidím to na sebe, že veľa ľudí okolo mňa je chorých a čo to robí so psychikou predsa len o seba sa nebojím ale o to malé 😀 😀 😀 . A čím dlhšie piješ alchemilku tým lepšie to určite neuškodí.

nelly3
4. mar 2016

@gagirl
no ja som chcela ist teraz a tiez nejdem, co uz, osud to tak zariadi ako ma 😉

gagirl
4. mar 2016

@nelly3 clovek je sklamany..predsa je len kazdy mesiac pre nas taky dlhy a dost sme sa uz nacakali,,ale co sa da robit..buduci mesiac pojdeme spolu🙂Ty teraz beries leiyk na ten umely prechod?.Doktor ti to schvalil?..🙂

nelly3
4. mar 2016

@gagirl
lieky nie, ale idem si dat injekciu jednu na ten umely prechod, uvidime co z toho bude a predsa chcem aj ist na tie intralipidy, uvidim, ano kazdy den je pre nas dlhy, ale co uz narobime 😵 doktor mi to odobril 😀

tinkatinulka
4. mar 2016

@gagirl miláčku pojdeme spolu

gagirl
4. mar 2016

@nelly3 aha tak..hlavne nech ti to pomoze k vytuzenemu cielu..Mna dost tlaci vek,v lete 4O..podvedome ma to velmi stresuje,keby som mala o par rokov menej bola by som trocha kludnejsia.....Preto mam pocit ze chcem ist cim skor dotoho...ale vek nezmenim,len sa modlim aby sma sa uz coskoro dockali..A vsetkym vam to tiez velmi prajem 🙂

gagirl
4. mar 2016

@tinkatinulka ok..tesim sa moja🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre