Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zabka1124
5. sep 2012

@nelly3 mozno sa daju, jasne ze zadarmo, ale oni to tak maju, ze to musi byt u nich!Nic s tym neurobis!

nelly3
5. sep 2012

@ria191
no a som konecne doma, bola som tam cca 10 minut a cely den zabity 😠 nevadi, utz mi robila Vitouskova, som dneska 8DC folikuly su malinke 6 mm, takze dalsia kontrola v piatok, ale to sme sa dohodli ze idem k svojmu a volam im ake su velke, kolko a aka je vyska sliznice 🙂 a dopichavam dalsi menopur, takze 2 ampulky denne, dostala som aj recept na pregnyl, 3 x orgalutran, vsetko sa dozviem v piatok po dalsom utz, ze kedy co a ako 😉

sarasota
5. sep 2012

@nelly3 ahoj na kolku hodinu si bola dnes objednana na ultrazvuk mam zacat stimulku a vychadza mi poobedna ci to stihnem

nelly3
5. sep 2012

@sarasota
no ja som si to podla mna prisposobila ten utz, som sa musela riadit spojmi, bola som na 12 hod., da sa dohodnut ze kedy 😉

holly74
5. sep 2012

@sarasota Ajoj, tieto kontrolné utz sa robia v zásade doobeda, kedže v ten deň by si si mala pichnúť hormóny až po tej kontrole. Takže určo nebude problém objednať sa na ráno, ked poobede potrebuješ byť v robote...

ria191
6. sep 2012

@nelly3 takže mi radíš ísť na sono svojmu doktorovi? Asi je zbytočné sa tam valiť kvôli sonu, nie?

falin
6. sep 2012

@ria191 - ria, ja som chodievala na kontrolu svojmu dr. a potom sa nahlasila telefonicky vysledok. a raz (v sobotu) som bola poprosit na pohotovosti a dr. bol zlaty, zmeral foliky bez problemov

nelly3
6. sep 2012

@holly74
mne v pohode dali termin na 12 hod. 😉 ja si picham rano a tak isto bolo aj vcera, potom mi este sestricka poobede dopichavala menopur.

nelly3
6. sep 2012

@ria191
vies co, na konzultacii koudelka hovoril, ze ak to nemam strasne daleko nech radsej pridem k nim a ja ze oki, ale vcera ze mam prist v piatok a to je uz dost kazdy druhy den tam ist, tak sme sa dohodli, ze utz mi urobi moj a ze im zavolam

ria191
6. sep 2012

@falin a oni vlastne na základe toho, čo si nahlásila rozhodli kedy bude OPU? Fúha dúfam, že môj vie dobre merať foliky a že sa nestane nejaký prúser, lebo zase budem pichať konské dávky ☹

ria191
6. sep 2012

@nelly3 ja viem, že je lepšie ísť tam, ale vidím podľa teba, že prvé sono mi postačí aj u môjho a radšej druhé pôjdem do Brna. Držím palce na piatok 🙂

holly74
6. sep 2012

@nelly3 Ja nevravím, že ti nedajú termín aj cez obed, len že sa uprednostňuje doobeda.
@ria191 práve preto, naozaj ak to nemáš ďaleko, je lepšie ísť na kontrolu k nim.

nelly3
6. sep 2012

@ria191
ale to neznamena, ze ty pojdes 2x na utz. len ja som ich mala moc male tak preto idem znova. moj gynekolog sa zaobera okrem ineho aj liecbou neplodnosti takze ja sa nebojim.

ria191
6. sep 2012

@nelly3 ale pôjdem aj 3 krát ja mám s tým problém, že mi nerastú dobre folikuly dokonca mi Štelcl navrhol pichať 225 jednotiek menopuru, takže u mňa to zase bude hodne ťažké. Ale nevadí. Zariadim sa podľa okolností. Nemám problém ani otočiť Brno, ale chcela som, aby o tom nikto nevedel v práci, lebo ma zbytočne znervózňujú blbými otázkami. Ale aj to prežijem 🙂 .

falin
6. sep 2012

@ria191 - presne tak ako pises. Tiez som sa vzdy bala ci to dobre nameral, zatial to bolo bez problemov.
Celkom rozumne je to vyriesit tak ako pises nelly, ist na 1.utz svojmu a na druhy do brna

falin
6. sep 2012

@nelly3 - chodis k eliasovi?

ria191
6. sep 2012

@falin aj mne sa to zdá rozumné a pravdepodobne to tak aj spravím 🙂 . Ďakujem za radu 🙂

nelly3
6. sep 2012

@falin
ano, ale nemozem sa tam dovolat, no nic ak sa nedovolam, nabehnem zajtra rano tak ci tak, dufam, ze ordinuje 😠

falin
6. sep 2012

@ria191 - za malo 😉 . Uz stimulujes alebo sa chystas v dalsom cykle?

@nelly3 - aj ja k nemu chodim, tazko sa mi tam vzdy dovolava. Skus okolo 12-tej, vtedy maju uz menej ludi. Drzim palceky, a nech foliky pekne rastu

nelly3
6. sep 2012

@falin
no dovolala som sa huraaaaa 😀 rano tam mam prist, ufff som happy, diky snad uz porastli, ak nie vytaham ich za usi 😀

ria191
6. sep 2012

@falin vychádza mi to na začiatok októbra aj sa teším aj trošku obávam. Ešte čakám na výsledky AMH či sa vôbec oplatí pichať konské dávky 🙂. Ty a nelly ste obidve z Trnavského kraja? To by sme boli všetky tri z okolia 🙂

ria191
6. sep 2012

@nelly3 musia narásť veď vieš, že čakám na tvoju tehu štafetu 🙂 Nesmieš ma sklamať 🙂 🙂 🙂

nelly3
6. sep 2012

myslite si, ze by mi mohol moj gynekolog predpisat aj orgalutran? 😕 pregnyl snad moze, tam je aky doplatok cez poistovnu?

ria191
6. sep 2012

@nelly3 za pregnyl budeš doplácať pár centov aspoň mi to tak vyguglilo asi 0,20 a orgalutran sa zajtra opýtaj. Teraz niekedy tu písala jedna kočka, že jej gynďák predpísal merional a ona platila iba doplatok 🙂 .

nelly3
6. sep 2012

@ria191
ok dam vediet, usetrila by som zase nieco 😵

falin
6. sep 2012

@nelly3 - supeeer, a urcite narastu, neboj . Daj zajtra vediet

@ria191 - to je tu zachvilku, tie zmiesane pocity poznam, u mna je to tiez tak. Ano som z TT a pozerala som tvoj pas, tak to je naskok 🙂

ria191
6. sep 2012

@falin a
@nelly3 tak si kočenky užite jarmok 🙂

nelly3
6. sep 2012

@ria191
inac mne je dneska nejako divne, mam navaly a picha ma brucho, ale vyraza mi to dozadu ako su ladviny ci co a to musim byt v praci 😠 to asi tie zvysene davky menopuru lebo dovcera mi nic nebolo 😝

ria191
6. sep 2012

@nelly3 pi veľa vody, ale asi sa tam niečo deje 🙂 rastú potvorky rastú 🙂 🙂

nelly3
6. sep 2012

@ria191
uvidim zajtra na utz, som aj ja velmi zvedava.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre