Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

holly74
26. sep 2012

@melisska Meli, super!!!!! VEĽKÁ GRATULKA !!! 🙂 🙂 🙂

ria191
26. sep 2012

@holly74 my to ešte nevieme na 100%, len so @sarasotkou konšpirujeme 🙂 🙂 🙂

holly74
26. sep 2012

@ria191 😉

sarasota
26. sep 2012

@ria191 dufam ze az pridem v noci domov tak tu uz budu behat TEEEEEEEEEEEEEEEEEHU VYRUSIKY.

ria191
26. sep 2012

takže Štelcl bol veľmi promtný a hneď mi odpísal 225 alebo 300 jednotiek menopuru ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ + clostylbegyt a to som išla do Brna, aby som nepichala také konské dávky, ale človek mieni a pán Boh mení a diagnóza nepustí. Nie som z toho 2x nadšená, ale nemám na výber. Ešteže vám sa tu darí. To ma hreje na srdiečku 🙂 🙂 🙂

tinka9075
26. sep 2012

Čaute babenky posielám vám pozdrav z Tatier je tu pekne ale zima 🙂 🙂 no neviem či sa v piatok aj domov nevrátim ked som astmatička som si myslela že mi vzduch trošku pomôže ale opačne plný nos kýcham kašlem no celkom zle 😒 tak dám dnes menšiu túru a iuvidím ako sa budem cítit 🙂 🙂 všetkým čo budete testovat budem držat všetky palce 🙂 🙂

sarasota
26. sep 2012

@ria neboj vsetko dobre dopadne chcem vidiet usmev na tvojej tvaricke. 🙂

sarasota
26. sep 2012

majte sa tu krasne ja idem dvihnut pracovnu moralku do prace ale iba tak mierne lebo mam zakazane sa moc namahat tak budu pomahat chlapci 😀

ria191
26. sep 2012

@sarasota ďakujem ti už mi je lepšie 🙂 a tebe príjemnú službičku s chlapcami 🙂 🙂 🙂

tinka9075
26. sep 2012

@ria191 neboj všetko bude fain a bábetko mat budeš 🙂 🙂

ria191
26. sep 2012

@tinka9075 no keď to tu vidím ako to tu pomaličky tehotnie, tak už nepochybujem 🙂 🙂 🙂 . A ako sa cítiš? Tá astma nie je bohviečo, že? Dôležité je, aby boli bambuľky v poriadku 🙂 🙂 🙂 .

tinka9075
26. sep 2012

@ria191 zachvílu budeš písat že si tehulka 🙂 🙂 ja mám astmu od bábetka v 18 mi zázračne zmizla a pred dvomi rokmi sa objavila zase 😒 ale v pohode len bez spreju sa nikam nepohnem 😉 😉 ale ved ja zvládnem no babulky sú dúfam v poriadku 😉 😉 včera mi muž ked sme šli spat hovorí že dobru nocku vy štyria 😀 😀

ria191
26. sep 2012

@tinka9075 inak pozor na tatranský vzduch. Väčšina slovenských trojičiek pochádza z východu 🙂 🙂 🙂 . Bude to tým vzduchom uvidíš 🙂

tinka9075
26. sep 2012

@ria191 zaujímavé 🙂 🙂 len ja chodím von len na chvílku lebo ten vzduch ma strašne dusí 😠 ale aspon hlavičku prevetrám 🙂 🙂

falin
26. sep 2012

@nelly3 - super, uz ich len ocikat 😉 , ja viem lahko sa to hovori, su to nervy, ja viem

@ria191 - diky za objasnenie. Mas toho riadne ☹ ☹ ☹ , neboj Stelcl vie co robi, preto take dávky

tea284
26. sep 2012

Tak som doma kocky. Odobralo sa 7 folikov, bez narkozy pretože anesteziologicka nenašla ani jednu dobrú žilu. Celé ruky mám dopichane 😔. Všetci boli zlati, Stelcl sa stále ospravedlnoval za tu nepodarenu narkozu 😉.

ria191
26. sep 2012

@falin písala asi vybavoval maily, lebo hneď odpísal. Dohodli sme sa na 225 jednotkách menopuru presne ako na slovensku. Určite budú nejaké oocyty len ich bude máličko, ale na to som "zvyknutá". Pri každom IVF revem, tak čo už. Ale všetky píšete, že stačí jedno jedinké, tak sa na to budem spoliehať 🙂.

ria191
26. sep 2012

@tea284 to fakt bez narkózy? Ty brďo dalo sa to vydržať? Ale úrodička parádna 🙂

tinka9075
26. sep 2012

@tea284 super úrodička to si vydržala bez narkozy ja si to neviem ani predstavit 🙂 🙂

tea284
26. sep 2012

@ria191 s toho stresu som tu bolesť asi menej vnimala ☺, len teraz ma boli cely človek 😊 a najviac tie ruky

melisska
26. sep 2012

@ria191 ja som napisala, ze mas pravdu, netestovala som 😀 ale ked mas tusaka tak tomu budem verit 😉

melisska
26. sep 2012

@sarasota nieeeeeeeeeee, netestovala som 😀 😀 😀

melisska
26. sep 2012

@holly74 moja ja som netestovala 😕

melisska
26. sep 2012

@ria191 dievcata neplaste nas tu 😀 ja som naozaj netestovala, som zbabelec 😉

ria191
26. sep 2012

@melisska a ja že mám pravdu, že končíš lebo si tehula 🙂 .

melisska
26. sep 2012

@ria191 moja, hlavne nech sa podarí 😉

ana79
26. sep 2012

ahojte kocky tak moja radost netrvala dlho...ale aspon som po 3 ivf nasla na teste dve ciarky takze som bola tehotna ale vzhladom na to ,ze hcg stupa pomaly pri dvoch odberoch 160 a o tyzden 254,1 asi to nikam nesmeruje mi dnes kurecova odpisala aby som vysadila utrogestan a navyse od 13 dna spinim a potom spinenie preslo do akoby mensturacneho krvacania, krvacam uz 6dni a odkedy som si nasla krv je to 13 co je hrozne...vcera som to uz oplakala ale kazdym ivf sa to zlepsuje...snad na 4ty krat to vyjde este mame jedno zamrazene HBgr2. tak uvidime ci nas nesklame. vsetkym vam babenky posielam pozitinu energiu nech sa vam babynka drzia...a pekne vyvijaju.

ria191
26. sep 2012

@melisska ale veď sme písali, že konšpirujeme 😀

melisska
26. sep 2012

@tea284 wau moja 😕 dalo sa to vydržať???

melisska
26. sep 2012

@ria191 no moja...uvidime v pondelok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre