Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

holly74
29. sep 2012

Dobré ránko 🙂 @melisska ako dnes?
Pridávam sa do tabuľky, i keď teda, neviem, možno by som potrebovala nejakú osobitnú kategóriu čakateľky na zázrak, heh

horalka79 / 15.9.ET, 28.9.-pozitívny testík
bibi24 / 16.9.ET, 28.9 -pozitívny testík

nelly3 / 17.9.ET, 1.10.-čaká na krvičku
melliska / 17.9.ET, 1.10.-čaká na krvičku
kaja81 / 19.9.ET, .... -čaká na krvičku
sarasota / 21.9.ET, .... -čaká na krvičku (4.IVF)
hora_lka / 24.9.ET, 8.10 -čaká na krvičku
tinka9075 / 25.9.KET, 8.10.-čaká na krvičku

rot / čakateľka 1.IVF bez oplodnenia, 2.IVF biochemické, 3.IVF pozit. v 9tt ukončené-anembryomola
ria191 / čakateľka 1.IVF 2 XB 2 neúspešné, 2.IVF 1XB1 neúspešné
tea284 / čakateľka
deinad / čakateľka
falin / čakateľka
jomini / čakateľka
holly74/ čakateľka 5 x IVF negatívne (5 x ET, 2 x KET)

sarasota
29. sep 2012

@holly74 neboj aj zazraky sa deju ja viem podla sestry 🙂

sarasota
29. sep 2012

@melliska @nelly3 testovanie nebude cakame na dalsie tehu vyrusiky 🙂

holly74
29. sep 2012

@sarasota veď ja viem, že sa dejú..len by som si priala, aby si ten kto ich zariaďuje, spomenul aj na mňa 😕

bibi24
29. sep 2012

@staga a mali gr. 2, kvoli tomu, ze boli trosku pomalsie.

melisska
29. sep 2012

dievcata neskusala, dnes je den ms a rano ma ja pobolievalo....bože prosim nech to je teraz tehu

falin
29. sep 2012

@holly74 - do tej kategorie sa hlasim aj ja 😉

@melisska - mojka, velmi na teba myslim, nech ti to vyjde

melisska
29. sep 2012

@falin Dakujem 😵

rot
29. sep 2012

@holly74 @falin myslím, že k vám patrím, akurát ja na zázraky neverím. Genetika proste nepustí (v našom prípade), napriek tomu, že sa očividne môj organizmus zúfalo snaží prispôsobiť môjmu želaniu 😀 (chýba mi tu tento zubatec vo verzii smiech cez slzy).
Stále myslím na starý lekársky fór či príslovie, ktoré vtipne použil Štelcl na konzultácii - zdravý pacient je iba zle vyšetrený pacient 😀. Ale nič to, dievčence, spravíme, čo dokážeme a musíme, no nie? 😉 🙂

nelly3
29. sep 2012

baby dobre ranko, pre mna nie moc dobre, co uz, taky je zivot, takze test negativny, nechcem aby ste ma lutovali, vyplacem sa a bude dobre. pojdem dalej, nevzdam sa. len je mi luto mojho manzelika, ze to musi so mnou prezivat toto vsetko, este ma dneska tazku skusku v skole, no moje intuicia ma ako vzdy nesklamala, ja som uz od nedele bola v strasnom strese a nieslo sa to az do dneska, este k tomu som aj chora. takze dufam, ze si zo mna nezoberiete priklad a pekne budete n asledovat bibi a horalku. zajtra rano urobim este jeden test a v pondelok ani na krv nepojdem, aj tak som sa nedovolala gynek. vcera. utros uz dneska vysadim. v pondelok napisem koudelkovi ze co dalej.

zeina62
29. sep 2012

@holly74 ja som mala 2X KET neuspesne a teraz v oktobry idem zase na ET s PK

nelly3
29. sep 2012

@holly74
takze mozem ma dat do tabulky ako cakatelka, 1.IVF. gyn-five negativne, 2.IVF.Brno negativne.

melisska
29. sep 2012

@nelly3 😔 nevadi si mladucka, budete ma babetko moja.

nelly3
29. sep 2012

@melisska
jasne ze ano, len to musim teraz predychat a bude dobre.

rot
29. sep 2012

@nelly3 joj, toto predýchavanie nie je nič príjemné, želám ti, aby to trvalo čo najkratšie a aby si sa s chuťou pustila ďalej. Nech to rýchlo prebolí 😵

melisska
29. sep 2012

@nelly3 ja viem, ....

nelly3
29. sep 2012

baby ja si myslim, ze je to v mojej psychike, proste ja neviem v tomto smere pozitivne mysliet, ja uz to dopredu vzdam, musim si asi nejaku knizku kupit a nejako sa na dalsi pokus hlavne pozitivne naladit.

horalka79
29. sep 2012

@nelly3 to ma mrzi. hlavu hore, drz sa! skus sa este zajtra testnut.
baby, inak moje vitazne embryjko bolo tiez Gr.II a vela z vas malo Gr.I, takze verim, ze vam to tiez vyjde!

melisska
29. sep 2012

@horalka79 ja som teraz tiez mala gr2

rot
29. sep 2012

@melisska tak si jasná 😉

bibi24
29. sep 2012

@nelly3 nejdem ta lutovať, viem ake to je. Zazila som ovela viac neuspechov ako ty. Poviem len tolko, urcite to nevzdavaj a bojuj, ja som toho skvely priklad. A pozozivny vysledok raz pride. A ani ta psychika nie je az taka dolezita. Posielam len vela sily!!!

melisska
29. sep 2012

@rot moja keby si vedela ako sa bojim, az mam slzy v ociach, aj ma mmrzi ze to nelly nevyslo

rienok
29. sep 2012

@nelly3 skus ten fertility coaching ... naozaj Ti preprogramuje hlavu. ver mi, viem o ďalšej babe, ktorej sa dlho nedarilo absolvovala 3-mesacny coaching a je tehu - teda zatial ma pozitivny test ale ciarocka silnie 😉
hlavu hore, bude dobre....

rienok
29. sep 2012

@melisska neboj sa, nie je sa čoho báť....hlavne zhlboka dýchaj a ver 🙂

rot
29. sep 2012

@melisska úplne ťa chápem, na tie pocity sa nedá zabudnúť. teraz sa nedá robiť nič iné, iba to nejako vydržať a prečkať. máš tu silnú podporu, ako aj ostatné dievčatá. 😵

melisska
29. sep 2012

@rienok dycham zhlboka 😵
@rot moja, ja viem a vazim si toho 🙂

nelly3
29. sep 2012

@rienok
mozem mi nieco ohladom toho blizsie napisat? pokial nebudem psychicky oki tak ani na KET nejdem. diky 🙂

rienok
29. sep 2012

@nelly3 posielam IP

rienok
29. sep 2012

@rienok utekám do obchodu o hodku som naspať 😉

horalka79
29. sep 2012

@staga ja som mala tiez Gr.II, neboj, to zvladne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre