Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sarasota
11. okt 2012

@kaja81 ja som bola vcera asi po tyzdni nanovo a teraz cakam na vysledok ja som mala len 164 pevne verim ze to nas chrustik nevzda

kaja81
11. okt 2012

@sarasota verím aj ja 😉

bibi24
11. okt 2012

@kaja81 ahoj, ja som bola na krv 2krat, na 12. den po et a na 15.den po et. Ale to len sama od seba, som chcela vediet ci rastie, aby som bola pokojnejsia.

ganesh
11. okt 2012

@kaja81 no testovat sa mam v nedelu a mam pocit, ze tento tyzden je najdlhsi na svete 🙂 a na to sono si sa objednala sama? lebo mne nic take nepovedali, ze tam mam prist este na sono.

zuzanabs
11. okt 2012

@ria191 Dievcata to nie je jedno sedie, ale pozeram, ze to je 8 hodin, a jedno sedenie trva hodinu, takze si to skuste vyratat. Pokial dobre citam, tak su v tom aj dalsie naklady, Viem o com je koucing vseobecne (kedze sluzi a pomaha aj pre ine oblasti) a nemyslim si, ze je to o zarabani na niekoho nestasti, lebo mne pomohla a viem, ze aj inym pomohla - a otehotneli, niektore uz aj bez dalsej pomoci lekara...
Co sa tyka ceny, tak pri mne bola ustretova - dalo dohodnut, len sa treba stretnut a spytat.
Dievcata, je to na vas, kedze ja uz skusenost s pani Korcekovou mam, tak vam ju len nadalej odporucam, kedze pre mna to neboli "vyhodene" peniaze!!!

ganesh
11. okt 2012

@falin no povedali, ze teraz v nedelu sa mam otestovat a nasledne sa objednat na krv. vyslo to vobec niekomu na prvykrat? 🙂

lenusika
11. okt 2012

@javi37 ja som za 3 platila včera 5,58

sarasota
11. okt 2012

ja som tiez dnes platila za 3- 5,58

kaja81
11. okt 2012

@sarasota neboj nevzdá oni su bojovníci 🙂 chrústi naši 😉

falin
11. okt 2012

@ganesh - ano, niektorym to vyslo na 1.krat. Nam teda nie 😖 Ale nevzdavame sa

@sarasota - myslim na teba a verim ze to drobcek nevzdal. Posielam ti kopec energie

nelly3
11. okt 2012

ja som platila za 3 balenia ci 4, 0,70€ utorgestan na recept

kaja81
11. okt 2012

@bibi24 jáj 🙂 ja som bola na krv na 14 deň, doki povedal že HCG je super na 5tt.(575.70)
Tak mi len so setričkou gratulovali, viac som to neriešila 😉 Teším sa na sono 🙂

sarasota
11. okt 2012

takze vcerajsie hcg je 604 musim zacat pozitivne mysliet lebo aj teraz revem ze to stupa neako pomalicky ublizujem tym chrustikovi babenky poriadne mi znadajte 😉

kaja81
11. okt 2012

@ganesh ja som sa pýtala dok. Vitouškovej a že ak chcem prísť k nim na sono, že ma rada uvidí 😉
tak ideme radšej tam, veď predsa maju lepšie sono. 😉

ganesh
11. okt 2012

@kaja81 aha 🙂 no tak nad tym aj ja potom porozmyslam 🙂 teraz hlavne, nech je test pozitivny 🙂

kaja81
11. okt 2012

@sarasota no vidíš viem že to bol plač šťastia 🙂 teraz len hladkaj bruško, ako ja a už žiadne revy 😉
Držíme si všetky palce 😉

kaja81
11. okt 2012

@ganesh ano, ano 🙂 určite bude pozitívny neboj 🙂 🙂 🙂 🙂

sarasota
11. okt 2012

@kaja81 dakujem uz iba pozitivne myslenie vsetkym drzim palceky 😀 a odteraz uz iba takyto usmev budem mat na tvari

sarasota
11. okt 2012

som velmi rada ze ste tu

sarasota
11. okt 2012

k tomu utrogestanu co mam napisane tak sa doplacali len neake centy a teraz som pozrela na internete a podla noveho cennika si pacient hradi 1,86

sarasota
11. okt 2012

@tinka9075 potes moje srdiecko dobrou spravou 😉

melisska
11. okt 2012

@nelly3 tak nam budes nelly kupovat utors ty🙂)) usetrime🙂

melisska
11. okt 2012

@sarasota pekne moja, drzkajte sa🙂)))

rienok
11. okt 2012

@tinka9075
@zeina62
@ria191 dievčatá nechcem vám vyvracať váš názor, máte na neho právo... ale ja som začala chodiť na fertility koučing keď nám nevyšlo 8 IVF a vyzeralo to že okrem toho sa nám rozpadne aj manželstvo... pani Korčeková určite nezarába na nešťastí druhých a vôbec to nie je drahé, či sa vám to páči alebo nie tak oveľa viac na vás zarábajú na IVF-kách ale to by ste sa museli zamyslieť koľko vyšetrení a či vôbec vám odporučili pred 4-tým pokusom....

nepáči sa mi, ako sa o pani Marcele vyjadrujete a ani ste ju nevideli, nerozprávali sa s ňou a už máte závery hotové
majte si svoje názory ale nesnažte sa dehonestovať prácu a snahu pomôcť len preto, že vám sa to zdá zbytočné.... a ešte jedna dôležitá otázka: vy chodíte do práce zadarmo? robíte vy nejakú charitu? dávajú vám lekári v centrách niečo zadarmo?

musím súhlasiť so @zuzanabs . viete že tieto akcie sú robené len za náklady resp. s veľmi malou odmenou pre ňu? veď je tam prenájom priestorov, materiály, občerstvenie, obed a hlavne jej čas a energia....

ja sama som absolvovala 2x 3-mesačný koučing a končila som ho keď som bola v 8tt ... myslím že aj to hovorí za jej prácu

tea284
11. okt 2012

ako sa dnes mate dievcata, @sarasota super spravicka 🙂 , ja som zatial vydrzala netestovat, az zajtra ma to caka, ale uz teraz mam nejake obavy, pobolieva ma "menzesovo" podbrusko, PMS tiez zacina uradovat, prsia ktore pred tym trochu pobolievali teraz prestali, 😒 tak neviem co bude zajtra, teda ci vobec nieco bude na tom testiku ☹ ☹ ☹

dafy
11. okt 2012

@sarasota k tomu utrogestanu poviem len tolko za ja som musela uhradit plnu sumu 😠 3krabičky utrogestanu a 1estrofen ma to stálo 35 eur skoro som odpadla a to vsetko len preto lebo moja skvelá poistovna nič nepreplatí

sarasota
11. okt 2012

@dafy moja gynekologycka nema zo vseobecnou zmluvu tak som bola v tom ze si to budem aj ja hradit v plnej sume ale pracuje v nemosnici na rizikovej ambulancii tak to napisala na nu ,ze vlastne aj tak budem patrit k rizikovym este ze tak

sarasota
11. okt 2012

@tea284 neboj budu tam dve ciarocky budem drzat palecky 😉

bibi24
11. okt 2012

@sarasota a ktory den si dnes po et?

sarasota
11. okt 2012

@bibi24 20den

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre