Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

falin
31. okt 2012

@tinka9075 - dakujeeeem
@sarasota - drzim palceky, neboj sa bude to ok 😉
@horalka79 - kraaane 😵
@ria191 - hor sa do boja, verim ze raz budeme uspesne aj my, uvidis, len dufam ze to bude coskoro 😀

hora_lka
31. okt 2012

@nelly3 chod, ja som bola vcera a uz zase cakam a cakam .. dokonca sme ani neplatili, dohodli sme sa, ze to poslem prevodom 🙂 je naraz vela tych poplatkov

ria191
31. okt 2012

@falin spolieham sa na teba a na tvoje vírusiky 🙂 🙂 🙂

nelly3
31. okt 2012

@hora_lka
a rozmrazili sa ti? no to cakanie je najhorsie.

falin
31. okt 2012

@ria191 - to teda nemozem sklamat 😎

dnes som volala ako sa maju nasi drobcekovia, pekne sa delia, mame 3x 4bunkove, 4x 3-bunk a 2x 2-bunk. Nechavaju nam ich kultivovat, takze vklad je v sobotu, drzte palceky, prosiiim

@nelly3 - nelly pod do toho 😉 , inac mas pravdu to cakanie je najhorsie, od soboty ma o caka, no co, budem ako na ihlach a nic moc v robote nespravim lebo sa nebudeme vediet sustredit

nelly3
31. okt 2012

@falin
pojdem urcite, ale neviem kedy. mozno, ze uz aj coskoro 😵

horalka79
31. okt 2012

@falin dakujem Falin. Drzim palce pri vklade, nech to tentokrat vyjde! 🙂 tesim na pozitivne spravy 🙂

ria191
31. okt 2012

@falin no delia sa parádne boh daj, aby boli aj nanučiky nech to čakanie je o niečo ľahšie ak má človek zadné dvierka no nie. Aj ja chcem nanučik 😀 aspoň raz v živote 😀

tinkatinulka
31. okt 2012

Ahojte babeny, hcg je nizke a tak ziadne oslavy ale cakanie na kontrolny odber v pondelok ☹

hora_lka
31. okt 2012

@nelly3 ano rozmrazili, ja som sa tym ani nejako vcera nezaoberala, prisiel Stelcl a isli sme na sal, po ceste hovori, ze rozmrazili sa pekne, ja som sa na to ani nespytala, ale ved keby tak by povedali skor ... rozmrazili sa mi aj tu na slovensku ked som bola, tak som s tym nejako pocitala, ze tam zadrhel nebude ...

hora_lka
31. okt 2012

@falin drzim palce aby Ti to vyslo .. uz je nas zase viac cakateliek

sarasota
31. okt 2012

@tinkatinulka hcg krasne porastie neboj ja som mala na 13 den 164 🙂

sarasota
31. okt 2012

mame tehu. knizocku a sme 7tt+5 o tri tyzdne ideme znovu a to si uz vypytam aj foto nasho bubacika.

tea284
31. okt 2012

@sarasota gratulujem, super!!! Ja idem na kontrolu a sono 13.11., dúfam že bude všetko v poriadku, a možno uvidím drobceka. Ako sa inak citis? So mnou lomcuju všetky možné tehu príznaky 😏

sarasota
31. okt 2012

@tea284 Dakujem.Neboj vsetko bude v poriadku.Som viac unavena po obede si take 2 hod.pospinkame a zaludok mavam ako na vode ale zatial misu neobjimam.Ved som dnes doktorke vravela ze tolko stracu pred kazdou navstevou 🙂

tea284
31. okt 2012

@sarasota ja som veru dnes prvý krát tu misu objala 😕 brrrrrrrr

sarasota
31. okt 2012

@tea284 v ktorom si tyzdni ?aspon vies ze je vsetko v poriadku 🙂

tea284
31. okt 2012

@sarasota podľa sona v 6.tt

stastenka42
31. okt 2012

@falin Ahoj aj ja idem v sobotu na vklad,o 12,30. Aj my sme mali v pondelok odber a dnes 4 stvorbunkove,dve trojbunkove a jedno dvojbunkove,tak budeme rovnako uspesne cakat na kolajnicky 🙂

falin
31. okt 2012

@ria191 - hej vyzera to nadejne. DJa verim ze ti dobre nastavia stimulku a bude aj na mrazenie 😉
@hora_lka - dakujem
@tinkatinulka - a kolko si mala? To cakanie do pondelka bude tazke, drz sa babulka.
@sarasota - blahozelam k najkrajsej knizke 🙂 maminka
@stastenka42 - ahoj, je to je super, inac my ideme o 13.00, to vas budeme striedat 😉 . Nevies kto bude mat sluzbu v sobotu?

zeina62
31. okt 2012

@tinkatinulka kolko si mala hcg?co ti povedali?

stastenka42
31. okt 2012

@falin mal by mat stelcl,my chodime k nemu a hovoril ze tam urcite bude

zeina62
31. okt 2012

@sarasota super zesim sa s tebou

tinkatinulka
1. nov 2012

@zeina62 Mala som 16,2 co je strasne malicko.12 dni po ET bez PK vklad 10 bunkoveho embrya. V labaku to oznacili ako pozitívne a aj Macháč mi písal že je to pozitívne nech len pekne užívam lieky a pockam do pondelka.Ja viem že teraz nič viac neviem spravit pre toho drobca ale ten pondelok je tak daleko a strach velky.

zeina62
1. nov 2012

@tinkatinulka neboj sa moze byt este to ze sa neskorsie uhniezdilo ,uvidis bude to inak v pondelok.hlavne klud

tea284
1. nov 2012

@tinkatinulka neboj, všetko dobre dopadne, 😉 hlavne veľa oddychuj a mysli pozitívne, to je teraz najdôležitejšie.

falin
1. nov 2012

@stastenka42 - jej to som rada, aj ja chodim Stelclovi, tak som naozaj rada ze bude on. Budes dnes volat ako sa drobcekovia maju? Ja sa uz neviem dockat 13-tej

nelly3
1. nov 2012

@falin
jej takze mas v sobotu vklad, super, moc ti drzim palce a citim, ze budes dalsia tehulka 😉

stastenka42
1. nov 2012

@falin jasne,lebo zajtra sa nekontroluju tak uvidime ci budu mat aspon 8buniek 🙂

falin
1. nov 2012

@nelly3 - dakujem 🙂 dufam ze to tentokrat vyjde. Som zvedava ci mi bude chciet vlozit dr. dve.

@stastenka42 - verim ze niektore ano. Daj potom vediet ako ste na tom 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre