Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
12. mar 2013

@falin verim, ze vam to uz vyjde...

falin
12. mar 2013

@tinkatinulka - ten triskac by bol asi aj u nas treba 😀 , inac tiez sa spg zhorsuje 😖

radina
12. mar 2013

@tinkatinulka tak vraj na to staci anopyrin, na homozygota treba fraxik. Este si ale idem dat zistit vysku homocysteinu, lebo aj to je dolezite pri tejto diagnoze. 😖

amali
12. mar 2013

@radina no ako ultrazvuk? koľko folikulov máš?

martinusa22
12. mar 2013

@speranza1 takze podľa toho co doktor povie tak mam spravit? Lebo ja som strašne nerozhodna a stale premyslam koľko si dat

radina
12. mar 2013

@tinkatinulka jasnacka, nadeje vkladam najma do ich embryologov. 😎 ... len nam nemohli spravit ani fragmentaciu dna, lebo ich je malo. ☹

radina
12. mar 2013

@amali ahoj, supeeeer, som milo prekvapena, v kazdom vajku boli 4 ks, najvacsi fesak mal 20mm. 😀

amali
12. mar 2013

tak OPU dopadlo v pohode...aj 6 hodinová cesta domov......jupí 😉

falin
12. mar 2013

@speranza1 -dakujem, aj ja stale verim

radina
12. mar 2013

@amali ako OPU? 😉

amali
12. mar 2013

@radina odobrali 11 ocytov z toho bolo 10 vajok dobrých 😀

falin
12. mar 2013

@martinusa22 - dr. ti odporuci aj podla kvality embryjok. My sme vkladali rozne od 1-3

speranza1
12. mar 2013

@martinusa22 ja si myslim, ze ano... oni uz vedia, ktora je na tom ako zdravotne..a neovabavja sa..aj ja som bola strasne nerozhodna...a spociatku som sa bala, keby ze mi vlozia dve... 😲 😲 ze co si ja pocnem s dvojickami 😀 😀 😕 😝 ...ale cim viac casu uteka, a ja mam za sebou viac neuspechov, tak upustam od mojich predstav, pretoze ten hore si to aj tak zariadi, ako uzna za vhodne.... 😉 😉 😉

falin
12. mar 2013

@amali - super vysledok, nech sa vam pekne oplodnia 😉

tinkatinulka
12. mar 2013

@radina nase sa už nepohybuju a mame 0% morfolog.spravnych..same degradovane..chapem,neprišli preco to tak je..dopujem draheho vsetkým co sa len dá a uvidím,ale na neho asi zabera hlavne maca, po tej sme sa vyšplhali na 1% 😝

ria191
12. mar 2013

@falin ms mám dostať teraz v sobotu a o dva týždne kontrolné sono u môjho gynďáka a ak to bude OK tak šup do Brna. Ale ja nechcem začínať prváááááááááááááááááááááááááááá. Baby nebuďte pototo a poďte niekto so mnou ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

amali
12. mar 2013

@falin dakujem, len pevne dúfam že sa budú pekne deliť....a v sobotu ET

tinkatinulka
12. mar 2013

@amali krásny počet tak nech sa dneska krasne oplodnia a delia 🙂

radina
12. mar 2013

@amali whaaw, perfis 😉

lubica1979
12. mar 2013

@falin nejako to zvládnem, aspoň dúfam. Uvidíme čo nám povedia zajtra a v apríli začneme zo stimulkou.

martinusa22
12. mar 2013

@speranza1 no lebo ze pri dvoch mozu byt komplikácie a zase väčší úspech ze sa aspon jedno z nich ujme, ale poradim sa s doktorom🙂

radina
12. mar 2013

@tinkatinulka Napisem ti IP, mozno by muzik mohol ist na to iste vys. ako moj.

speranza1
12. mar 2013

@ria191 riuskaaaaaaaaaaaa..... neobavaj sa mojaaaa.... a nebudes sama..vies, kolko je takych, ktore pojdu s tebou v tomto case ako ty???? veeeela..len tu mozno neprisievaju 🙂 🙂 ... j ja som mala dostat mrchu teraz cez vikend--ale dosla volajako uz na 22 dc... ja sa z toho mojho cyklu asi zblaznim 😀 😲 😕 zacal si robit co chce.... ajajaj...a ty sa neobavaj, chod do toho a ja sa budem veeelmi modlit, nech vam to vyjde a potom uz ja pojdem do tych Piešťan asi 😀 😀 😀

radina
12. mar 2013

@speranza1 Pocuj , aj mne to desne blblo, predtym som mala cyklus 24dni a teraz som na mrchu cakala az 32 ! ínak mavam 26-28....asi bol casto spln ci co. 😝

speranza1
12. mar 2013

@martinusa22 vies, ono to je veeelmi individualne... problemy mozes mat a nemusis... mozes mat problemy pri dvoch..ale aj pri jednom a nemusis mat pri dvoch a pri jednom ano... to naozaj neries..cim menej riesis, tym lepsie a co ma byt to bude...co sa ma stat, to sa stane 😉 🙂 ... bud len pokojna, usmievava a vsetko bude fajn 😉 ... velmi drzim palceky 🙂

speranza1
12. mar 2013

@radina tak neviem...spln byva kazdy mesiac...ale mne sa stalo asi 1x v zivote, ze som dostala mrchu na 22DC.. 😲 😝 😲 .... ale verim tomu, ze sa to upravi 🙂 🙂 🙂

ria191
12. mar 2013

@speranza1 nie asi, ale určite 😀 😀 😀 . Niečo musíme naplánovať. Hádam si niekedy nenájdeš čas pri cupitať do Piešťan 😀 😀 😀. Som v očakávaní 😀 😀 😀. Kurňa na 22dc tak to je fakt husté. Ja mám 26 dňový a inšie nepočúvam od mm, že to mám furt 😀 😀 😀. Dúfam, že sa ti to dá do poriadku, lebo to ťa musí fakt vyčerpávať ☹ .

ria191
12. mar 2013

@speranza1 tak to si vystihla super 😀 😀 😀 pre martinusa22. To je aj môj názor. Netreba to zbytočne riešiť. 😀

ria191
12. mar 2013

@speranza1
@radina ale hádam neveríte, že to má na rováši spln 😎 😎 😎 .

speranza1
12. mar 2013

@ria191 😀 😀 😀 ... tak to mne sa zda, ze este od konca roka mam stale menzes 😀 😀 😀 a este so aj taka rozciltivena stale... poviem ti, ze je to uz na nervy a najhorsie na tom je, ze to nemozem ovladat.... nejde to... 😠 😠 😠
juuuuuj ja by som sa taaak tesila keby sa znova tu zacala taka krasna tehulkovska snura ako pred casom 🙂 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre