Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

kukulik30
20. mar 2013

caute, ja mam ist v sobotu na uzv a mam taky pocit, ze mi odber vyjde na sviatky, dufam, ze robia...neviete?
aj ked som sa chcela objednat na sobotu, tak mi na linke vravela setricka, ze mam zavolat az koncom tyzdna stvrtok piatok, ze este nevedia, ako budu robit...

falin
20. mar 2013

@mimickapn - TEHULKA blahozelam. krasne vysledky , len tak dalej 🙂

dafy
20. mar 2013

@lubica1979 aha ok dakujem....uz som myslela ze sa na mňa vykašlal 😀

tinkatinulka
20. mar 2013

@kukulik30 službu bude mat jeden lekar takže neboj sono ti spravia

tinkatinulka
20. mar 2013

@tinkatinulka a aj zakroky robia

nelly3
20. mar 2013

ahojte, bola som u gyn. co mi meskal menzes a potom som ho mala slaby atd. ze nech ma pozrie a ze pozrieme aj vysku sliznice a ako na potvoru ked nejdem teraz na KET vyska je 7, som 12DC, ze na tento den cyklu je v norme, no neporazi ma. a minuly mesiac ked som chcela ist bez estrofemu bola nizka. tak sa dam dokopy a snad april to uz konecne isti 😉

tinkatinulka
20. mar 2013

@nelly3 a nepojdes predsa len teraz ked ja taka krasna sliznica???

tinna13
20. mar 2013

@dafy v nedeľu išiel do Tatier, má dovolenku ale neviem ako dlho

martinusa22
20. mar 2013

Bože baby ja som bola dnes na ultrazvuku a vôbec som stym nepocitala ze 11 den stimulky budem mat folikulum veľké 19,2mm tak som hned volala do RF a dali mi dve možnosti bud dnes pichnem pregnyl a v piatok prídem ale stym ze to môže prasknut dovtedy alebo to nechám na budúci mesiac a s vecsim množstvom vsetkych tých liekov aby bolo viac folikulov lebo mam len jeden na pravej strane a na ľavej nebolo nic vidiet , tak doktor povedal ze by som to urcite mala skúsiť lebo by to mohlo byt práve to práve vajíčko :( tak mam teraz strach co ztoho bude :(myslite ze dobre robím ze to aj tak skúsim?

cora41
20. mar 2013

@martinusa22 skus, mozno to je prave ten bojovnik🙂

martinusa22
20. mar 2013

@cora41 a co ked praskne a prídem tam naprázdno 🙂

martinusa22
20. mar 2013

Da sa tomu nejak predísť aby neprasklo ?

lusipe
20. mar 2013

@martinusa22
ahoj, ja sice chodim do GF v BA, ale presne tak ako ty...dnes folikul 19mm, vecer picham pregnyl a v piatok rano IUI....urcite to skus....preco nie?...alebo este dnes skuste prirodzene, nech su tam spermie 🙂....a v piatok rano spravia IUI 🙂

martinusa22
20. mar 2013

@lusipe a môžme to robit? Neuskodime tomu folikulu?

lusipe
20. mar 2013

@martinusa22
myslis sexom?....podla mna jedine moze byt oplodneny, ak by skor praskol.... 🙂...lebo spermie preziju 48 hodin, tak ak dnes vecer skusite, aj keby hned praskol, tak spermie tam budu....a IUI to moze len poistit...neboj...moze to byt len dobre 🙂

cora41
20. mar 2013

@martinusa22 nepraskne.. v 19ke este nepreskne 🙂

cora41
20. mar 2013

@martinusa22 neda, ale neboj sa 🙂

nelly3
20. mar 2013

@tinkatinulka
nejdem lebo som vyfasovala take vaginalne tabletky, musim teraz 9 dni ich si vkladat, mam nejake svrbenie nech sa dam dokopy 🙂

isabellaa
20. mar 2013

@mimickapn tak sa k tebe pridavam, hcg 186 na 12 dp ET 😵

rot
20. mar 2013

@dafy 🙂 nemáš za čo, rada 😉 a testíky som ti poslala pre šťastie, verím, že ti ho prinesú. 😵 Tak do toho! 🙂

tinkatinulka
20. mar 2013

@isabellaa gratulujem..žeby nová tehu vlna 🙂

isabellaa
20. mar 2013

@tinkatinulka dakujem 🙂 . Ta tehu vlna by sa teda uz mohla spustit, ved dnes je 1 jarny den 🙂
Myslim na snazilky a drzim Vam palce aj prsty 🙂

amali
20. mar 2013

dúfam žeš máte pravdu s tou tehu vlnou....čakám ako na ihlách kedy príde ten den.....

isabellaa
20. mar 2013

@amali ahoj, kedy ides na krv? zabudla som 😅

amali
20. mar 2013

@isabellaa 28.3....blé jak je to daleko..... ☹

isabellaa
20. mar 2013

8 dni, neboj, zbehne to, zamestnaj sa niecim 😉

amali
20. mar 2013

@isabellaa začínam mať nejaké zmiešané pocity že z toho nič nebude.... ☹

isabellaa
20. mar 2013

@amali ja som mala v piatok strasnu depku, ze nic z toho, poplakala som si, no hrozne a vidis, krv pozitivna

amali
20. mar 2013

@isabellaa bodaj by si mala pravdu...brucho mám samú modrinu od injekcií....ženy sa mi v práci smejú či ma muž bije 😉

kukulik30
20. mar 2013

baby , neostalo vam z cerstvo otvoreneho pera Gonal, cca 100 jednotiek ? asi mi bude troska chybat 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre