Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinna13
9. apr 2013

@dafy urcite si to nepokaslala dobre bude 🙂
@melisska podobne som na tom bola aj ja, ked som isla k mojmu gynekologovi na prve sono po 14 dnoch od testu. Tiez ma len zdeptal a povedal, ze sa mu to nepaci a nic tam nevidi, a ze uz by malo byt nieco vidno, no cele zle. Tak som sa hned objednala do Brna za 2 dni a tam bolo vsetko v poriadku 🙂 Nastastie to mam blizko. Vela zavisi ake kvalitne ma sono tvoj doktor. Este vydrz par dni mozno aj tyzden a nabuduce to uz urcite bude dobre.
@nelly3 mame sa tam fajn 🙂 ano ano uz zaciname druhe kolo martini je uz kapitan 🙂 ja som mala tiez minuly mesiac soft spolu s martini, ale nam sa nezadarilo ☹ .Ideme teraz skusit Ket, mam 4 mrazaciky. A ty ako? tusim sa tiez chystas na Ket?

dafy
9. apr 2013

@melisska určite to je dobré neboj 🙂 len ešte sa skrýva beťárka 😀 uz na dalšie sono bude vidno...

strapula27
9. apr 2013

@melisska budem ti drzat palce!!!!! a este stale treba verit !!!!!

nelly3
9. apr 2013

@tinna13
ano chystam na na KET tento mesiac, na jesen som mala soft, zial sa nepodaril, ostal mi jeden mrazacik, tak uvidim a ak nie idem na dalsi soft, pokial nebudem tehulka budem skusat, nemozem sa vzdat a jedno dieta mne bude stacit, viacej ano nechcem 😉

melisska
9. apr 2013

@tinna13 ďakujem 🙂 veľmi mi to pomohlo
@dafy 😵
@strapula27 ďakujem

speranza1
9. apr 2013

@melisska ahoj moja...pevne verim, ze na dalsom sone uz bude lekar vidiet, to co ma...🙂
@amali..tak ako si dopadla ty dnes na sone??? co povedala lekarka?
@falin...ahoj moja...tak ako ? kedy testujes??? 🙂
@ria... pozdravujem ta a stale myslim na vas🙂
..ostatnym prajem vela stasticka, zdravicka a pohody🙂

tanitta
9. apr 2013

@melisska neboj... ono treba mat aj fakt dobry utz aby spravne odkontolovane bolo.... 😉

dia03
9. apr 2013

Ahojte,chcem sa opýtať, ako dlho sa čaká keď vás objednajú na 1. konzultáciu? Viem ,že sa to tu už písalo, no kým to nájdem tak mi určite skôr odpoviete 🙂 Chcela by som sa totiž objednať až na koniec mája, tak neviem či už mám volať teraz alebo mám ešte čas.Ďakujem

melisska
9. apr 2013

@tanitta dúfam, že máte pravdu, su to nervy, ale Vacok bol dosť veľký, aby v nom niečo videla

falin
9. apr 2013

@dia03 - zalezi ku komu sa objednavas. Viem ze Koudelkovi sa cakalo dlhsie. A teraz mam info ze k Stelclovi na 1.konzultaciu objednali na zaciatok maja. Takze kludne sa mozes objednat

falin
9. apr 2013

@melisska - velmi na teba myslim a verim ze to bude ok. Drzim vsetky palce (aj na nohach)

melisska
9. apr 2013

@falin to je bud alebo...dakujem

zuzmil
9. apr 2013

@melisska Nemaj strach, mne tiez videli zltkovy vak az ovela neskor a srdiecko bolo az 30 dni po vklade.

kika017
9. apr 2013

@melisska Veľmi držím palce, sú to strašné stresy... Aj ja stále riešim či je moje HCG dosť vysoké a strašne sa bojím či bude všetko v poriadku na ultrazvuku o týždeň. Ešteže chodím do roboty, lebo ináč by som sa doma asi zbláznila... Ale verím, že to musí byť dobré. Po takom dlhom čakaní sa na nás už musí usmiať šťastie 🙂 🙂 🙂

dia03
9. apr 2013

@falin no chcela by som isť ku Stelcovi. Tak ďakujem

amali
9. apr 2013

tak babky máme dva gestačné vaky asymetrické....aj s plodom, jeden plod má 6 týždňov a druhý je menší a má 5 týždňov........echo prítomné v obidvoch....a našli mi aj cystu na vaječníku juchúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú 😒

ria191
9. apr 2013

@amali super veľká gratulka 😀 😀 😀

kika017
9. apr 2013

@amali Super, teším sa s tebou 😀

tinna13
9. apr 2013

@amali parada, gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

strapula27
9. apr 2013

@amali gratulujem 😀

martinusa22
9. apr 2013

@amali blahozelam 🙂))))

martini
9. apr 2013

@amali gratulujem...ja som hovorila, že tam budú dvaja ...len tak dalej, cysty pošli preč, že teraz tam nemajú miesto...

amali
9. apr 2013

ten druhý plod je malý oproti tomu druhému...tak uvidíme o 2 týždne či sa vyvíja alebo nie....nejako sa mu nechce...i ked boli vložené v rovnaký čas.. 😉

amali
9. apr 2013

@martini tú cystu mám z utrogestanu a tých všetkých hormónov

martini
9. apr 2013

@lubica1979 neviem, treba prečítať pribolový leták, kto má doma ako je to s tým orgalutranom. Ja píšem len čo mi sestrička pred mesiacom v RF povedala, ked mi pichala orgalutran, ktory som si doniesla so sebou.
@melisska už som zažila aj to, že lekár nemal dobrý ultrazvuk...šla by som k inému lekárovi aspoň nech ťa pozrie. v ktorom týždni by si mala byť?

martini
9. apr 2013

@amali to je len minimálny rozdiel, podľa mňa. A ked si zoberieš, že sa tam riešia milimetre a tie ich merania sú tiež len také približné...

nika19
9. apr 2013

ahojte dievčatá, chcem sa poradiť, som po ivf v Brne, tehotenský test vyšiel pozitívny, ale stále mám špinenie, vždy intenzívnejšie na začiatku týždňa a tak som v panike samozrejme išla aj za mojím normálnym gynekológom a on sa tvári stále tak, že nič sa nedeje, na ultrazvuku videl dva gestačné vačky, ale ešte bolo skoro na videnie plodíkov, len v jednom sa mu zdalo, že čosi sa tam tvorí, zistili mi aj hematóm ale aj tam mi brali krv na tehotenskú knižku a akurát pozerám výsledky a vôbec mi nerobili hladinu HCG v krvi, čiže to že som tehotná vyvodil len z domáceho testu a ultrazvuku cca 3,5 týždňa po vklade. Mali sme ísť v ten týždeň aj do Brna na UZ, ale vzhľadom na silnejúce špinenie sme nešli, len sme to odložili a aj som si myslela, že to už budeme riešiť na SK. Tak neviem, ale asi sa objednáme aj do Brna, lebo mám veľmi zmätené pocity z môjho lekára. V podstate by som mala byť podľa normálneho počítania v 7. týždni, a 4. týždne a 3 dni po vklade. Tak neviem, ale tehotenskú knižku mám.

majbo
9. apr 2013

baby HCG 10,9 to je veľmi málo....písala som vysledky aj Machačovi ale ten asi nevie čítať po slovensky lebo ma poslal na HCG....?????

martini
9. apr 2013

@majbo asi myslel, že máš isť na opakovaný test.
@nika19 može to byť aj dobré, že špiníš, ak maš hematom. Lebo ten by sa takto mohol vlastne dostávať von a ak bude špinenie len slabé, tak by to nemalo ublížiť babatkam. držím prsty. ale šla by som sa ukazať aj niekomu inému, ak ti tvoj gynekolog dostatočne neporadil či neodpovedal.

tinkatinulka
9. apr 2013

@majbo on pise obcas dost v skratkach..určite tým chcel povedat o dva dni znovu na HCG

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre