Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

cora41
10. máj 2013

@speranza1 moja, dnes som netestovala. spinim, nie je to krvacanie, je to take zlto hnede.. mala som to rano, teraz hodinu nic a strasne ma boli brucho ako ma mrchu..

speranza1
10. máj 2013

@cora41 joooj som sa zlakla... to nic neznamena.....juuj az som si vydychla...ja uz ze krvacas.... zatial take spinenie nic neznamena..... skus napisat mail svojmu osetrujucemu lekarovi, co mas robit...

speranza1
10. máj 2013

@cora41 a skoro vsetky tehule vraveli, ze ich brucho bolelo ako na mrchu....skoda, ze nemas test by si testla a videla by si ci ciarocka tmavne, alebo je svetlejsia...

falin
10. máj 2013

@annetty - ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ zivot je niekedy velmi kruty ☹ , jem i to luto moja. Posielam vela energie, aby smutok rychlo presiel a zas vykuklo u teba slniecko

cora41
10. máj 2013

@speranza1 budem testovat poobede, tak uvidim...a moj lekar mi dnes povedal, ze len oddychovat.. no len som v robote, ale sedim a budem sa snazit mat klud, uvidim.. trosku ma metie to, ze som mala dnes dostat mrchu, tak len pevne dufam, ze moje telo je zmagorene 😒 no mozme iba cakat..

falin
10. máj 2013

@melisska - myslim na vas a silno drzim palce 😉

@cora41 - nepanikar moja, tak ako pise speri, pokial je o spinenie a nie krvacanie, to neznamena nic zle. Vela bab spinilo prave v case ked mali dostat mrchu. Drzim palce. Ozaj a nemozes ist na krv niekomu inemu alebo do labaku ako samoplatca? Budes si istejsia.

speranza1
10. máj 2013

@cora41 vela zien v case, ked malo dostat mrchu tak spinili...dokonca aj slabo krvacali a vsetko bolo v poriadku.... skoda, ze nie si doma aby si mohl a vylozit nohy a byt v pokoji...ja viem, ze aj v robote sedis....ale doma je doma....vies to je ina pohodicka doma...ale v praci ti mozno skor ubehne cas a nebudes mysliet len na jednu a tu istu vec... a som si ista, ze viem aj na ktoru.... 🙂 😉 ...ja verim tomu, ze vsetko bude v poriadku...tak ver tomu aj ty... kto iny by mal najviac verit tvojmu babatku??? no ty.....a mimochodom..nic ine nam ani nezostava..len pevne verit... stale je NADEJ.... inak aj moj nick znamena nádej...... 😉

amali
10. máj 2013

@cora41 ahoj, aj ja som špinila......a všetko je ok, neboj bude to dobré len veľa odddychuj 😉

speranza1
10. máj 2013

@amali ahoj amali... milacik uz vyvenceny??? 🙂

amali
10. máj 2013

@speranza1 ešte sa mi nechcelo a nejako sa nepýta 😀 tíska sa ku mne a chrápe

cora41
10. máj 2013

@falin nie, uz to necham na pondelok a medzitym budem vidiet, co sa deje..

speranza1
10. máj 2013

@amali 😀

speranza1
10. máj 2013

@falin ahojky moja..uz si v praci??? 🙂

nelly3
10. máj 2013

@melisska
myslim na teba 😵

falin
10. máj 2013

@speranza1 - ahoj moja. Jasne uz zarezavam 😀 Aj ty, vsakze? Ako sa mas? Vcelickujes?

falin
10. máj 2013

@nelly3 -ahoj Nelynka, mas vela robotky? Je ta tu vidiel malo. Ako pokracujete?

nelly3
10. máj 2013

@falin
dneska som doma.

vilaamalia
10. máj 2013

@cora41 podla mna zavolaj do centra a porad sa, ale ja by som na Tvojom mieste utekala na gyndu. Moze to byt cokolvek, mozno embryjko treba udrzat, ak sa s nim nieco deje a na to potrebujes lieky, injekcie...

melisska
10. máj 2013

Dievčatá sme vporiadku. ručičky, nozicky, srdiečko aj pohyb 🙂

amali
10. máj 2013

@melisska to je supééééééééééééééééééééér....tešíme sa s tebou 😉

nelly3
10. máj 2013

@melisska
nadhera, sa tesim mocccc 😵

cora41
10. máj 2013

@vilaamalia vdaka moja, na gynde mi doktor povedal, ze mam oddychovat, ze utrogestan mam, listovku tiez a to je vsetko..., tak neviem

lienka_1
10. máj 2013

Ahojte zienky! Dakujem Vam, ze ste nam vcera tak silno a poriadne drzali palce. Pri soft stimulke zo mna vydolovali 7 vajiok!!!! 🙂 Teraz uz len cakat kolko z nich zabojuje.
Idem vas precitat, mam 3-dnovy sklz 😀

melisska
10. máj 2013

@cora41 nebojkaj, aj ja som 2 x spojila hnedé asi v 5 tt, je to ok 🙂 ale mohla si byť radšej doma 🙂

melisska
10. máj 2013

@lienka_1 super 🙂

cora41
10. máj 2013

@melisska vdaka moja, strasne sa s tebou tesim, ze vsetko je ok 🙂 pojdem domov poobede, ked skoncim take hlavne veci... a volala som do Brna a mam si pridat utros este aj 2 na obed... takze uvidime.. ak to ma vyjst, tak to vyjde

bibi24
10. máj 2013

@melisska 😵 😵 😵

lucky29
10. máj 2013

Čaute baby,
tak som to nevydržala a ráno som si urobila ovu test. Dnes som 5 deň po ET .Bol tam slabý duch. Videl ho aj manžel .
Mohlo by to niečo pozitívne znamenať???

ria191
10. máj 2013

@lucky29 mohlo 😀 😀 😀

nelly3
10. máj 2013

@lucky29
hmm, ja som nikdy tak skoro netestovala, ja nie som nato moc tak skoro, ja najskor tak na 11 den, bibi24 ma skusenost s ovu testom, ze ako to funguje a ci to nie je pregnyl este fakt neviem, treba asi pockat zopar dni 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre