Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

falin
30. máj 2013

@sarasota - sarasotka moja, ja viem je to tazke, ale hlavku hore. Estek tomu aj pocasie je take melancholicke a uprsane. Neboj zas vyjde slniecko, aj u teba a verim ze sa dockas babatka. Odozen pochmurne myslienky.

@daska32 @lienka_1- veru je to tak s MA sa vyrovnat je omnoho tazsie ako s neuspesnym ivf. Daska to uplne vystizne opisala. Ale baby sme silne a netreba sa vzdat 😉

@ria191 - ahoj kočka, super si pozitivne naladena a tie spravicky. Som taaaak rada, tak sup sup do ketu a verim ze dalsie ivf nebude treba 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@ria191 - az oktober potvorka? to ma nechas v tom samu? Ale racici su super. Ved vies sama 😎

falin
30. máj 2013

@nelly3 - to je dobre nelly, ono postupne klesne na nulu, ale nemusis sa znepokojovat

falin
30. máj 2013

baby vy ste to tu pekne rozbehli, ale mala som robotku, len som isla nakuknut, tak zas letiiiim,pa
a zajtra mam volno. Huraaaaaa

sarasota
30. máj 2013

@falin dakujem Oskaaaaaaaaaaar kde si ? 😎

melisska
30. máj 2013

@sarasota u nás je vonku tma a prší

sarasota
30. máj 2013

@melisska u nas tak isto

vilaamalia
30. máj 2013

@melisska
@sarasota tak super🙂 dik, uz som sa bala, ze sa nieco deje:(

inna74
30. máj 2013

@melisska Ahojte,dnes som bola na UTZ mám 4 vajká 3 sú ok,1 malé hmmmmmm.Tak uvidíme.5.6 mám OPU.

mimika1973
30. máj 2013

@melisska ahoj, ako hovoris, pride to ked to naozaj necakame! svata Pravda! 😵 😀
Ok, s tym FB, preco nie? 😉

mimika1973
30. máj 2013

@ria191 ahoj ria! vyborna sprava! tak sup na KET! 😀 😉

mimika1973
30. máj 2013

@sarasota a kedy asi? zaciatkom augusta ci neskor? 🙂

strapula27
30. máj 2013

@melisska to je super,ze brusko rastie🙂 budeme proste krasne maminy😀 i ked ja som doteraz mala otrasnu plet,cela som bola vyhadzana☹ a objavili sa mi aj tehotenske flaky,nemozem byt na slnku..

amali
30. máj 2013

tak babky dávam tu jednu nepodarenú fotku a možno na nej aj niečo uvidíte 😀

inna74
30. máj 2013

@daska32 Ahoj prosím ta čím , v akom množstve a ako dlho si stimulovala?ďakujem

mimika1973
30. máj 2013

@amali hi hi trosku veru vidiet! ;)

mimika1973
30. máj 2013

Hello, aj u nas striedave pocasie, slnko, dazd.....
No som dnes 22.den cyklu a uz spinim hnedasto! Zeby tento mesiac kratky cyklus?! 😒
Stava sa vam to?
Ovulka podla testikov bola, aj sme sa snazili a velke prd z toho! Uz naozaj prestavam verit v zazraky a v toto babetko! 😢
Co uz, pockam na ten softik, ak vobec bude daco z toho tiez...ale velmi ma to uz ubija, pfff....7 rokov snazilkovania, nejake tie IVF za Sebou a nic! Ako na to vsak nemysliet? ☹
Bojim sa, ze tento sen sa nam nikdy neuskutocni....a nic nam nepomoze....ach jaj...

inna74
30. máj 2013

@mimika1973 Ahoj ,tento pocit dobre poznám ,akoby si mi hovorila z duše.hmmmm,Dnes som mala iba 4 folikuly na UTZ.hmmm.

inna74
30. máj 2013

@inna74 Mne sa po tých IVF zmenil totálne cyklus ,musím na udržanie cyklu brať od 20 DC Utrogestan.Vysadím ho 25DC a o tri dni dostanem menzes.

inna74
30. máj 2013

@mimika1973 Mne sa po tých IVF zmenil totálne cyklus ,musím na udržanie cyklu brať od 20 DC Utrogestan.Vysadím ho 25DC a o tri dni dostanem menzes.

cora41
30. máj 2013

@melisska aj my ideme 7.6.:-) takze dufan, ze sa obe potesime 🙂

amali
30. máj 2013

ešte jedna 😀

dia03
30. máj 2013

Ahojte, potrebovala by som poradiť. Mám fyzicky náročnú prácu a neviem či to môže nejako škodiť počas stimulácie.

melisska
30. máj 2013

@dia03 to je najlepšie opýtať sa dr.

vilaamalia
30. máj 2013

@dia03 Myslim, ze v prvych dnoch asi nie, ja som behala a cvicila asi tak do 7.DC, ale potom som sa uz setrila.

lubica1979
30. máj 2013

Dievčatá, testovala som včera 12 DPO a dnes 13 DPo a dnes je výsledok svetlejší. ☹

izzie27
30. máj 2013

@lubica1979 verim ze zajtra bude tmavy, musi 🙂 😉 🙂 😉

melisska
30. máj 2013

@lubica1979 testuj po dvoch dňoch 🙂 držíme palceky🙂

mimika1973
30. máj 2013

@lubica1979 ahoj, no myslim, ze si tehu! 🙂
Ty si mala vklad kolkodnoveho embryjka? jedno ci dve? mate aj mrazaciky ci nie?
Neboj, urob este jeden testik, ak nie tak na krvicku nech vies kolko ui mas! ;)

lubica1979
30. máj 2013

@melisska ďakujem pekne, uvidíme ako dopadneme

lubica1979
30. máj 2013

@mimika1973 vkladané bolo jedno po 3 dňovej. Mrazáčika nemáme. ďakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre