Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
23. júl 2013

@melisska Dobré ránko tehuľka naša 😀 😀 😀 tuším to tu veľmi ale veľmi viazne chce to rozprúdiť 😀 😀 😀

melisska
23. júl 2013

@ria191 jasné ze treba 😉 😀

nelly3
23. júl 2013

som tu ako na koni 😀
dobre ranko 🙂

melisska
23. júl 2013

@nelly3
@ria191 to je dobre , ze ste tu 🙂
Idem sa osprchovať a som tu ako na koní 😀

falin
23. júl 2013

dobre ranko

@melisska - dakujem 🙂

@nelly3 - ano na kupku, isli sme na kavu, vzali nam tasku, tam som mala mobil, nahradne plavky, kremy a mala tam mala zopar hraciek. Nic ine sme tam nastastie nemali. Mm chcel brat aj fotak, som ho stopla, hovorim ze nechajme ho doma, v krajnom pripade odfotime mobilom. Bola to organizovana skupina, kradli cele tasky. Tasky sa nasli po krajoch kupaliska (samozrejme bez cennych veci 😖 )

karinuska22
23. júl 2013

@alexandra2222 Doktora si mozes vybrat podla sympatie alebo podla odporucani od ostatnych. Zavolas tam a oni sa pytaju, koho chces. Ja som mala doktora Stelcla a bola som velmi spokojna. Ale aj druhi su fajn. Vsetci su tam dobri.

nelly3
23. júl 2013

@falin
tak ako? uz sa tesis na zajtra. drzim moc palce, nech uz aj ja to mam za sebou. a das si vlozit asi dve ci?

vrabcek24
23. júl 2013

dobré ránko kočky, tak upratala som firmu, mám pauzu, potom letím na poštu a ďalej makám 🙂 a okrem toho som tu s vami 😀

melisska
23. júl 2013

@vrabcek24 šikulka 🙂

nelly3
23. júl 2013

@melisska a ty ako? co porabas doma? uz pokukavas aj po vybavicke? kocik atd.?

nomxxx
23. júl 2013

ahojte dievčence, začala som so Softom, užívam Estrimax, mám to na 10 dní. Mali ste niektorá sprievodné účinky ako zmeny nálad, alebo bolenie pŕs a bolesti v podbrušku? Len, či je to normálne chcem vedieť.
Začala som k tomu užívať ešte vitamín D a vraj ak idem na Soft, tak si mám od ďalšieho cyklu (v ktorom bude stimulácia Clostilom) nasadiť kyselinu listovú. Čo vy na to, že vraj to podporuje tvorbu a kvalitu vajíčok. Máte s tým nejakú skúsenosť?

mimika1973
23. júl 2013

@nomxxx ahoj, a ku komu chodis?
Zacinas estrimaxom? to je na podporu sliznice pred stimulkou akoze? neviem velmi, lebo baby vacsinou zacinaju priamo so stimulkou bez pripravy...preto sa pytam 🙂
clostyl mas kolko krat denne brat?

mimika1973
23. júl 2013

@melisska ahojky, jaaaj to neviem este moja! 😉
Este som ani nezacala stimulkovat, az za par dni, treba si pockat na mrsku ako sa jej bude chciet zas prist! 😀
Citim sa trosku nervozne uz, ale sa aj tesim na nove dobrodruzstvo v Brne! 🙂
Moze byt, ze Rovno odtialto nakonikujeme do Brna na OPU, ak mrska si pride skor nahodou! 🤐
Za to tu kladiem aj otazky, ze ako sa na to pripravit dopredu kedze to tam este nepoznam... 😉
Boze tak chcem aby to vyslo teraz, snivam mozem, ze? 😀

mimika1973
23. júl 2013

@falin ahoj falinka, moc budem na teba zajtra mysliet moja! si na dobrej ceste co sa tyka stimulky, tak musi byt len dobry koniec! 😉 😵
A to je fajn, ze len pri clostyle a jednej ampulke, sa vytvori az 7-8 vajok! som si myslela, ze len do 5 najviac maxi sa tvori pri clostaku! 😅 Davate PK aj?
Som tak rozmyslala, ze by som brala ja 3.dnove bublinky, to je tak fifty fifty napol cesty vyvoja, ale zas oni su mudrejsi a odbornici na toto, tak sa prisposobim 😝 len aby sme daco vytvorili a dotiahlo to do uspesneho konca! 😵
Drz sa moja, nebolia ta vajecniky velmi? 😉

mimika1973
23. júl 2013

Babulky, zvyknu navysit v RF davku Pregnylu? miesto 5000j dat viac aj?
Lebo mam doma, teda u maminy v chladnicke len jednu vcelicku, co som si vybrala este v marci v Brne lekarni, za vlastne! Nemam zdravotnu poistku na slovensku, len europsku kartu vybavenu co si vzdy beriem na SK, tak ani neviem ci by mi to dali v lekarni na SK, v pripade potreby, alebo by robilid ake problemy? Lebo je to len na predpis, ze?

mimika1973
23. júl 2013

Je rok chlapcov ci ako? Lebo vela tehuliek caka chlapcekov tu, a aj royal baby it is boy! 😀 🙂

nomxxx
23. júl 2013

@mimika1973 Ahoj, chodím k Macháčovi. Aj mne je to divné, že beriem najskôr ten Estrimax, ale čítala som to niekoľkokrát, a stále to tak mám napísané v správe, do 26. dňa užívať, počkať na menzes a 3-7 deň Clostyl 2-0-2, prvý ultrazvuk najneskôr 8 deň, to mám volať, že kedy. Ja som mala klasické IVF a nič z toho, tak skúšajú soft, dúfam, že to zaberie lepšie 🙂

vrabcek24
23. júl 2013

@mimika1973 žeby preto sa nám nedarilo? že chceme dievčatká?

vrabcek24
23. júl 2013

už by sa patrilo aj okná umyť vo firme, ale čakám na roletky, čo som objednala, a potom to vyglancujem, namontujem a budem happy 😅

annetty
23. júl 2013

Ahojte baby, uz som tu davno nebola, teda bola, ale nepisala, kedze tazko som prekonavala brnenske neuspechy ☹
@strapula27 - i ked neskoro, ale uprimnu sustrast ☹ 😢
@dafy - ☹ ☹ ☹ , tak som ti drzala palce ☹
@falin - drzim moc palce a pevne dufam, ze tento krat to dotiahnes do konca.

Vsetkym tehulkam gratulujem a stimulkam prajem veeeela stastia a happy end 🙂

melisska
23. júl 2013

@nelly3 moja , pomaly zavaram,varím, robím čo treba, oddychujem, kdla nálady ...pozerali sme, ale sme dohodnutý , ze kočík kúpi mm po pôrode 😉 Nechceme dopredu kupovať
@mimika1973 kto nesníva nežije 🙂
@mimika1973 áno aj princ wiliam a kate majú synčeka, ja som mm povedala,ze aj my čakáme následníka trónu 😀 nášho

nelly3
23. júl 2013

@vrabcek24
ja chcem chlapca 😉

melisska
23. júl 2013

@melisska mne bolo teraz naozaj jedno či chlapček alebo dievčatko, hlavne nech je s nami 🙂 zdravucke 🙂

nelly3
23. júl 2013

@melisska
a mas uz nejaky vyhliadnuty kocik? ja som do kocikov, furt kedysi som pozerala, mne sa velmi paci bugaboo- sa mi zda ze aj naslednik tronu ho maju, teda niekde som to citala, ale nie preto sa mi paci 🙂

melisska
23. júl 2013

@nelly3 áno pozerali sme kočíky, neviem ,ktorý je bugaboo, idem mrknut 😉

melisska
23. júl 2013

@nelly3 je pekný ,ale 1000 eur nedáme za kočík...my pozeráme lacnejšie, tak okolo 400 eur

nelly3
23. júl 2013

tento : bugaboo cameleon a chcem pre chlapca cerveny 😵

nelly3
23. júl 2013

@melisska
ved ani ja, kupim z druhej ruky 😉

vrabcek24
23. júl 2013

@nelly3 tak do toho, keďže je rok chlapcov 😵

nelly3
23. júl 2013

@vrabcek24
ved idem v auguste a uz som na rade ako mi hovori moj manzelik 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre