Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bimba8
7. aug 2013

@falin super to budes zlata.porovnam to s tym nasim 🙂 aj ked viem,ze je to individualne.Mam napriklad 2 kamosky,ktorych manzelia maju otrasne spermio a obidve prirodzene otehu.jedna sice neskor potratila,ale aspon otehotniet prirodzene sa podarilo.U nas ani tuk uz 2,5 roka.Max duch na teste a nasledne mrcha.Co som pozerala temu tu o morfologii,tak vacsina kociek uz deticky po IVF ma 🙂 tebe sa to tiez uz podarilo a teraz to urcite zasa vyjde 😉 moc ti to prajem,dodalo by to aj mne nadej.

lienka_1
7. aug 2013

@nomxxx
@mirkakn1 Ja som mala v januari 450j gonalu a iba 4 vajka a iba 2 embruska. V RF som mala clostyl 5 dni a 150j menopuru a 7 vajicok......takze AMH je fakt iba cislo. Ak nie je 0 este stale je sanca. Inak po tom januarovom fiasku som si vydupala krvny test na hladinu vit.D a cuduj sa svetu, vysledky boli katastrofalne. Hned som zacala brat Dcko a mam pocit, ze aj to prispelo k tomu, ze vo folikuloch pekne dozreli vajicka. Predtym som mavala viac folikulov, ale stale malo vajok. V jednej studii som citala, ze vit.D je sucastou folikularnej tekutiny a prispieva k tomu aby vajicko aj pekne dozrelo a bolo kvalitne.
Drzim Vam palce, dievcata! 😉

nomxxx
7. aug 2013

@lienka_1 ďakujem, konečne viem viac o tom vitamíne D 🙂 ...tiež ho užívam, nie síce dlho, ale hádam už zaberá 🙂

gaga83
7. aug 2013

@lienka_1 ja mám tiež veľa prazdnych folikulov, tak by som aj ja skúsila to D .cko. Aké máš kúpené?

lienka_1
7. aug 2013

@gaga83 Ja mam od vitabiotics. Kupila som ho, lebo bol v akcii 🙂

gaga83
7. aug 2013

@lienka_1 a aký je rozdiel medzi vitaminom D a D3?

sarasota
7. aug 2013

@dafy ineho neberiem 🙂

amonda
7. aug 2013

@lienka_1 A dokonca aj AMH = 0 je len cislo 🙂 Ja mam takuto hodnotu AMH a mala som 2 vajicka a teraz mam dve srdiecka v brusku.

sarasota
7. aug 2013

@holly74 dakujem budeme ich potrebovat 😉

sarasota
7. aug 2013

@amonda tak to je krasa cisla su len cisla 🙂

sarasota
7. aug 2013

@falin -falinecka dakujem verim ze to tentokrat dotiahneme do konca a tebe z celeho srdiecka zelam surodenca pre dceru 🙂

sarasota
7. aug 2013

@zlatanka30 tak pre taketo krasne deticky sa oplati bojovat dalej 😉

lenka2013
7. aug 2013

@falin Ty si už uspešne tehotná?Ja mám stále smolu ,moje embrya do transferu dobre a potom sa aj tak neujmu

melisska
7. aug 2013

@lenka2013 raz sa ujmu 😉 chce to ten spravny cas 😉 😵

lenka2013
7. aug 2013

@melisska keby si mala pravdu ,lebo to je čisté zúfalstvo

sarasota
7. aug 2013

@lubica1979 a vy sa mi ako mate ? 😉

falin
7. aug 2013

@bimba8 -dakujem moja 🙂
pozeram do papierov a vysledky spg su nasledovne
koncenrtacia 0,3 / dolna hranica 15
celkovy pohyb v % 0,1 / dolna hranica 40
progresivni pohyb v % 0 / dolna hranica 32
podiel normalnych spermii v % 0,5 / dolna hranica 4

takze nic moc 😖

falin
7. aug 2013

@sarasota - dakujem aj ja 😉

falin
7. aug 2013

@lenka2013 -ja mam po ivf jednu dcerku 8 rocnu a teraz neviem, v sobotu budem testovat 😉 Ale bola by som velmi rada uspesne tehotna 😵 len sa zatial tak necitim 😖

nelly3
7. aug 2013

@falin
moja ved ty si tehulka 😉

dafy
7. aug 2013

@falin minimálne jedno už je zakusnuté v tebe 😀 😀 😀

mirkakn1
7. aug 2013

@lienka_1 dakujem lienocka, potesila si ma 🙂, uz som zacala upadat do depky 😖 , ale som rada, ze u teba pekne zabral ten clostyl, aj doky pisal, ze ostavame pri tom, ako sme sa dohodli, clostyl + merional 🙂

mirkakn1
7. aug 2013

diky za povzbudzujuce slova, dufam, ze aj u mna to takto bude, ak som to dobre pochopila, tak teraz ides na vklad, alebo uz mas po? 😖 🙂

mirkakn1
7. aug 2013

@lienka_1 urcite to stihnete 🙂

mirkakn1
7. aug 2013

@amonda a zaujimalo by ma, ci si brala nejake vitaminy pred tym, ako si otehu. som velmi rada, ze si napisala, lebo si mi hned zlepsila naladu 😵

mirkakn1
7. aug 2013

@falin urcite si v tom, mam taky tusak 😉

stastenka42
8. aug 2013

Dobre ranko,@sarasota Zlaticko moc drzim palceky na dnes,nech sa fazulky dobre zahryzkaju🙂🙂🙂🙂

buba08
8. aug 2013

Dobre ranko 🙂

falin
8. aug 2013

dobre ranko dievcence 🙂

@nelly3 @dafy @mirkakn1 - zlate ste baby 😵 , tak dufam ze sa nemylite. Dnes som povodne chcela testikovat, ale necham to az na sobotu 😎

schatje6
8. aug 2013

@falin tak to teda klobuk dole za tvoju trpezlivost 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre