Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mimika1973
2. sep 2013

@nelly3 ty musis aj na druhu utz ist? 😕
ci pre istotu radsej? kolko sa ti vytvorilo folikov pri prvom utz? no mozno ta uz zajtra aj vyvolaju pregnylom, kde ides na utz, k svojmu? 🙂

tinkatinulka
3. sep 2013

@mimika1973 ťažká otazka...

marverka
3. sep 2013

@yanka1 ja som bola tiez na softke ale zo 6 zrel vajok nam ostali 2, kt po ET sa neudrzali ☹ vo mne, ako vzdy ☹ a ani neviem co idem robit dalej, kedze nemame marazacikov, na slovensku mame platnu schvalenu ziadost, ale nevieme..

jahoda333
3. sep 2013

@lubicaligocka preplacaju aj ja ma vszp a preplatili velmi rychlo do 2tyzdnov 🙂

falin
3. sep 2013

dobre ranko

@mimika1973 ahojky, dakujem 😉 . Bolo sme na sardinii a korzike, taka oddychovo - spoznavacia dovolenka 😎 , vela sme toho videli, ale zaroven sme kazdy den aj na nejakej plazi zakotvili. A opalena? Veru nie, ja nemam ziadnu taku coko fotku ako dala Nelinka, ja som dost bledokoza a tazko sa opalujem. Na moje pomery som opalena, ale aj tak som dost bleda, ale to uz neriesim. A nepripekam sa na slnku 😉
A ty ako dalej? toto ivf ti nevyslo, vsakze? Je mi to luto. Planujete dalsie? Dufam ze hej

@lubicaligocka - v stredu budes testovat? kedy si mala et? drzim palceky

@nelly3 - dikes 😉 . Verim ze dnes budu vysledky dobre. Bola si aj 8-my dc na utz? ako dopadol? Drzim vsetky palce aj na nohach 😎

@melisska 😀 😀 😀 ahojcek, ako sa mate s drobciatkom?
@lubicaligocka - ano, preplacaju

melisska
3. sep 2013

@falin ahoj 🙂 máme sa vyborne 🙂 drzkame sa 🙂 rastieme, Kopkame 😵 mamka a tatik pusinkuju, rozprávajú, hladkaju, dočkajú drobciatko, máme už aj kočík zalohovany, postielku, už len ten 37 tt 😉 😵

nelly3
3. sep 2013

@mimika1973
@falin
no neviem preco, aj minule som bola 2x na utz, teraz som mala na kazdej strane po 3 ks velkosti od 10-14 a sliznica 6, ze ta este podrastie, dneska som 11DC idem k svojmu gyn. tak som zvedava. vcera som aj rano pichala orgalutran, dneska zatial nic, ze az po utz musim volat do RF.

miscok
3. sep 2013

Baby, kam zmizla tabulecka? Ja sa tu uz v tom mnozste infosiek stracam a nemam prehlad kto kde ako a v akom stadiu 😀

nelly3
3. sep 2013

baby no neviem, na lavej strane videl len taky ze 10 mm jeden, ostatne ze male, v brne mi v sobotu videla 3 😕 na pravej strane 3 ks ako aj v brne a maju 10,12,16, endometrium 8. co nato hovorite? koudelka pride az o 13 hod. do prace, dovtedy musim cakat co povie.

tinkatinulka
3. sep 2013

@nelly3 ak sa bude riadit tym vajvacsim tak dneska ti da este pichnut zajtra pregnyl a piatok odber ak dobre rátam.ale je možne že ten tvoj dokotr sa tomu moc nerozumie?

falin
3. sep 2013

@melisska - super moja, som velmi rada ze vsetko je ok, neboj sa ani sa nenazdas a bude aj 37 tt za tebou a potom coskoro budes Janika pestovat. 🙂 🙂 🙂 🙂 Tesim sa s tebou ze po tolkych rokoch cakania, mas pohodove tehu

@nelly3 - ja idem tiez vzdy 2 x na utz, este ani 1 stimulka mi nevysla iba s 1 utz. Tie na pravej strane su pekne a oni podarastu aj tie mensie, neboj.

mimika1973
3. sep 2013

tlucka, daska32, mirka1112, skaredekacatko, ofrah, tancik, lucky29, baby kde ste???? 😕

nelly3
3. sep 2013

@tinkatinulka
ja si myslim, ze rozumie, on sa zaobera aj liecbou neplodnosti, minule mi videl 6 ks a nakoniec som mala 5 aj zrelych. no ved uvidime co fesak koudelka 😵

tinkatinulka
3. sep 2013

@nelly3 ved pozri stači jeden poriadny kus a budeš mamina tak hlavu hore, ved uvidíš až po opu ako to je zbytocne nestresuj.vylož labky hore a bude dobre.

stastenka42
3. sep 2013

Zdravim dievcata,ako tehulky @dafy@tinka13 ? @meliska u teba to tak leti...krasna tehulka je z teba😀 dnesna davka pre @sarasotu tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt chytaj:-P:-P:-P

bubo780
3. sep 2013

@jahoda333 ahoj.. citam tu, ze si niekomu odpovedala o preplacani nakladov VsZP z Brna.. nam asi tiez "hrozi" IVF a som rozhodnuta ist do Brna (v SK mi nejako pocitovo nesedi ziadne centrum).. je potrebne si vybavovat najprv schvalenie z poistovne, alebo mozem si rovno vybavovat Brno ako samoplatca a potom poslat poistovni papiere o preplateni? dakujem za odpoved..

nelly3
3. sep 2013

@bubo780
ahoj, najskor si to zaplatis ako samoplatca a potom si poziadas o refundaciu tvoju zdravotnu poistovnu 😉

jahoda333
3. sep 2013

@bubo780 najprv si musis vybavit brno po absolvovani ivf zaplatis fakturu a potom vyplnis ziadost o refundaciu a zoberies im aj fakturu aj celu spravu o priebehu ivf co ti daju v rf a samozrejme aj uctenku co si platila ta musi byt original inak ti to neschvalia 😉

nelly3
3. sep 2013

no tak volal mi koudelka, no vidi to tak na 1-2 ks 😢 dneska este picham, aj zajtra + vecer pregnyl opu je v piatok. nic moc, nejako som teraz zle reagovala, asi uz starnem, co uz ☹

tlucka
3. sep 2013

@mimika1973 ahoj, som tu 🙂

jahoda333
3. sep 2013

@nelly3 staci neboj ja som mala jedno vidis to aky je vysledok hlavku hore pozitivne myslenie treba 🙂 😉

tlucka
3. sep 2013

@mimika1973 stále vás všetky sledujem, aj keď neprispievam. Po neúspešnom IVF v júni som si dala trošku pauzu. Chcela som isť na daľšie IVF v septembri, avšak za pár dní ma čaká náročná operácia kolena, takže to je teraz prednejšie. Musím sa dať do podiadku, aby som potom vládala behať za detičkami 🙂 Ale dúfam, že keď bude všetko v poriadku, možno koncom roka ešte stihneme stimulku. A stále sledujem mám-nemám lieky na IVF, aby som mala na stimulku 🙂

mimika1973
3. sep 2013

Tak babenky, urobila som si radost, a objednala dva pary botasiek! naaaa! nejaky negativny vysledok ma predsa nezlozi! 😀 😝
Mame krasne vonku, tak masirujem na slniecko nabrat pozitivne vlny! 😵

melisska
3. sep 2013

@nelly3 je tam jedno to prave🙂 a ze starnes 😀

isabellaa
3. sep 2013

@melisska @sarasota

caute baby, tak hcg je na 12 den po vklade 505 😉

Neviete nahodou o tabulke hcg, kde su aj dvojcata? Neviem ju tu nikde najst 🙄
A este nechapem, preco mam ist na kontrolny ultrazvuk o tyzden, nemate skusenost?
Dik

dafy
3. sep 2013

@stastenka42 ahojky tak ja mám zajtra ultrazvuk tak uvidíme či uz bude vidno srdiečko 🙂 ..len stačí ze niečo robím napr pratanie hned ma začne bolieť brucho 😨 aj u vás je to tak???

jankasokoli
3. sep 2013

ahojte, potrebujem SURNE cca do 10 dni, PUREGON a CETROTIDE,ostalo niekomu?.....prosiiiiim ☹ ☹ ☹

isabellaa
3. sep 2013

@dafy ahoj a kolko dni od vkladu ides na akciu srdiecka? Drzim palce

melisska
3. sep 2013

@isabellaa možno preto aby sa tehu potvrdilo v maternici, už bude vidieť bublinku 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre