Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

falin
11. okt 2013

@nelly3 - si mozes otvorit lekaren 😀

nelly3
11. okt 2013

@falin
ano, asi ako kazda z nas, je to niekedy uz az do placu, cim si musime prejst 😔 som zvedava aky mi posle protokol fesak 😵

bubo780
11. okt 2013

@jalaura asi pojdes skor nez ja, tak keby nieco, daj mi vediet, ako si dopadla.. dakujem..

dafy
11. okt 2013

zdravím vás dievčatká moje.....je mi hrozne stále mi je zle je to o držku ani sa mi nechce tu vypisovat som jak lemra lemravá 🙄 😝 .......všetkým vám držím palčeky korčule moje tento rok to dáte všetky 😉 😉 😉 😉

bubo780
11. okt 2013

@jjajka aj my sme mali v plane zacat uz ten najblizsi cyklus, ale kvoli atb sa to posuva.. neviem ci stihame este tento rok.. daj potom vediet, co a ako.. tiez som rozhodnuta ist aj za vlastne, ak to uplne zrusia..

annetty
11. okt 2013

@buba08 dakujem za info🙂 Ja som mala tiez 2x MA a nikto mi nic na to nedaval. Len sama som si vypytala prednison a fraxik. Naposledy ked som pichala fraxik, ani sa to len nechytilo ☹

isabellaa
11. okt 2013

@bergalm pytala si si, v ktorom tyzdni bolo vidiet akciu, tak mne v 7tt - to je 6 tyzden ukonceny a 3 dni zo 7ho 😉 =6+3

jjajka
11. okt 2013

@tlucka prosim ta naco su tie injekcie?

jjajka
11. okt 2013

@sally2401 je mi to luto 😒 Ale KET bude uspešný 😉

jjajka
11. okt 2013

@ikuska ten test je uplne ukazovy, nemozes ho nakopirovat a rozposlat?

jjajka
11. okt 2013

@bubo780 jasne ze by som dala vediet 😉 Ja som teraz 5 dni po ovulke a dost ma boli podbrusko aj krize, tak sa len modlim aby to bolo uhniezdovanie. Ale to je asi len zbozne prianie.

manita
11. okt 2013

@tinka9075
@bergalm
babuľky, prosím vás, koľko hodín pred IUI ste pichali Pregnyl?

manita
11. okt 2013

@ikuska veľká gratulácia!!! 🙂

izzie27
11. okt 2013

@ikuska krasne// gratulujem 🙂

jalaura
11. okt 2013

@jjajka a nepojdes si to dat skusit schvalit predtym? neuvazujes nad tym? Ist do nejakeho slovenskeho centra a dat si nech ti to potvrdia?
Ja dost silno nad tym uvazujem...asi zaplatim si to tak ci tak ale keby na to prispeli tak by to bolo omnoho lepsie a ked mame na to narok, preco nie?
My tiez rozmyslame nasledujuci cyklus - teda koncom novembra...ty mas kedy?

lusipe
11. okt 2013

@kama2 @bimba8 ahojte dievcata tK uz sme spat z brna....no vysledok zaujimavy na pravom viac ako 10 a tiez aj na lavom viac ako 10....bude ich hodne....len mi dal nejaky liek si pichnut namiesto pregnylu....nejaky decapeptyl....aby sme zabranili hyperastimulaku....odber bude v stredu o 9.00.....
Dievcata mali ste to niektora?....

tinka9075
11. okt 2013

@manita ja som bola na iui v piatok o 14:00 a vo štvrtok o 20:00 som si mala pichnúť pregnyl sa mi to zdalo nejak neskoro ale poslúchla som dokiho a stálo to za to 🙂 🙂

bradik
11. okt 2013

@lusipe Ahoj, a to čím si prosím ťa stimulovala,že si tolko vajok naznášala... 🙂 Nás čaká 16.10. konzultácia, tak sa už teším

lusipe
11. okt 2013

@bradik mala som dve ampulky merional a to mam za sebou este len 5 injekcii....stelcl hned hovoril ze dobre ze sme nedali aj clostil......jej...ja budem mat 16.10.odber.

nelly3
11. okt 2013

@jalaura
ja si myslim, ze keby niekto z nas si to tak isiel urobit, ze najskor schvalit atd. tak budu na nas kukat, ze co od nich chceme 😝

bradik
11. okt 2013

@lusipe Tak budem držať palce nech máš veľa kvalitných vajíčok a krásne embryjka. My ideme 16.10 na 15tu hod, to už budeš asi po... A v Brne si bola na 1.IVF? Som zvedavá čo mne dá

bimba8
11. okt 2013

@lusipe wau to je paradicka! Preto si tie vajecniky tak citila 😀
Len tak ďalej a odber teda na 13 DC?
Co budes teraz este pichat?

gaga83
11. okt 2013

@lusipe pekne si zareagovalo, bude pekna urodicka;);) @bradik citam ze 16 idete do rf . Mozno sa stretneme ja som o 11 objednana na hysteroskopiu tak vas mozno obe uvidim kedze tam bzdem trocha dlksie asi do 15.

schatje6
11. okt 2013

Ahojte tak ja som uz po odbere, vydolovali 6vajok, vraj 5 sa tvari vhodne na oplodnenie.zajtra volam ako sa im dari....mam brutus bolesti v podbrusku.
Ikuska velka gratulacia!!!

schatje6
11. okt 2013

@lusipe ty si teda riadna nosnica, drzim palce nech pekne dorastu!

bubo780
11. okt 2013

@jjajka budem drzam palce, aby to tak bolo.. 🙂

lusipe
11. okt 2013

@bradik
@schatje6
@gaga83
@bimba8 no stelcl bol tiez uplne prekvapeny....normalne vravel ze ich nevie uplne zratat,ze to je odhad 😉 ....dokonca sa spytal ci by som ich ja zratala 😉 tak som sa zasmiala a hovori,ze dost ich je.....snad budu aj pekne kvalitne...veru dievcata pekne to citim nebudem klamat 😉 ale tak snad to do stredy vydrzim....odber je 12 den....pichat mam este do pondelka,uz aj s orgalutranom a posledny den 2ampulky toho dacapeptylu.....tak to budeme mozno spolu lezat na izbe 😉 gaga83 😉

bubo780
11. okt 2013

tak dievcata, a mame to potvrdene.. tento rok to uz nestihame.. prave odpisal koudelka, ze po atb min jeden mesiac na regeneraciu, urobit kontrolny spg a az potom mozeme ist na to.. takze najskor januar 2014.. :( sakraaaaa.. tak zakladam setriace prasiatko, lebo ak to pojde takto dalej s tymi zakonmi a poistovnami, je viac nez iste ze ideme komplet za vlastne.. a to aj napriek tomu, ze to bude nase uplne prve IVF.. nech sa dari aspon vam.. vianoce sa blizia, tak nech co najviac z vas ma pod stromcekom kolajnice ako hrom.. 🙂 budem vas aj nadalej "kontrolovat" a ak by niektora z vas mala nove info alebo skusenosti co a ako po novom s tou refundaciou, hodte po mne info.. vdakaaa..

kama2
11. okt 2013

@lusipe dobra nosnica teda si 😉 to ja len snivam o takych poctoch 😉

bimba8
11. okt 2013

@schatje6 supeer tak nech sa krasne všetky oplodnia 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre