Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ludinka
18. okt 2013

@mirkakn1 to fakt?? a kedy to bolo prosim ta?
ja so clostyl nekupovala len ten pregnyl ....

sona_fit
18. okt 2013

@nelly3
Nic sa neboj, mne sa tiez sype od zaciatku stimulky vsetko na hlavu 🙂 Najskor ma bolel zub, v práci stresy v jednom kuse, termíny horia, včera sme boli na kontrolne sono a mam si este dopichávať fostimon, aby vajka dozreli. Tak som poprosila sestricku, nech mi to pekne ukáze, ved kohoze budem zhanat cez vikend ? Manzel ked vidi injekciu tak mu je zle, a ktomu este aj chrípka ho teraz lapila. Vsetko, vsetko zle, dufam, ze to od neho nechytim.
Uz to len nejako dobojovat! To pichanie v pohode zvladnes, neboj!
Ja idem v stredu na odber.

ludinka
18. okt 2013

@horlenka @jalura baby dajte potom vediet ako ste to nakoniec podali tu ziadost, lebo podla mna to tlacivo co maju teraz na stranke sa vobec nehodi na ten ucel co my potrebujeme....ved tam je jasne napisane ze potvrdzuje car na svk-v ktorom sa to ivf bude aj vykonavat - podla mna to vobec ale vobec nemaju dotiahnute

ludinka
18. okt 2013

baby prosim vas kolko su cakacie doby na prvy pohovor v brne?

sona_fit
18. okt 2013

Ja som sa objednávala v 1/2 auguste a mali volne az koncom oktobra, lebo vraj cerpali dovolenku lekari, tak teraz by to mohlo byt menej 🙂

speranza1
18. okt 2013

@nelly3 ahoj nelca..urobila si vyyyyyyyyyyyyborne...nie dobre 😉 🙂 ... a o to druhe miesto sa uz nestaraj.... uz ked budes tehulka...pojdes na PN a to bude hoja dunda .....
ja by som mala dostat menzes na buduci tyzden.... to sa uz tiez zo strachu poseriem..ze co a ako.. ale pokusam sa eliminovat take stavy a chcem zostat v pohode, ze co bude to bude.... ja si pre istotu stale dopredu planujem, ze co pre seba urobim ked to nevyjde 😀 😀 😀 😀 ....ale mm povedal, ze je to uz samoska ze to vyjde..lebo chce kupit BMW sedacku 😀 😀 😀 😀 😀 ..takze sa uz aj pripravujem na to ako si budem priberat a ako mi bude zle...ako mi budu vadit pachy rozne a podobne 😀 🙂 😉 .....
A robime to najlepsie, ze ideme teraz a nie tesne pre vianocami 😉 😉 😉

lienka_1
18. okt 2013

@ludinka Mna iba tak napadlo ohladom toho podavania ziadosti. Co by sa stalo, keby tie papiere potvrdil rovno Reprofit? Ved robia to iste, co na Slovensku, nie? Uz si viem predstavit ako jesitaci v sk. centrach potvrdzuju tlaciva do Ciech. Ja sa tomu velmi nevenujem, lebo sme samoplatci, ale pride mi logicke, aby tu ziadost potvrdil RF. Skuste sa spytat na tuto moznost.

maxag
18. okt 2013

@jalaura nie revizny mi povedal len ze mam dat ziadost tak to tak spravim bez sk car a uvidime co bude 🙂

lienka_1
18. okt 2013

@nelly3 Nely, presne ako pise Speri, kasli na novu poziciu, budes doma na rizikovom 🙂 Naozaj to bude krasny stvorlisstok s @ria191,,@speranza a @falin Uz sa tesim na tie tehu grcky od vas. Ked sa k tomu prida este aj @dafy a @sarasota, tak to bude aj u mna tutovka 😀
Silno drzim palce 🙂

speranza1
18. okt 2013

@lienka_1 drahaaaaaaaa ty asi chces spolu s anety umyvat kazdy den ogrcane dvere...tak sa mi zda 😀 😀 😀 😀 .. (ja to do Ke nebudem mat daleko.... pozor na mna 😀 😀 😀 😀 😀 )

lienka_1
18. okt 2013

@manita Ahoj! Mohla by si mi napisat viac o tej medovo skoricovej kure? Ja mam problem so spankom uz dlhodobo a amh je tiez bieda. Pred poslednym ivf som brala melatonin, ale prirodne produkty ma teda lakaju viac. Dakujem 🙂

speranza1
18. okt 2013

@lienka_1 ja to mam rovnako s tym spankom...do kelu ☹ 😠 😒

ludinka
18. okt 2013

@lienka_1 ano aj mne je to logicke, ale oni tam maju jasne napisane svk car- no uvidiime este ako to bude

ludinka
18. okt 2013

@maxag a ake tlacivo prosim ta na to pouzijes?

ludinka
18. okt 2013

@sona_fit dakujem, fuuuha tak to je riadne dlha doba, to uz aby som tam zavolala...

horlenka
18. okt 2013

@ludinka ja som tam volala minuly tyzden a som objednana na 13.11.k Stelclovi

lienka_1
18. okt 2013

@speranza1 Budem tie dvere drhnut aj viac-krat denne, hlavne nech uz babo rastie v mojom vnutri 🙂 Inak, ked sa ni na praxi na zdravotke stalo, ze som musela drzat pacientovi misku ked grcal, grcala som spolu s nimi 😀 😀 😀 Jeden kamos, co sa nam to stalo mi to doteraz pripomina, ked sa stretneme, ci pamatam, ako sme spolu do jednej emitky grckali 😀

speranza1
18. okt 2013

@lienka_1 😀 😀 😀 😀 ja som si ista..na 100% ze mne sice zle bude.... bude ma aj napinat..ale zvracat nebudem.... 😉 🙂 😀

ludinka
18. okt 2013

@horlenka prosim ta a to si chcela ist rovno k nemu alebo ti to bolo jedno?

speranza1
18. okt 2013

@nelly3, @ria..... normalne sa tesim, ze do toho ideme spolu... to my aka budeme trojka 😉 🙂 😀
@falin...skoda, ze nejdes teraz s nami... ale uplne to respektujem 🙂 😉

.... dievcata..kto vsetko ide teraz oktober/november.....mali by sme spisat znova volajaku tabulku... 😵

falin
18. okt 2013

@miscok - velka gratulka k srdiecku 🙂

@nelly3 - nelus prajem uspesnu stimulku, neboj injekcie zvladnes aj sama. A ten stres, vies vzdy nejaky bol a bude. Podla mna si sa dobre rozhodla ze to neodkladas. A stihnes aj preplatenie kedze este vyhlaska nie je vydana 😉 . Toto je tvoj vitazny pokus, uvidis to. Silno drzim palceky.

maxag
18. okt 2013

Ano ale zatial nemaju vyhlasku bolo mi povedane ze do buducnosti to dotycny vidi cierne ale mozno zacate veci budu este akceptovat, vraj nech skusim, zdroj z poistovne

nelly3
18. okt 2013

baby vsetky nechce sa mi vypisovat moc vas LUBIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM 😵

speranza1
18. okt 2013

@nelly3 ... 😀 😀 😀 ... aj ja som do teba 😀 😀 😀 😀

maxag
18. okt 2013

@ludinka ziadne vlastna tvorba a ked budete nieco posielat tak na centralu ziadne podatelne na pobockach aj tak nebudu vediet co s tym

ludinka
18. okt 2013

@maxag dakujem za radu, takze treba poprosit asi svojho gyndosa necn napise nejake odporucenie, diagnozy.....k tomu pridat to cestne prehlasenie co tam maju a hotovo !!

horlenka
18. okt 2013

@ludinka najprv mi povedala ta pani, ze myslim otevrel a datum v prvom novembrovom tyzdni...baby tu chvalili stelcla, tak som sa opytala, ci ma moze objednat k nemu -ziaden problem, no termin je o tyzden neskor. No neva, lebo zaciatkom mesiaca by som mala mat ms. 😉

ludinka
18. okt 2013

@horlenka no asi tam budem musiet zavolat coskoro, zaciatkom novembra by som mala mat vysledky z imuna z prahy tak nejaky termin v polke novembra potrebujem,
vravis ze stelcl je dobry? tak skuism sa aj ja dat k nemu

ikuska
18. okt 2013

Babenky nasla som tabulku tak prosim ak chcete do nej doplnit, pripadne upravit nieco, napiste mi a znova ju aktualizujem, ak som niektoru vymenila, nehnevajte sa, to som nasla poslednu co bola 🙂 dakujem

TEHULKY

melliska - termin porodu 30.11.2013
amali - termín pôrodu 5.12.2013 čakáme dvojičky
strapula27 - čakáme dvojičky
zuzmil - termin porodu 16.10.2013
vilaamalia - termin porodu 23.1.2014
lubica1979 - termin porodu
Martinusa22 - termin porodu
stastenka42 - termin porodu
vivianamk - termin porodu
tinna13 - termin porodu
dafy - termin porodu
isabella - termin porodu
lubicaligocka - termin porodu
miscok - termin porodu
bergalm - termin porodu
ikuska - termin porodu

CAKATELKY

deinad / 4. IVF Brno - ET (december 2012) negat., 16.2. KET (vkladane 1xFHB a 1xHB), na krv
tancik / Brno Reprofit ET 19.5. vlozena
jomini / čakateľka
nelly3 / cakatelka, 1.IVF. gyn-five negat, 3xKET negativne., 2.IVF.Brno negat., KET - biochemicke, 3.IVF Brno bez ET
holly74 / čakateľka 6 x IVF negatívne (6xET, 2xKET)
tinkatinulka/ 1 IVF biochem.tehu okt.2012 /2 IVF bez ET feb.2013 /3IVF negativne/4 IVF aug2013 bez ET
ria191 / 3. IVF Reprofit Brno negatívne
hencidlo / 3x IUI neuspesne, 1.IVF neuspesne, 2.IVF biochemické, 3.IVF neuspesne,1 KET neuspesny
speranza1 / 2x IUI neg., 1 ivf bez ET, 2 IVF neg., 3 IVF biochem. teh., 4 IVF neg., 5 IVF biochem.teh., 1x KET-neg.
falin / ET 3.11, 13-ty den po ET HCG 2061 - MA v 8.tt
annetty / 1.ivf jan. 2013 (Brno) - ET neg., KET apríl (Brno) - 6.tt. MA, 2.ivf. jún (Brno) - 5.tt. MA
lukaxxx / 1IVF biochemicke,2.IVF biochemicke,3.IVF-Brno 16 den po ET HCG 1090, MA na konci 5 TT
kukulik30 / 1.IVF /KE,2005/, ET neg.,1.KET /2005/, pozit,chlapcek,2.KET neg.,3.KET neg,.2.IVF /KE 2008/,ET bioch.teh.1.KET neg.,2.KET neg.,3.KET neg.,3 IVF/KE-2010/ ET pozit.dvojicky,9tt a 36tt zial umreli,1.KET neg.,
Reprofit Brno 1. Soft IVF /2012/ ET neg.,2. Soft IVF neg., KET neg.,3.Soft, OPU 29.3.2013
mimika1973 / august 2013 bude konecne urodny??
vrabcek24 / 1.IVF ET neg., 2.IVF ET neg., 3. IVF ET neg., 4. Soft RF ET neg., 5. Soft RF(2012) ET neg., 6. Soft RF (2013) ET neg.
yana1 / 1.IUI negat.1.IVF soft Reprofit Brno - ET 7.9.2013-
izzie27 / KET 16.8.2013
sherny
radina
marcelka83s
yaya
schatje6
mirkakn1 / 1.IVF SPLN KE-neuspesne,Reprofit planujem oktober,november 2013
marver
lusipe
sona-fit
maxag
horlenka
ludinka
lienka_1
mirkakn1
jalaura
stella25
gaga83

horlenka
18. okt 2013

@ludinka zavolaj tam este dnes,lebo kazdym dnom budes v poradi dalej a dalej.... je vraj fajn, baby si ho chvalia a ked si pozries jeho foto na ich stranke, tak uuuuuu 😀 😀 😀 😀 mm este pojde na spg., ja teraz menim gyndacku, ale termin mam u nich uz booknuty. Aspon budem mat od nich stempel a dam nejaku ziadost na vszp, ak sa do tej doby nic nezmeni.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre