Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

falin
19. feb 2014

zdravim vsetky kocule. Este spite?

ria191
19. feb 2014

cholky cholky vy ste toho ale popísali ja mám ale DPH-čku 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 nemôžem teraz fičať na koni 😀 😀 😀. @tinkatinulka tinča ja ti od začiatku hovorím, že máme toho veľa spoločného 😀 😀 😀 do "pijavice" ja si pri nej pripadám ako "momentálne zaostalá" veď ona vie lepšie zametať ako ja teda ona si to asi myslí 😀 😀 😀 a môj manažér že čo mi to vadí ona sa nudí "kua" ja by som ho vtedy najradšej kopla niekam 😀 😀 😀 (do členku) aby ste si nemysleli niečo iné 😀 😀 😀 a propo cholky manažér je manžel, lebo sa mi stala taká prča v nemocke 😀 😀 😀 som sa pred babami vyjadrovala o mm ako o manažérovi a oni na mňa pučili oči že mám manažéra doma 😀 😀 😀 ja som šťala maggi v kockách to by som bola iná hviezda 😀 😀 😀 . Ale musím končiť DPH voláááááááááááááááááááááá oláááááááááááááááááááááááááááá tak vy pekne ploďte 😀 😀 😀

tinkatinulka
19. feb 2014

@ria191 no tak toto akoby si nas opisovala.."ona" sa nudí ma vie vytacat do nepricetna..takže sme našli novú zábavku..učíme ju na notebooku..juhu kocky by si aj balila pri pohlade na totooooo

tinkatinulka
19. feb 2014

@ria191 mentalne zaostale sme to asi viaceré..ja mam už aj na to diagnozu..dis-debil 😀

speranza1
19. feb 2014

@falin
@ria191
@tinkatinulka krasne ranko dievcata....

@ria191...a ty na com ficis 😀 😀 😀 😀 ... srsi z teba stale pozitivna energia....to je dobreee...len ta dalej 😉
@falin ahoj falinka...ako sa ti dari??? stale ste na tom rovnako ako aj my... (u nas nic nezmenene)
@tinkatinulka ahojcek martinka...a ty sa mas ako???? stale cakate? alebo kedy idete do dalsieho boja...??

melisska
19. feb 2014

Ahojte, ako pokračujete moje babulky ???
@speranza1
@tinkatinulka
@ria191
@falin
@nelly

tinkatinulka
19. feb 2014

@speranza1 juj nic nove na svete dame si repete..ale nie ved to poznaš mam hruzu z čísla 6 takže nic sa nedeje venujem sa praci a aj trosku oddychu, dam sa dokopy a v lete uvidíme...toto neriešenie ma baví 🙂 a čakám čo vybaví nelča v Dovere..🙂

tinkatinulka
19. feb 2014

@speranza1 a ty?chodis po vysetreniach ci oddych?

lienka_1
19. feb 2014

@speranza1
@tinkatinulka
@ria191
@falin Dobre ranko, dievcata! 😉

ria191
19. feb 2014

@speranza1 tak ma poznáš čo ma nezabije to ma posilní a propo narevali sme sa už dosť všetky no nie ??? 😀 😀 😀 . A akože u teba nič nové pekne krásne choď si kúpiť rebríček ako ja budeme spolu močiť "pukanínu" a potom porovnáme výsledky jafné kočko 😀 😀 😀 a nanučik čo hm?????? o niečom neviem či???

ria191
19. feb 2014

do "rici" aká parádna zostava sa tu zišla a ja nemôžem 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 "kua" musím makať, ale potom dokvitnem sľubujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
19. feb 2014

@tinkatinulka takze ani u nas nic neriesime a poviem ti ze je mi taaak dooobre... konecne sa nezamyslam nad tym co ma sustavne ake keby ponaralo na hlbsie dno...ale aj napriek vsetkemu verim, ze coskoro sa vsetky dockame...sak bol by v tom cert aby sa nam to uz konecne nepodarilo (a kde nemoze cert, tak posle zenu, cize nas...no a vec vybavena 😀 😀 😀 😀)
@lienka_1 ahoooj draha..citam, ze sa zoznamujes s nasimi "super" byrokratickymi uradmi 😀 😀 😀... no nezavidim.....
@ria191 nie nic neriesime draha...a vies ako je mi dobre???
@melisska nazdarek maminka...tak ako? uz ste si na seba zvykli s Janickom? mimochodom je prekrasny..tfuj tfuj tfuj...zelam vela zdravicka 😵 😵 😵

speranza1
19. feb 2014

@ria191 draha.... DPH mas 25teho a neser ma, ze si este dnes nemozes ukradnut pre nas 5 minut 😀 😀 😀 😀

speranza1
19. feb 2014

@tinkatinulka prosim ta ake vysetrenia???? myslim ze uz ani ziadne neexistuju, ktore by sme neabsolvovali 😀 😀 😀 😀 (samozrejme cca 80% ako samoplatci)

zoji79
19. feb 2014

@ria191 DPH nechaj na koniec tyzdna a konikuj tu s nami 😀 😀 😀 Vsak co budes cez vikend? 😀 😀 😀

tinkatinulka
19. feb 2014

@speranza1 ja len ci si nahodou daco nevykumala..ja by som dade šla ale už neni kde.. 😝 hihi už len do kozmu nas poslať na vesmirnu stanicu 😀

speranza1
19. feb 2014

@zoji79 servus draha a ty sa kde tuuulas... konecne sme sa tu zisli "stara" partia.. no kiezby sme si uz zalozili temu...Maminky z reprofitu cast prva - "stare korcule" 😀 😀 😀 😀

tinkatinulka
19. feb 2014

@speranza1 ale je to super pocit nic nerobit..len keby aj cas sa zastavil na chvilku..ale este je zima a malokomu sa aj daco chce..sak ani bocjana som tento rok este nevidela..

melisska
19. feb 2014

@speranza1 ahoj moja 🙂 áno zvykli 🙂 zlaticko moje 🙂 teraz spinka ,tak mám kus cas :-* tento tyzden nás caka ortopedicke a prvý marcový očkovanie, 2.3.2014 mame 4 mesiace a začíname papat mrkvicku, len aby sme vydržali do vtedy,je to velkyyyy papakacik a hladosko 🙂 už aj teraz varím ovseny vývar a do toho mliecko , aby sme boli sytejsi 🙂

speranza1
19. feb 2014

@tinkatinulka hej jedine spolu tam poletime 😀 😀 😀 😀 ..ale neboj... raz pride cas a rad aj na nas... ved to uz nie je ani mozne, ze do tejto temy dievcence len nakuknu...otehotneju (co sa samozrejme prevelmi tesim)....a my nist.... ta to co je???????? 😀 😀 😀 😲 😲 😲

speranza1
19. feb 2014

@melisska kraaasa.... a bolo to velmi tazke zvyknut si na seba??? vies vela zien sa neprizna..ale urco to nie je jednoduche vstavat a venovat sa 24 hodin dietatku, ked ty sama si vystavena..... ci????

zoji79
19. feb 2014

@speranza1 Caves moja 🙂 Uz som tu, konecne som dolucrinovala 😀 😀 😀 tak si robim update, co musim spravit pred ivf 😀 😀 😀

speranza1
19. feb 2014

@zoji79 😀 hej??? a to naco si brala tie lieky??? a kedy idete na vec?

lubanka
19. feb 2014

@lucka_220809 to je dobre, že nie si nervózna, ale ani nemáš prečo... máš dosť folikov, ja ich mám málo, preto stresujem... ja viem, že nie je dôležitá kvantita, ale kvalita, no aj tak... u teba budú mať z čoho vyberať... každopádne ti držím palce, zohrej mi tam posteľ v piatok dojdem 😀 😀

zoji79
19. feb 2014

@speranza1 mala som pol rocnu pauzu na vlakovej stanici od operacie 😀 Tak prave dnes cakam vysledky od Malickovej, aku liecbu mi nasadi podla vysledkov, fesi mi ma poslad o tyzden vysledky, hormonalny profil, ci teda mozeme ist na vec alebo nie, lebo Lucrin mi poserkal tsh 😖 . Ty sa mas ako? 🙂

nelly3
19. feb 2014

@lienka_1
odpisal mi fesi, zlaty je na sk by sa toto nestalo, smutne a pravdive. normalne ma ten e-mail od neho potesil 😉

dobrý den , omluvá se . jsem tento týden na dovolené, tak odpovím na přesný plán až v pondělí, prosím o připomenutí mailem v nedělí děkuji MK

nelly3
19. feb 2014

@lubanka
moja ved 5 je nadherne cisielko a ide o kvalitu, ver mi, ty to das uvidis 😉

nelly3
19. feb 2014

caute herecky moje uzasne, ved viete ktore, nechce sa mi vypisovat, ze aka som leniva v tej praci 😀
no tak kto konecne tento rok zacne tehu vlnu, ved uz bude marec, sup do boja 😉

speranza1
19. feb 2014

@zoji79 ja sa mam po starom... neviem ake mam vysledky nicoho a ani uz na ziadne vysetrenia nepojdem... este skusim zopar sanci na KET a ET a potom s tym vsetkym koncim .... 😉 😉 😉 😉 😉

@nelly3 cauko ty nasa vybavovacka 😉 ... kedy zacinas??? teraz v marci???

nelly3
19. feb 2014

@speranza1
ahojjjjj neviem kedy, cakam na poistovnu, no chcela by som, uvidim 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre