Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
18. mar 2014

@tinkatinulka hej 😀 😀 😀 sperča hodila flintu do žita prestalo ju to ako žienku baviť tak to chce hodiť na "chlopa" 😀 😀 😀

speranza1
18. mar 2014

@ria191 takze o chvilku ides na vec.... budem silno drzat paluchy

ria191
18. mar 2014

@tinkatinulka do prdele začínam mať zajačie úmysly 😕 😕 😕 dúfam, že neprídem o "krásavicu" asi som moc surfovala po internete 😠 😠 😠 "ja jsem kráva nebeská kto moc číta moc sa dozvie 😠 😠 😠". Najviac ma "serie" že na mňa kukajú také krásne štyri kopce hliny čo som si dala naviezť myslíš, že to do pondelka stihnem 😀 😀 😀? lebo potom budem musieť sekať dobrotu 😕 😕 😕. A ty inak ako ???

speranza1
18. mar 2014

@tlucka nic neboj ...o chvilu to tu rozbehneme ...a budes sa sulat po zemi ...samozrejme od smiechu 😉 😉 😉 😉

ria191
18. mar 2014

@speranza1 ja nie "Bielčo" 😀 😀 😀 ja si to odchrápem

speranza1
18. mar 2014

@tinkatinulka ahoj drahusik..... nic sa nechysta...a vsetko co sa bude so mnou diat, vsetko vam dat na 100% vediet.... inak uz uz som isla na KETko teraz v marci..ale bohuzial roboty mam vela a penazi maaalo a zaneprazdnenost v RF velikaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
18. mar 2014

@speranza1 sperča a ty čo furt chrápeš na vavrínoch čo ??? už aj oskar vyšiel a ty "ťapuša" malého prťka necháš na mraze hm???

tinkatinulka
18. mar 2014

@ria191 juj posli aj mne tatru hliny...mna caka kopanie jam na stpiky na plot..juhu už sa neviem dočkať.jaaaaaaa riešim aj neriešim..dam vediet ked bude dačo nové 😉

speranza1
18. mar 2014

keby nebola v aprili Velka noc.... myslim tym dni volna..tak by som sla na KEtko aj v aprili...no ..ale to si este premyslim a nasporim na naftu a KET... 😉 😉 😉

tinkatinulka
18. mar 2014

@speranza1 juj chapem plne chapem..piatok idem na imuno takže otazky typu NK bunky a podobne budem zistovat tak ti napisem..lebo to može byt aj u teba kamen urazu

speranza1
18. mar 2014

@ria191 chcela som, ze reku pockam na moju laaasku riusku..ale ty 9 mesiacov si budes sunky valat... tak sa nehnevaj...ale nebudem ja za tebou cakat 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
18. mar 2014

@tinkatinulka no skus a potom mi daj vediet.... a kam ides na tu imuno?

tinkatinulka
18. mar 2014

@ria191 sperčin nanuk caka na leto 🙂

speranza1
18. mar 2014

@tinkatinulka 😀 😀 😀 😀 jasan... premyslam nad april/maj

tinkatinulka
18. mar 2014

@speranza1 u nas k regionalnej dr co som po dlhých tlakoch cez znamosti vybavila..tak cakam že ma posle do BA alebo NR.

ria191
18. mar 2014

@speranza1 a čo na východze metly jazdia na naftu ??? 😀 😀 😀

speranza1
18. mar 2014

@tinkatinulka
@ria191 babulky musim na chvilku zosadnut z kona.... ale sa dnes vratim a "podiskurujeme" 😀 😀 😀 😀 😀 (dufam, ze ma pockate tu)

ria191
18. mar 2014

@tinkatinulka tinča ty budeš vlajková loď a my so sperčou pekne za tebou aj ja mám zálusk na NK bunky to je tuším to posledné čo nemám vyšetrené 😕 😕 😕

speranza1
18. mar 2014

@ria191 jasan 2,2 diesel..fici jak daaabel..... len konceky metly musim kus poopravovat lebo sa mi olamali, co tolko lietam 😲 😲 😀 😀

ria191
18. mar 2014

@speranza1 prd májový ja som iba na skok a už teraz musím ísť akože "makať" 😠 😠 😠 to len ty si ma tu zdržala a tinča 😀 😀 😀

tinkatinulka
18. mar 2014

@ria191 no u nas to iste toto jedine nemam a hlavne mam potrebu "si pokecat s niekým na urovni" ako dr., co ma neodbije že načo..tak uvidim je to žena tak hadam bude chapat.

tinkatinulka
18. mar 2014

@ria191 no kocky ja smer sever, prava vola idem kuknuť na Hole.🙂

speranza1
18. mar 2014

@ria191 OK lasko tak cmuk.... ked ta tu uvidim, alebo nejaku z nasich bambuliek, tak zosadnem z metly, nasadnem na kona, hned ked budem moct..papapa

ria191
18. mar 2014

@speranza1 tak ty si kámoška ??? nepočkáš ma hm ??? Inak ja než "našporím", tak pôjdem rodiť ako 90-ročná 😠 😠 😠 . Dlhovekosť máme našťastie v rodine 😀 😀 😀 takže stíham 😝 😝 😝

falin
18. mar 2014

@speranza1 @ria191 @tinkatinulka caute korčulky 🙂 🙂 🙂 , asi ste uz zosadli, ale aspon vas pozdravim, dllllllho ste sa tu neukazali
Riusik drzim palceky vsetky aj na nohach, nech ti to dobre dopadne. Verim ze sa Bielco bude max snazit
Sperusik a ty sa co utajujes moja? A sup sup po eskimacika, nenechaj ho tam dlho mrznut

lienka_1
18. mar 2014

@ria191 Okulare som dala dolu. Myslis, ze mozem aj taku? 😀 😀 😀

ria191
18. mar 2014

@lienka_1 zrovna že takú 😀 😀 😀 inú ani neskúšaj 😝 😝 😝 😕 😕 😕 nech viem, čím si tak očarila Kouďáka 😀 😀 😀

ria191
18. mar 2014

@falin ahoj falinka tak veru veru nejako to tu stráááášne viazne, ale tak hádam po 31. marci to bude lepšie 😀 😀 😀 a ďakujem za palce veľmi preveľmi ich budem potrebovať. A ty čo aj ty čakáš na mňa?

mimi_2
18. mar 2014

@patrissia no moja tak ešte neviem, čakám na mrchu a do 12-14DC sa rozhodnem, som myslela, že či nedať mesiac pauzu....ale doktor povedal, že to nijako neovplyvní, že to záleží len a len na mne ako sa na to cítim..tak uvidím, bojím sa že ani toto nevýjde a tak kým je ešte zamrazené mám stále nádej 😖 A už si bola aj na krvi? 🙂

lienka_1
18. mar 2014

@ria191 Nemal na nas vela casu minule. Sedel tak na pol zadku pripraveny vystartovat na nejaku poradu. Ale pripravil sa na nas pred tym, tak pocitam aj cas co stravil bez nas 😀 😀 😀
Ides v pondelok na to? alebo som v rychlosti zle citala?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre