Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

diska
4. júl 2014

@haimi ahoj, kludne sa napapaj,mne na stitku pravidelne beru krv popoludni a som najedena.

nelly3
4. júl 2014

@haimi
ahoj, ja chodim na endokrinologiu casto a ked mi beru krv, tak vzdy na lacno rano hmmm 😕

haimi
4. júl 2014

@diska @nelly3 diky baby, presne som tuto info hladala na nete a nasla som 2 clanky, jeden na lacno v druhom netreba a teraz vyber si 😉 ked ma v brne objednavali, tak mi povedali ze stitnu beru hocikedy, tak snad lahky salatovy obed bude ok 🙂 alebo si dam len neskorsie ranajky a vydrzim

nelly3
4. júl 2014

@haimi
🙂, ale ked ti tak povedali v brne tak sa kludne najedz.

haimi
4. júl 2014

@nelly3 praveze sme sa nebavili o jedle, len ci mi zoberu krv aj poobede, ked krv sa standardne berie rano 😒

rebeka33
4. júl 2014

@bojhy prepac to co urobila ta ...... s poistovne ma max.poburilo a urcite by som na nu podala pisomnu staznost a ziadala potrestanie. Nabuduce si uvedomi. Mne to inac navrhol jeden gynekolog. Ze ked som zdrava, tak viete kolko je kukucich deti. Viac som tam nesla. Nevedia o com hovoria

rebeka33
4. júl 2014

@haimi kludnesa najedz, hodnoty t4,ft4 a ine hormony nie su tym vobec ovplyvnene . Len nejedz velmi mastne lebo by mohlo hyt lipemicke serum a to potom skresli vysledok.🙂

bradik
4. júl 2014

@mimika1973 No super,ze to slo takto fajn'a maly mal pekne miery.Dufam, ze to tiez zvladnem a bude to najrychlejsie a najmenej bolestive....Ja mam termin 1.8.,ty si tusim tiez mala takto hned zaciatkom jula vsak? Ja som uz taka neohrabana,strasne mi zacalimpuchnut nohy,mam malo bielkovin vraj...Inak vsetko v poriadku,tak uz len vydrzat...
Vsetko to rychlo utieklo. Sa pekne drz s drobcekom,nech si co najskor zvyknete na seba 🙂

haimi
5. júl 2014

@rebeka33 dakujem 🙂

jahoda333
5. júl 2014

@haimi pri takomto odbere krvi mozes kludne papat chodim aj ja na stitnu takze to viem 😉 🙂

kvietok15
5. júl 2014

Ahojte babenky ... Som tu nova a potrebujem poradit... Nedari sa nam otehotniet a tak sme minuly tyzden navstivili ferticent ... Z pristupu ani z recenzii sme neboli nadseni tak rozmyslame .. Ze by sme skusili navstivit aj reprofit v brne ked ich vsetci chvalia a maju dobre vysledky ...

Chcela by som sa spytat ako to funguje po financnej stranke ... Ci poistovna nieco preplaca ... Ci len ivf alebo aj uvodne vysetrenia a pod .. Treba si to najskor vybavit v poistovn?. Nejaka ziadost a pod ... Alebo vsetko je ako samoplatca? ... Prosim poradte mi ... Pripadne mi napiste postu ... Dakujeme

gaga83
6. júl 2014

@mimika1973 gratulujemmmm k malemu 😀 😀 prajem vam vela zdravicka a nech vam robi radost drobcek.

rebeka33
6. júl 2014

@kvietok15 ak si poistena vo vseobecnej tak ti preplatia,teraz tu pred par stranami pisala kocka,zejej schvalili a poradi . Tak jej napis. Ja som samoplatca pretoze dovera nepreplaca qni po odvolani. Aj tak som sla do rf,prave kvoli pristupu vela kvalitnym lekarom dobrej odbornosti. Mam od nich rozkosnu dceru a dufam ,ze bude aj surodenec.🙂. Ako samoplatcu ma jedno ivfaj s cestou z ke stalo okolo 1200e.

amali
6. júl 2014

moje reprofičatá...........na motiváciu a toho chlapa si odmyslite 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , ráno v posteli 😉

korenka17
6. júl 2014

tak,zajtra ráno na 7-mu idem na sono,bojím sa fakt,držte palce... 😕

gaga83
6. júl 2014

@amali aky su uz zlatucky🙂 🙂 . Rastu ako z vody 😀 🙂

gagirl
6. júl 2014

@korenka17 vsetko bude v poriadku..drzim palce🙂

dafy
6. júl 2014

@sarasota Matejko je zlatunký posielame pusinku 😉

dafy
6. júl 2014

@amali bože ako vyrástli 🙂 🙂 zlatušikovia

dafy
6. júl 2014

@mimika1973 moja gratulujem k malinkému teším sa s vami 😉 😉 😉

dafy
6. júl 2014

moja láska 😎 😎
Všetkým držím silno palce 😉 😉 😉 😉 ..nikdy to netreba vzdať !!! 🙂 Buduci rok som tu zas jak na koni 😀 😀 😀

ludinka
7. júl 2014

@korenka17 neboj sa myslim na teba, vsetko dobre dopadne uvidis 🙂

speranza1
7. júl 2014

prekrasne dobre ranko zienky🙂

speranza1
7. júl 2014

@amali neskutocne amali.... kraasni chalani 😵 😵 😵
@dafy jaaj aky smejo z neho je🙂

dalida
7. júl 2014

@dafy maly je prekrasny 🙂 Posielam objatie a bozcek na nosček. 🙂
@amali su zlatunki. 🙂
@korenka17 Urcite bude vsetko O.K. Drzime prsty 😉
@speranza1 cau speri 😉 Ako sa mas, dievca? Posledne dni som tu nebola... Venovala som sa manzelovi a malej (sesternicina dcerka). Je u nas na prazdninach... Uzila som si dost zabavy... 🙄 Najprv spadla na bicykli, potom ju poskriabal psik 😝 Som sa o nu bala nenormalne... Ak si predstavim, ze toto budem mať doma kazdy den, ja uz asi ani spat nebudem 😅

falin
7. júl 2014

dobre ranko dievcence 🙂

@zoji79 - chces aby sa Marcelino zblaznil? vsetky korcule naraz 😀 😀 😀
Som sa nasmiala pri tej predstave poschodovych posteli a 10 koz vedla seba 😀

@mimika1973 - obrovska gratulka, maminka 🙂 . Uzivajte si zivot v trojici 😉

@korenka17 - ako dopadlo utz? verim ze je vsetko oki

falin
7. júl 2014

@amali - nadherni su drobci

falin
7. júl 2014

@dafy - aky smejulo zlatý

falin
7. júl 2014

@speranza1 -ahohky kočka? ako si prezila taky dlhy vikend?
Zas sme v praci "ako na koni" 😀 😀 😎

speranza1
7. júl 2014

@dalida ahooj drahaaa😀... no veru.... a ak budes mat svoje deturence...to bude este len strachu...denno denne..kazdu hodinu, kazdu sekundu...a to bude radosti, ked sa "vykaka"...ked budete pozorovat ci sa dobre vykakal...ci ma dobre "hovienko"...to su take krasne radosti i vselijake starosti.... ktore na nas este len cakaju 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 ....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre