Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

kako23
7. júl 2014

Teraz som si všimla, že mi prišlo srdiečko...ďakujem veľmi pekne 🙂

elienocka
7. júl 2014

@sally2401 nadherne kolajničky 🙂 😀 gratulujem

zabka1124
7. júl 2014

Ahojte babuleee🙂🙂
Jeeej tesime sa, dalsie tehulkyyyyyy a tehulkyyy🙂!!!
U nas nic nove, MS dorazila, volno mi dali v praci na september🙂, takze RF ma volaaaa.Dnes som objednala lieky, za 3 dni ich mam doma🙂!!!Juuj ale sa tesim🙂!
Inak, keby som nemala MS a negativnu krv, tak si myslim, ze som tehu!!!Normalne my nejako byva divne zle, neviem ci od tlaku(mam nizky) alebo mam rozhadzane hormony!!!!No idem hodit kavuuu, nech mozem ist makaat🙂!!
Drzte sa a vsetkym tehu gratulujem a cakatelkam drzim prstyy🙂

ludinka
7. júl 2014

@skaredekacatko aha 🙂

ina7
7. júl 2014

@korenka17 Ja mam taku aplikaciu na android kde mi to pekne vypisuje. Kazdy den je tam nejsky tip. Su tam ibrazky ako vyzera babo a tak. Ak chces, vyskusaj Pregnancy od Health and parenting. Teda ak vies anglicky.

skaredekacatko
7. júl 2014

@nelly3 ja idem len do kupelov tie mi schvalili.

ludinka
7. júl 2014

@skaredekacatko naplanuj si to tak aby si sla z lucok rovno do reprofitu, z tej vody budes mat telo nabudene na tehotenstvo 🙂

skaredekacatko
7. júl 2014

@korenka17 hej ale zvazujem aj bojnice anbulantne kedze tu priamo pod kupelmi byvam
Lebo vsak vieme vsetky ze ivf je nakladne a lucky by ma vysli na 28 dni 580 ubytovanie a stravu. A tu unas by som doma spala a jedla

ludinka
7. júl 2014

@skaredekacatko to mas pravdu zeby si to mala lacnejsie ale voda v bojniciach nema take zlozenie ako v luckach, to je najdolezitejsie na tej liecbe

skaredekacatko
7. júl 2014

@ludinka no som sa rozhodla pre lucky 25 augusta tam nastupujem. Sa tesim uz .Idem pisat dokimu ze idwm do kupelov a ze hned po kupeloch by sme zacali. To by vychadzalo ze by som bola po luckach 3 dc Inac ako je to tam ked mas menzes ten musis odstavit ked si v kupeloch alebo nechodis v tedy do vody. Lebo mne to vychadza na tesno ze ked pridem tam tak budem mat menzes este trochen a ked budem odchadzat tak akurat zacne a to je silny.

ludinka
7. júl 2014

@skaredekacatko neboj sa procedury ti nacasuju podla cyklu, aj ja som tam mala menzes ked som prisla.. 😉

izzie27
7. júl 2014

@korenka17 @sally2401 gratulujem, krasne spravicky 🙂

sona_fit
7. júl 2014

Dievčatá, straaaasne ma boli hlava 😒 Co si možem dať keď ma to neprejde? Zajtra idem na krv 11den po KET, lebo potom majú dovolenku. Dneska test negatívny -ráno ale po práci som naň mrkla a je tam slabuliiinký tieň, tak neviem ako na tom vlastne som, ale tá hlava boli príšerne !

rebeka33
7. júl 2014

@sona_fit mne povedali v rf,ze mozem paracetamol tz. Paralen coldrex a ine.

haimi
7. júl 2014

Kocky, ste tu niektore z ba a okolia s genetickym vysetrenim. Dnes mi Marcel odorucil genetiku tak zistujem kam ist a co na to treba. Som sa dnes dozvedela opat novinku, ze amh nie je ukazovatel vajicok, len folikulov. Ci tam vajko je, alebo nie nevie ukazat ziadny ukazovatel. Marcel ma buduci tyzden ma dovolenku, keby vam neodpisoval, alebo tak 😉

zuzu1108
7. júl 2014

@haimi Velmi milá geneticka je Mudr.Jungova zo statnej nemocnice na Mickiewiczovej.my sme u nej boli. A genetiku spermií nám robili v Reprogene v Ba.

lienka_1
7. júl 2014

Baby, vie niekto dokedy ma dr. Koudelka dovolenku? Vdaka!

falin
8. júl 2014

ahojte baby krasne slnieckove ranko

@speranza1 - ahoj laska, kde si, dnes som ta tusim predbehla 😎

ludinka
8. júl 2014

aj ja zelam pekne ranko 🙂
@haimi no moc si ma nepotesila s tou dovolenkou marcela.......ja mam mat buduci tyzden ET, teda ak vsetko pojde ako ma

speranza1
8. júl 2014

@falin jaaaaaaaaaaj dokelu... som sa zahlbila tak skoro rano do roboty, ze som skoro zabudla prist Vas pozdravit😀DDDDDDDDDDD.... aky ta dnes caka den????? 😉 🙂

@ludinka uz ET??? a OPU si uz mala?? ako dopadol UTZ?

Inak vsetkym prajem naadherne utorkove ranko🙂

ludinka
8. júl 2014

@speranza1 ahoj nie nie este len dnes mam sono........iba ak pojde vsetko tak ako ma tak bude et 😀 no a ja o tom ale nepochybujem 😎

falin
8. júl 2014

@ludinka - neboj , urcite bude vsetko tak ako ma byt a dopracujes sa i k et. Dnes mas 1 utz?

ludinka
8. júl 2014

@falin ano dnes 1. utz som 9 DC pocitam ze piatok alebo sobotu bude OPU

falin
8. júl 2014

@speranza1 - ja viem ze sa hovori ze praca slachti cloveka, ale zas to neprehanaj 😀 😀
Mna caka pracovny den, prisla som vas sem pozdravit a idem pracovat, aby som postihala vsetko spravit co mam.
Pekn dnicek ti prajem. Potom sem este trosku nakuknem, este ze je to tu teraz v takom "pomalom dovolenkovom tempe" ze sa vela nepopise, lebo to by som nemala sancu precitat

falin
8. júl 2014

@ludinka - drzim palceky, nech su pekne foliky 😉 Cim stimulujes?

speranza1
8. júl 2014

@ludinka 😀 jasneeee... uz som si myslela,ze mi nieco uniklo??? 😲 😲 😲 😝 😝
a jasne ze bude aj ET... 🙂 🙂

speranza1
8. júl 2014

@falin 😀 😀 😀 tak ti prajem prekrasny dnik draha....idem pracovat aj ja... dnes som si toho nalozila na plecia dost...ale ja tu obcas nakuknem... 😉 😉 😉

ina7
8. júl 2014

@haimi My sme boli niekde vedla lekarskej fakulty. Islo sa tam zozadu a za tym bola tusim medicka zahrada. Lenze 2 meaiace sme cakali na termin a 2 mesiace na vysledky. Museli sme to absolvovat kvoli poistovni pred 1. ivf. Zabrzdilo nas to na 4 mesiace. Treba si predtym zistit komplet po rodine kto na ake ochorenie trpi a naco zomrel a ci sa v rodine vyskytovala neplodnost, potraty. . Oni skumaju vzorky na nejake najcastejsie sa vyskytujuce gen. poruchy, ake ak mas noeco v rodine tak pozru aj to (kamoska mala hluchotu, my hemofiliu).

falin
8. júl 2014

@speranza1 dakujem 🙂 , nech sa ti dari praca, nech pekne odsypa 😉

ina7
8. júl 2014

@ludinka Ako to rychlo preletelo. Ved len tot si premyslala ci ist uz tento.cyklus .a ty si uz skoro tehotna 😀 Tfuj tfuj tfuj nech utz ukaze super urodicku. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre