Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rebeka33
28. júl 2014

@ludinka gratulujem zajdes aj na krv? To cakanie je nekonecne. Ja este stale cakam na usg.🙂🙂

rebeka33
28. júl 2014

@hariet super tak necu je aj buduci pondelok tqky vesely.🙂

ludinka
28. júl 2014

@rebeka33 moj dr ma dovolenku takze som sa objednala len na sono o 2 tyzdne, dufam ze dovtedy bude vsetko ok

hariet
28. júl 2014

@rebeka33 dakujem pekne. Snazim sa zostavat pri zemi, obavam sa sklamania 😒 Dnes rano som mala taky zvlastny vodnaty vytok, neviem co to znamena.. Kedy ides na usg?

ludinka
28. júl 2014

@hariet drzim ti palce, super ze mas aj mrazacika, nam nakoniec nic nemrazili, hoci na 5 den po pk mi kodelka hovoril ze sa bude este jedno urcite mrazit 😕

hariet
28. júl 2014

@ludinka dakujem, nam zas Koudelka povedal, ze to druhe zatial nevyzera na mrazenie a uz som ani nedufala..
dufam, ze nebudu posielat ziadne faktury postou, lebo ja mam trvaly pobyt u nasich a nechcem aby dostali do schranky list s peciatkou reprofitu 😝

ludinka
28. júl 2014

@hariet neboj sa oni to posielaju len emailom 😉

gagirl
28. júl 2014

@ludinka tesim sa s tebou..a prajem vsetko dobre..nech prebieha vsetko v poriadku..🙂

ludinka
28. júl 2014

@gagirl dakujem

gaga83
28. júl 2014

@bradik gratulujem mojaaaa 😀 😀 . prajem vela zdravicka malemu i tebe. Uzivajte si pokladika.

gaga83
28. júl 2014

Sofinka ma uz dva mesiace 🙂 🙂 🙂 ach ci to leti. Domka sa uz udomacnila a pekne nas v noci cvici nie a nie spinkat 😝 ale za to cez den spinkame takto a potom nema kto papat 😀 . prajem vsetkym takehoto pokladika oplati sa bojovat.

ina7
28. júl 2014

@ludinka Tak vidis, teraz to vyslo. 🙂 Urcite bude vsetko v poriadku, zle myslienky si nepripustaj. O dva tt na sone uvidis babatko a budes veriet tomu ze vsetko dobre dopadne.Ja som rada ze sa doma musim odputat od vsetkeho a venovat sa steniatkam inak by som sa ln pozorovala a premyslala.

ludinka
28. júl 2014

@ina7 dufam ze bude vsetko v poriadku 🙂 , ale dva tyzdne je dlha doba...sama to poznas 😉

lusipe
28. júl 2014

@ludinka to je skvela sprava...moooc drzim palceky🙂

hariet
28. júl 2014

@ludinka tak fajn. Na sono uz pojdes k svojmu gynekologovi alebo do rf?

ludinka
28. júl 2014

@lusipe dakujem moja, juuj ved ty za chvilku rodis 🙂 .......ako sa mas?

ludinka
28. júl 2014

@hariet ku svojmu, zda sa mi zbytocne 3 hodiny cestovat koli par minutam....

lusipe
28. júl 2014

@ludinka no myslim ze fajn🙂 zatial to na porod nevyzera asi..stale som dost akcna🙂 budem na teba mysliet aby vsetko dobre dopadlo a aby si coskoro rodila aj ty 😉

balance
28. júl 2014

@rebeka33 dakujem za odpoved. A im preplatila union ivf soft v brne?
Inak pozeram, ze si tehu, gratulujem. Podarilo sa v brne?

hariet
28. júl 2014

@ludinka ale jasne. Aj ked - vari by si kvoli Koudelkovi nemerala cestu?? 😀

ludinka
28. júl 2014

@hariet no veru nie 😀
inac ja chodim k stelclovi 😉 ale mal dovolenku ked sme mali ET

rebeka33
28. júl 2014

@balance ano preplatili soft ,ale az po odvolani.tu sme vsetky tehu z brna🙂

marcih
28. júl 2014

@rebeka33 Ty si z okresu Košice,tak to maš daleko do Brna ako ja približne.Ako ste vyriešili cestovanie tam počas stimulacie i prednou?Ako často ste tam chodili od prvej konzultacie?Ja rozmyšlam,že pocas stimulky by som sa tam mohla ubytovat niekde na ubytovni,ale kto by mi pichal injekcie?V care by asi neboli nadšeny?Su to možno pre teba blbe otazky,ale mne by to pomohlo 😅

korenka17
28. júl 2014

@ludinka jéééééj,no,vidíš,ved aj ja som mala len jednu HB a nič na zmrazenie a vidíš...tak držím moooc palce! 😵

haimi
28. júl 2014

@ludinka supeeeer 😀 😀 😀

majba
28. júl 2014

@marcih ja som z Michaloviec a my sme mali konzultaciu len mailom a pocas stimulacie som na folikumetriu chodila k svojmu gyndosovi. prvykrat sme isli do Brna az na OPU a to nocnym vlakom, v Brne v RF sme boli asi o pol desiatej. to som im pisala vopred a podla toho mi naplanovali aj OPU. Potom sme si urobili vylet v Blave az do ET.

rebeka33
28. júl 2014

@marcih ked sme nemali Simi chodili sme autom cez budapest a vzdy sme ich poprosili o termin,aby sme nemuseli vstavat. Vtedy som chodila aj na folikulometrie.tam,nocakom .ten bol super ,ale uz ho zrusili☹ . Teraz pri simi ,ktora bezomna ani na krok ani spat. Tak sme to minimalizovali, kedze uz sme poznali doki a postup. Stimulku mi poslali mailom ,na opu sme sli nocakom s prestupom v Blave a v brne sme boli o7mej. A spat rovnako. Na vklad som sla student agensy busom a je naozaj vyborny,pohodlny, a ma telku v kazdej opierke tak sa to dalo. Kedze ja stale po vklade cestu domov lezim ,tak som si kupila uplne vzadu 2 sedadla a to stredne nikdy nikdy nekupi tak som tam lezala.🙂🙂🙂 nie jevto drahe nejakych17e. Boze ale som sa rozpisala na telefone.

hariet
28. júl 2014

@marcih ahoj, aj ja som bola pocas stimulky nejaky cas v Brne, normalne dovolenku sme si tam spravili 🙂 Sestricky su zlate, urcite budu ochotne pichat ti to rano. Aj ja som tam bola 2x rano, ked manzel musel ist na 2 dni na SVK.

marcih
29. júl 2014

@hariet
@rebeka33
@majba ďakujem vám baby, už sa len dohodnúť s mužom kedy tam zájsť.

falin
29. júl 2014

@ludinka -jeej, gratulka k testiku a o 2 tyzdne nech uvidite krasne srdiecko 😵

@hariet - to cakanie je strasne, vsakze? Prajem ti nech si najdes kolajnicky 😉 . Super, ze sa podarilo zmrazit. Ano poslu ti fakturu mailom.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre