Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

crazybabenka
12. nov 2014

@diska mam....dokonca 2x potvrdenu v národnom endokrinologickom ústave v Lubochni samotným doc. Martinkom 😉 😉 doc. Tomas je s nim kamarát...dokonca ked som isla k nemu 2x tak mu doc. Tomas volal az Londyna aby ma zobral😉

diska
12. nov 2014

@crazybabenka no tak ja tomu nerozumiem 😀 ked si pila tu sladku vodu tak si mala vysie hodnoty cize mas IR podla toho vysetrenia ale hovoris ,ze tehu cukrovka nabola,cize ked si doma das normalne jedlo co obsahuje aj cukor a sacharidy tak mas po jedle hodnotu ok? ci to ti nikto nekontroloval?

crazybabenka
12. nov 2014

@diska kontrolovali ma len 2x počas trhu a vždy ok....ale zase je pravda..ze ja som pri malej ficala na zelenkne a chudom mase a mliecnych vyrobkoch...ine som nedokazala zjesť..hned som vracala

bambulka2015
12. nov 2014

@diska no to fakt neviem, co sme tam mali. Ja som bola na izbe s dalsimi dvoma a kazda sme mali infuzku. A ja som nemala po prebrati vobec chut sa vypytovat dokiho, co mi tam kvapka 😕

diska
12. nov 2014

@crazybabenka a este otazocka krvicku pocas tehu ti brali nalacno?

diska
12. nov 2014

@bambulka2015 urcite nieco dobre 😀

bambulka2015
12. nov 2014

@diska no mas pravdu. Urcite daku fajnotku, ked som bola taka otapena 😀 😀 😀

crazybabenka
12. nov 2014

@diska vies, ze si uz nepametam 🙂 ale myslím, ze ano

tomka12
12. nov 2014

Ahojte, viete mi prosim napisat kolko sa plati za prenos KET v Brne? Dakujem

bergalm
12. nov 2014

@tomka12 myslis za vklad KET?ak ano tak 7000CZ

staga
12. nov 2014

@lenka54321happy ahoj, gratulujem k bublinke ;) ale ja som to vedela ze tento raz sa to podari... teraz skus relaxovat a vychutnavaj si trhulkovanie a ozvi sa obcas . Pa pa mamina

rebeka33
12. nov 2014

@kama2 fiha , ja sa obavam ako to zvladnem pri malej a ty dvojicky. Bola tu kocka cavik ,je tiez kosicanka a mala to tak isto a zvladala to dobre. Simi mala 3 koncom jula. Zatial sa tesi,ale ved ju to prejde ked zacne po nociach plakat.🙂🙂🙂 drzte sa uz mate pekne tt.

rebeka33
12. nov 2014

@tomka12 ides po mrazaka drzim palce.

tomka12
12. nov 2014

@bergalm ano myslim vklad, dakujem ti ☺

tomka12
12. nov 2014

@rebeka33 no chcela by som, ale ta suma ma momentalne sokla, uvidim... Uz 4 roky mrazime, chcela som teraz... No uvidim... Dufam, ze Dr. Koudelka tam este robi ☺

bergalm
12. nov 2014

@tomka12 rado sa stalo ak sa chystas na KET ,tak drzim palce 😉

bergalm
12. nov 2014

Inak baby,odpisal niektorej z Vas dnes Marcelko?ja som mu pisala rano mail a nist,ziadna odpoved asi ma toho fakt vela alebo ze by mal volno?

diska
12. nov 2014

@bergalm bol na neakej konferencii a potom aj pracoval,tak asi nemal cas,rano urcite odpise 😉

lemoni86
12. nov 2014

@vernazza ahoj, gratukujem ku srdiecku:( tak ja som nervna, lebo tiez nemam skoro ziadne priznaky...na kontrolu idem az v piatok 21.11. No a priznaky...vzdy vecer sa mi nafukne brucho akoby som bola v 4. Mesiaci..unavena som, ale to som bola aj predtym...mozno trosku viac som..zle mi nie je,nejake pachy alevo chute divne nemam..chodim eate trosku vuac cikadat..
@vernazza

lemoni86
13. nov 2014

@vernazza som to napisala jak kocur...uz sa mi oko zatvaralo ta som si nevsimla 😀...chcela som este dodat , ze ako si ty pocitas tt, alebo ako ti ich doktori pocitaju? Od ms ci od ovu?Ja som podla ms 5+2 a od ovu 5+6 🙂

ludinka
13. nov 2014

@crazybabenka tak to je teda pelkna nadielka 🙂
budem na teba mysliet nech je co najviac tych folikov kvalitnych, nech su potom aj kvalitne embria, nech mozu nieco aj zamrazit 😉

karinaz
13. nov 2014

Tak včera na RF teste krásne // čiarky , dnes na teste s 10 citlivosťou o druhej čiarke ani len náznak. Takže je to pekne v ...... Nechápem, ale musíme ísť ďalej. Boli ste niektorá v Medirex-e? Koľko trvajú výsledky a ako to všetko prebieha?

tinkatinulka
13. nov 2014

@crazybabenka nemaj strach tie 8mm to už nedobehnu stačí ti tak 5 zrelých a bude super 🙂 konečne zabrala..mala si puregon?

falin
13. nov 2014

Ahojte kočky,
veru dlho som tu nebola a tusim sa vrece roztrhlo s tehulkami 🙂 🙂 🙂. Sa vytesujem s vami a strasne prestrasne vam vsetkym drzim palceky nech sa tesite z bábätiek 🙂 🙂 🙂 🙂
@diska @lenka54321happy @haimi @bergalm @denulkl @dalida @lemoni86 (dufam ze som to nijako nepoplietla, ak ano, sorry). Chcelo by to aktualizovat tabulecku 😉

@denulkl - ty mas rovnaky termin ako je narodena nasa slecna 🙂

@vernazza - blahozelam k srdiecku

@ria191 - riusik, ty mas riadnu smolu, na teba sa nalepi tusim vsetko (okrem emryjka 😝 )

@speranza1 - ahoj speruši - sup do boja, aj ostatne korčulky. Ja to necham na vas, my jeden poklad doma mame. Nechcem ist "hlavou proti muru", tych vkladov bolo uz akosi vela u nas a darcovske spermose sme zavrhli 😖

@karinaz - este nic nezvrhuj, chod na krvicku. Tie RF testy su dobre, urcite sa nieco deje. Krv je 100%. Drzim ti palceky

Krasny dnik vsetkym 🙂

sofia17
13. nov 2014

ahojky, baby nemate nahodou mail na Koudelku? Na stranke som ho nenasla.
dakujem

crazybabenka
13. nov 2014

@tinkatinulka puregon som mala 225j 😉

gagirl
13. nov 2014

@karinaz rf testy su vraj dobre..tak by som mu verila..skus este iny test..alebo rovmo chod na krv..drzim palce..

ina7
13. nov 2014

@sofia17 marek.koudelka@reprofit.cz vždy je to meno.priezvisko 🙂

janikajanka
13. nov 2014

ahojte baby, ktorý deň mávate prosím vás približne odber folikulov? dakujem a pekný deň všetkým

gagirl
13. nov 2014

Kockyyy skusila som dnes dalsi test a su tam dve ciarky..🙂zajtra idem na krv..vcera som sa citila nejak psychicky nie moc dobre..taky pocit vnutornej triasky a nervozity..aj take slabe krce v nohach..neviem ci z crinone?alebo celkovo hormony.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre