Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
25. jún 2013

@falin ja si požičiam od ségry takže ja záložný plán mám 😀

ria191
25. jún 2013

@dafy ty kam sa trepeš???? si Trnavčanka či čo????? 😕 😕 😕 😕

dafy
25. jún 2013

@ria191 no moja tote copánky oranžové čo máš na profilovke a ešte k tomu čudesne skrutené hovorí za vela 😀 😀 a ze vraj melírované a blondave haaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀

falin
25. jún 2013

@dafy - bude nedostatok kotlikov 😀

lienka_1
25. jún 2013

@dafy Ja som kedysi nosievala ultra kratke paco a uz dlho som mala dlhe vlasy. Povedala som si, ze ked budem tehu, tak sa dam ostrihat zase nakratko. No a v aprili som si povedala, ze idem na IVF, budem aspon chvilku tehula, tak som to dala zase dole, ale iba na mikado......a nemala som s tym velky uspech u mm.....tak zase pestujem dlhe 😀 😀

dafy
25. jún 2013

@ria191 ty kokos ja nelen ze kotlik pod trickom ale panvicu berem tam more na teba 😀 😀 😀 😀

ria191
25. jún 2013

@falin nie je???? pozri

sarasota
25. jún 2013

@ria191 lutujem ten podnik a pracujucich ktory vyberieme 😀

ria191
25. jún 2013

@dafy ale takú tú riadnu keramickú nech to stojí za to 😝 😝 😝 mám tvrdú palicu 😀 😀 😀

ria191
25. jún 2013

@sarasota no to máš veru pravdu a teraz keď sa východniarky chcú dotrepať tak veru niekde na samote u lesa nech nie je ostuda 😀 😀 😀

lienka_1
25. jún 2013

@dafy
@ria191
@sarasota Ja z vas umrem, zeny! 😀 😀 😀

vrabcek24
25. jún 2013

super som sa pri vás odreagovala, kotlík mám, ryba som a východniar k tomu 😀

falin
25. jún 2013

@ria191 - jasnacka ze na nete je, ale tuto na konikovi nie je 😖

falin
25. jún 2013

@lienka_1 - ja som uz pomaly pod stolom z nich 😀 😀 😀

dafy
25. jún 2013

@ria191 len ma naser a zoberiem so sebou aj moju susedku Mojsejovu a potom uvidite ako vas všetky sundáme aj s Norikou 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sarasota
25. jún 2013

@ria191 neviem neviem ci je to dobry napad rius aby nemali polovnici prave povolene robit odchyt salenej divej zveri 😀 😀 😀

lienka_1
25. jún 2013

@falin No! Citas, co pisu????? Este stastie, ze som dnes doma 😀 😀 😀 😀

melisska
25. jún 2013

Niejako ste stíchli, asi máte plné pusy 😀

ria191
25. jún 2013

@sarasota to by bolo super, aspoň by sme sa východniarok zbavili 😕 😕 😕 veď ony sú šalenééééééééééééé 😝 😝 😝 😝 a Norika by išla prvá 😀 😀 😀

ria191
25. jún 2013

@dafy čo ti šiši to aký kaliber si vytiahla 😕 😕 😕 . Chytila by som ju za ten copisko silno zatočila a pustila 😀 😀 😀

ria191
25. jún 2013

@melisska niekto musí na tých východzniarov

lienka_1
25. jún 2013

@ria191 Nie ze si pri tom posilovani pustis!!! 😀 😀 😀 😀

ria191
25. jún 2013

@lienka_1 takto "makám" v práci fakt 😀 😀 😀

falin
25. jún 2013

@lienka_1 - ano, ano 😀 Ty sa mas, ja zarezavam v praci, ale taha ma to na kona 😝

@ria191 hahahaa 😀 😀 😀

fantinka
25. jún 2013

Baby, ste tu také, ktorým to na svk v car nevyšlo niekoľkokrát a v Brne hneď na prvý šup? Ja chodím do iscare v ba - 1xIUI, 2xET, 1xKET a všetko negatívne...nechcem to vzdať, ale chcem vidieť výsledok. Podľa všetkých vyšetrení sme zdraví, len spermie sú lenivé.

lienka_1
25. jún 2013

@ria191 A ja ze to sa nas salene chystas 😀 😀 😀

lienka_1
25. jún 2013

@falin Ja dnes este akoze marodim ale zajtra uz aj ja makam 😖

ria191
25. jún 2013

@lienka_1 vidíš taká verzia ma nenapadla, ale dobrý nápad 😀 😀 😀

ria191
25. jún 2013

@falin no "trošku" ale iba fakt "trošičku" som to prehnala 😀 😀 😀 tak makám doma a do robotky si idem vlastne oddýchnuť 😀 😀 😀

tancik
25. jún 2013

@sarasota jej vsetko najlepsie...racikov mam rada..nech sa ti splni najkrajsi sen zelam

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre