Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
8. apr 2015

@ina7 krásny chlapček a nádherná modrá dečka 😀 😀 😀

silvia545
8. apr 2015

@diska
@gagirl
@ingrid0105
@roberta31 dakujem Vám babulky 🙂 naposledy som mala sliznicu pri vklade 6,5 mm,,tak dúfam,že ešte trošku podrastie,aby bola pekne mäkučká pre drobca 🙂

silvia545
8. apr 2015

@angel74 je mi to ľúto 😖

speranza1
8. apr 2015

@diska ahojky...ako sa mas???? A vobec...vsetky tehulky kde ste? Napiste ako sa vam dariiiii....

ria191
8. apr 2015

@speranza1 môžem aj ja aj keď nie som tehuľa?

nelly3
8. apr 2015

@ria191
ty nie, ty si mozes len so mnou pisat he-he srandujem 🙂
my si budeme potom pisat ked budeme tehulky tiez 😉

ria191
8. apr 2015

@nelly3 že sa aj ukážeš kuca paca ešte aby sa nás tu nezišlo viacej korytnačiek by som sa zasmiala 😀 😀 😀 .

bubbbulik
8. apr 2015

ahojte kočky chcela by som sa objednat do brna do reprofitu dokedy dvihaju telefony??dakujem a a ke tam je tč??chcela by som íst na vstupny pohovor dakujem za odpoved

ria191
8. apr 2015

@nelly3 ja stále stojím na mŕtvom bode a nie a nie sa pohnúť dopredu. Stále nemám výsledky z imunológie od Dzurillky. Prinajhoršom pôjdem v tesnom závese za tebou 😝 😝 😝

nelly3
8. apr 2015

@ria191
no co ti povim, ja som si konecne vcera nasadila liecbu ohladom imunologie 😀 akoze casu dost 😀 😀 😀
ale idem v piatok na gyn. si dat urobit nejake ureaplazma, toxoplazma lebo vies, take ja este nemam, snad nic nenajde, lebo ak ano, je myslim nejaka tiez liecba, no konec potom 😀

bubbbulik
8. apr 2015

@nelly3 dakujem a prosim ta ako to tam chodi??nevieš ako tu??nemaš onich nejake bliššie info??dakujem

nelly3
8. apr 2015

@bubbbulik
zavolaj si tam, objednaj sa na prvu konzultaciu, zober so sebou vsetky vysetrenia ake mas porobene+manzel spermiogram. tam sa vsetko dozvies, nic sa neboj, je to spravna volba 😉

bubbbulik
8. apr 2015

@nelly3 skusim tam zavolat a to nato prvé tel č to info však??

ria191
8. apr 2015

@nelly3 to poznám ja som už bola dva krát nech ma dá do poriadku a vždy mi niečo našiel chcem ísť ešte raz, ale to počítam, že so mnou vyrazí dvere no čo už keď som tam varená pečená. Myslím si, že ti nič nenájde ja mám problémy od hysterky čo je dosť bežné ☹ ☹ ☹

ria191
8. apr 2015

@speranza1 počúvaj sesilko a dožijeme sa vôbec tvojho pupenda? hm? nech trošičku závidíme 😀 😀 😀 . Nemá nás čo nakopnúť 😝 😝 😝 😕 😕 😕

ivka3901
8. apr 2015

ahojte spolubojovníčky tak pondelok sa nám blíži 🙂 neviem sa dočkať.Baby akú šancu mám pri KET ked dám jedno embryjko?myslíte žeby to mohlo výjsť už začínam trošku stresovať aj ked som už pod liečbou a našla sa príčina tak aj tak sa bojím ako to všetko dopadne 😔

mircalla
8. apr 2015

@ivka3901 a kolko mas mrazenych? ja by som sla do 2, ak su
sanca je pri jednom cca 45% ak bereme statistiku, takze asi o len 10% nizsia ako u cerstvych
marcel mi to vysvetloval - dnes su mrazene embryjka inou a lepsou metodou, sanca je urcite vyssia ako to byvalo. ja som mala mrazene embryja este v roku 2009 a vtedy sa mrazili uplne inou metodou - tam bola sanca pri 2 cca 30%

ja idem zajtra na sono, prosim drzte palce
mala som nechutne stresy v praci tento tyzden, ale este im nepozem nic vesat na nos

ivka3901
8. apr 2015

@mircalla vieš já mám 2 mrazáčikov a já viem,že lepšie je pri KET vkladať po dvoch je tam vyššia šanca,ale chceme mať 2 šance a s dzurilkou v nitre sme sa dohodli,že dáme po jednom kedže by sa tento KET nepodaril tak súsi inú liečbu imunoglobínmi a poznám jednu češku teda viaceré čo sa im KET podaril s jedným kvalitným embryjkom 🙂
tebe držím všetky palčeky a kolko si mala vlastne hcg?na kolký deň?a testíky si testovala skor?kedy si mala ducha ?

ivka3901
8. apr 2015

@mircalla a kedže toto je naše posledné IVF ledvaj sme toto dali dokopy čo sa týka na financií tak dalšie si už dovoliž nemožme možno darované embryjko,ale to predbieham časom alebo už rozbehneme adopciu

speranza1
8. apr 2015

@ria191
@nelly3 ahooojte zlaticka....konecne sa tu z nasej partie objavi...nikde nikdy nikoho... Co to?????
Riuska..chces vidiet hrosicu????...ja tu fotecky hodim...ale nerucim za vase drahocenne zdravie 😲 😀 😀 😀 😀 😀

fatma1
8. apr 2015

Baby caute....Ako je to s tou reprodukcnou imunologiou? Tam sa vysetruje len zena?? Objednala som sa tam sama, nikto mi to nekazal.. mam cakaciu dobu teraz do juna a v juni idem na hysteroskopiu kvoli myomu ...Ked mi robili vo Ferticente z krvi testy, tam mi vysli hranicne protilatky proti spermiam...No a kedze cakam do toho juna, tak som sa teda objednala, aby som si bola ista aj tymto smerom....Neviem ci sa mi to mari, ale dakde tu som citala, ze to vysetruju oboch partnerov, muza, aj zenu, ci?? Prosim, ktore to mate za sebou, poradte mi..Objednala som sa tuto k nam do BA, Imunovital.
Dakujem vam ;)

silvia545
8. apr 2015

@mircalla na zajtra držím sílno palčeky,nech je všetko tak ako má byť 😉

bergalm
8. apr 2015

@ivka3901 musis verit ja som tehula po KET s 1vlozenym embryom.My mame este 3mrazacikov ale Stelcl odporucil len 1vlozit kvoli tej Preeklampsii predtym sme vzdy davali 2 a vidis ver tomu

ingrid0105
8. apr 2015

@ivka3901 Ivka mas krásne embryjka a aj ked si nemala liečbu otehotnela si len sa to neudržalo. LENŽE teraz žiadne lenže nie je ty máš lieky a budeš TEHULKA!!!! tak sa začni tešiť a užívaj si pár posledných dní bez drobčeka v brušku 🙂

ingrid0105
8. apr 2015

@mircalla držíme 😀

ingrid0105
8. apr 2015

@speranza1 fotku ! fotku! fotku! 😀

tinka9075
8. apr 2015

@speranza1 áno daj foto nech porovnáme 🙂 🙂

ingrid0105
8. apr 2015

@silvia545 držím silno palce na zajtra 🙂

ivka3901
8. apr 2015

@bergalm no super potešila si ma a vidím,že to ide aj s jedným kvalitným embryjkom 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre