Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zabka1124
4. okt 2012

@tea284 my zeny vydrzime vsetkoooooo 😉!!!!!!Ale ak chces tak im zavolaj do centra, nech ti poradia!

sarasota
4. okt 2012

ahojte dnesne hcg 164 dufam ze bude stupat 🙂

sarasota
4. okt 2012

babenky nie je to malo ?

tinka9075
4. okt 2012

@sarasota bude stúpat neboj ja som mala na 18 den po iui 102 a tehulka som bola 🙂 🙂

horalka79
4. okt 2012

@sarasota tu je stranka s nejakou pribliznou tabulkou..nasla som predtym lepsiu, ale neviem uz kde. Kuk: http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...
ja som sa zabudla spytat aku mam hladinu a tak som asi aj usetrena stresov, ci to je dostacujuce podla tych ci inych tabuliek...

fertilitycoaching
5. okt 2012

Ahojte kocky, dnes je den usmevu, tak usmev prosim 🙂
Myslite na to, ze kazdy problem ma svoje riesenie a ze to najdolezitejsie je zostat v rovnovahe. Prikladam citat, ktroy hovori za vsetko 🙂 "Ziadnu inu povinnost tak nepodcenujeme, ako povinnost byt stastnymi."

Tak, co chcete dnes urobit pre svoje stastie?

Zelam vysmiaty den 🙂

bibi24
5. okt 2012

@sarasota A kolky den po ET si? Ta vyska nie je uplne taka podstatna, podstatne je, aby hcg stupalo a zvysovalo sa obden raz tolko. Pojdes este na krv?
Ja by som asi pre pokoj duse isla v pondelok. Velmi drzim palce 😵

horalka79
5. okt 2012

dobre ranko, mozte niekto aktualizovat zoznam, nech mame nadalej prehlad kto ide kedy na ET a kto na krv a tak? (str.1428)
@bibi24 sarasota mala 21.9.ET
@sarasota drziim palce nech HCG divoko stupa ! 🙂

kaja81
5. okt 2012

ahojte. Testík som mala pozitívny aj krv je pozitívna, tak sa veľmi tešííím 🙂 🙂 🙂 🙂

kaja81
5. okt 2012

@horalka79 ani ja neviem ake mam hcg.
ale povedala mi sestrička že to vyzerá na piaty tyždeň 😉

kaja81
5. okt 2012

@tea284 ja som mala tiež take pichanie v boku po ET.
Neboj všetko bude ok 🙂 🙂

horalka79
5. okt 2012

@kaja81 ja som dnes volala gyne kvoli objednaniu sa na ultrazvuk a tak som sa spytala. 13.ty den po ET som mala 680 HCG. Takze asi taky priemer, dvojciatka z toho asi nebudu ratam, ale aj jednemu zdravemu babenku sa tesime.

horalka79
5. okt 2012

@kaja81 inak pocuj, GRATULUJEM! pozeram spaetne ale nevidim nikde ze by i pisala ze uz nmas vysledky krv. testu! supeer 🙂 🙂 🙂 musime vazne ten zoznam uz aktualizovat..

kaja81
5. okt 2012

@horalka79 možno aj ja ešte zavolam, ale taka som bola rada že mi povedala, že gratuluje, že som asi v 5t,
že som sa už ani na nič nezmohla 😉

kaja81
5. okt 2012

@horalka79 dnes rano som sa dozvedela vysledky a test som robila 3.10. 😉

holly74
5. okt 2012

@kaja81 Krásne, gratulujem 🙂 🙂

horalka79
5. okt 2012

@kaja81 super super 🙂 ja som sa tiez nejak nezmohla spytat sa jej vtedy na hcg, taka som bola stastna, nemohla som tomu uverit, hihi. parada. Nos usim sa pozriet na ten zoznam.. Skoda ze sa neda aktualizovat sikovnejsie. Na inych forach sa daju upravit spravy a tak je taky zoznam hned na prvej strane, lahko najditelny a vzdy aktualny..

bibi24
5. okt 2012

@horalka79 A kedy ides na utz? A krasne cisielko, super, parada 😉

horalka79
5. okt 2012

@bibi24 ahojky, moja doktorka ma dovolenku, tak zavolam pondelok druhemu, co zastupuje a objednam sa na buduci piatok, cize 14.den po + krv. teste. 🙂

bibi24
5. okt 2012

@horalka79 Ja idem vo stvrtok, cize to bude den pred tebou. Som zvedava, ci budu uz srdiecka, to budem 6tt + 1 (alebo + 2, vsade to inak rata) 🙂

hora_lka
5. okt 2012

@kaja81 gratulem 🙂

hora_lka
5. okt 2012

ak niekto bude aktualizovat zoznam, tak ja som negativna ☹

horalka79
5. okt 2012

@hora_lka juuuj, tak to ma mrzi. Tak som dufala, ze ti to tentokrat vyjde. 😔

kaja81
5. okt 2012

@hora_lka to ma mrzí ☹ držkaj sa

horalka79
5. okt 2012

mala AKTUALIZACIA:

horalka79 / 15.9.ET Gr.II, 28.9.- test pozitívny +
bibi24 / 16.9.ET Gr.II, 28.9 - test pozitívny +
nelly3 / 17.9.ET, - dom. test neg. -
melliska / 17.9.ET, - dom. test neg. -
staga / 4.IVF - test neg. -
kaja81 / 19.9.ET, - test pozitivny +
sarasota / 21.9.ET, - test pozitívny +
hora_lka / 24.9.ET, dom.test neg. -

tinka9075 / 25.9.KET, 8.10.-čaká na krvičku
tea284 / 1.10 ET

rot / čakateľka /1.IVF bez oplodnenia, 2.IVF biochemické, 3.IVF pozit. v 9tt ukonč.-anembryomola
ria191 / čakateľka /1.IVF 2 XB 2 neúspešné, 2.IVF 1XB1 neúspešné
deinad / čakateľka
falin / čakateľka
jomini / čakateľka
freeze24 / cakatelka, 1.IVF neuspesne
nelly3 / cakatelka, 1.IVF. gyn-five negat., 2.IVF.Brno negat.
holly74 / čakateľka 5 x IVF negatívne (5xET, 2xKET)
tinkatinulka / čakateľka
adra17 / čakateľka

ak ste mali medzicasom ET, skopcite info, dopiste novinky a vlozte ako dalsi prispevok, nech to tu udrziavame aktualne, dakujem a prajem pekny dnik a vela HCG 😉

tinka9075
5. okt 2012

@kaja81 velká gratulka super 🙂 🙂

tinka9075
5. okt 2012

@hora_lka ahoj júj to mi je lúto ja radšej ani testovat nejdem bojím bojím 😢 😢

holly74
5. okt 2012

@kaja81 Kaji, a ty si mala myslím nativ, že?

holly74
5. okt 2012
hora_lka
5. okt 2012

@horalka79 aj ja .. ale co uz, mame este mrazene 4 blastocysty, tak 2 pokusy pred nami .. snad sa stastie unavi..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre