Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

martet
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilitela
19. júl 2015

Ahojte dievcata, ktora ste si prosim v reprofite robila v poslednych 2 mesiacov acgh? Ako rychlo boli vysledky? Povedali mi do 3 tyzdnov, ale potesilo by ma, kebyze je to rychlejsie - inak nestihame KET v dalsom cykle. Tusite niektora, ci sa to robi u nich, alebo v inom labaku a kde? Mozno mate niektora viac info, ako ja. Diky

nelly3
19. júl 2015

@martet
spravna volba reprofit, zial dovera ti pravdepodobne neschvali IVF, osobna skusenost 😠

nelly3
19. júl 2015

baby idem na laparku cca o mesiac, predoperacne si mam dat urobit u gynekologa ci u vseobecneho lekara?

zuzu1108
19. júl 2015

@lilitela Ahoj my sme mali. Opu bolo v decembri, takze boli sviatky tsk to trvalo tri tyzdbe. Ale myslim ze tak dva tyzdbe by mohli byt vysledky. Myslim si ze to podieľajú do iného labaku. Uponáhľať sa to neda 🙂. Mesiac hore dolu uz je jedno 🙂

marculik
19. júl 2015

@sasa1983 no ved konecne lebo som ich doteraz mala stale malo,ze vkladat mi vedeli len jedno a na zmrazenie som nemala nikdy,no tak uvidim kolko znich sa oplodni

marculik
19. júl 2015

@lucia2505 moa ja som bola v iscare 3 krat a stale neuspesne,pri druhom vklade som aj ja mala hcg cez 140 a zacala som krvacat no a teraz som v reprofite tak uvidim zatial mam za sebou len odber,tak dnes si zavolam kolko znich sa oplodnilo a vcom je pricina ,ktovie,mozno som malo tomu verila,neviem netusim

sasa1983
19. júl 2015

@marculik budem drzat palce, aby bolo co najviac a pekne sa ubytovali, dlhodobo u Teba

lucia2505
19. júl 2015

@marculik tak drzim palce,nech uz to vyjde 😃

mircalla
19. júl 2015

@nelly3 mne vzdy robil internista

santeema
19. júl 2015

@bambulka2015 ahoj🙂..ja len ci vsetko ok a princezna je uz na svete?

lilitela
19. júl 2015

@zuzu1108 Bohuzial neni to jedno. 🙂

tinkatinulka
19. júl 2015

@amstelko kludne pis..

marculik
19. júl 2015

@sasa1983 no podarilo sa im 3oplodnit,tak mrazenie sa nekona

marculik
19. júl 2015

@lucia2505 dufam som len trosku sklamana,myslela som si ze budeme aj moct dat nieco zanrazit ☹

sasa1983
19. júl 2015

@marculik juj prepac,klikla som najskor na paci sa mi to... ale tak 3 sa da, a preco nie mrazit? Stale chces vlozit 2? Ja som mala tiez 3, nakoniec sa mrazilo len 1, ale tak stacilo

speranza1
19. júl 2015

@nelly3 predoperacne ti urobia na internom....

lilitela
19. júl 2015

A biopsiu maternice ste niektora mali? Take skrtnutie maternice na zvysenie sance?

dafy
19. júl 2015

@zuzka213 ja idem na KET ..otevrel mi napisal ze od 2dna mš zacat brat estrimax ..a na 8 den ist na ultrazvuk nasledne im zavolat do Brna aku mam sliznicu ..a on mi povie ktory den mam prist na vklad..samozrejmw ked bude vyska sliznice vyhovovat na vklad 🙂

nelly3
19. júl 2015

@speranza1
@mircalla
ja viem, ze internista, ale posle ma vseobecny ci gynekolog? teda da odporucanie? komu mam volat 😉

fifitko25
19. júl 2015

Mate skusenost s refundaciou nakladov cez Union poistovnu? Diki

mircalla
19. júl 2015

@nelly3 tak urcite gynekolog....

speranza1
19. júl 2015

@nelly3 myslim, ze gynekolog....alebo staci, ze Ti to napisali v BB, ze potrebuju predoperacne vysetrenie...

marculik
19. júl 2015

@sasa1983 a ked sa to dava zamrazovat tak na kolko sa to da a kolko to stoji?chcem aby mi aspon dve vlozili mam pocit,ze to moze byt vecsia sanca na uspech ,ved dalej uvidim ako to nakoniec dopadne,co ma tak prekvapilo v iscare som mala vklad vzdy na 3 den ,tu az na 5,je to lepsie?

sasa1983
19. júl 2015

@marculik no myslim,ze tieto otazky konktetne v Tvojom pripade skor adresovat na osetrujuceho lekara, koho mas? Cennik KET bol tusim na stranke RF, uz tam nie je? Ja si oresne nepamatam, nechcen Ta zavadzat, trosku tusim potom sli tie ceny hore od roku 2014..ale nie o vela. Ja som davala vlozit 1, lebo je vyssia sanca sice, ze vyjde aspon kedno, ked sa vlozia 2, ale kludne moze aj jedno stiahnut so sebou druhe a okrem tpho, tehotenstvo po IVF je vzdy viac rizikove, ako normalne, toboz este s dvojkami...ale tak, niektore baby idu cielene po cisle 2, tak asi skor na Tebe. Okrem toho, KETy v RF mavaju vyssiu ispesnost, ako ET, tak som to podelila..pozri ten cennik, malo by to tam byt.

sasa1983
19. júl 2015

@marculik a zamrazuje sa na dlhe roky, len cena je na 1pipetu na 1rok, tusim. Asi sa to nezmenilo. Ja som bola na KET 03.2014

martet
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sasa1983
19. júl 2015

@martet ja cez union to bolo, ale prplatili len tú časť s ET,, KETy sa tuším ani nepreplácajú, neviem.

cmudlo
19. júl 2015

@marculik Je to určite lepšie na 5 deň.

diska
20. júl 2015

ahojte dievcata,dakujem vsetkym za rady ohladom pitia vodicky,skusali sme striekacku aj lyzicku ta sa nam najviac paci,muz mu uz chcel sirupovu vodu zarabat 😀 .
Inac baby je to take uzasne mat babatko,velmi ho lubime,sama sebe sa cudujem ale jedine co mi chodi po rozume,je ze chcem este jedno babo 😀 Skor nerealna tuzba ale moje hormony ci co to je hovoria,ze este jedno bude 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre