Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

motiv
15. dec 2014

dievcata, v noci ma zacalo boliet hrdlo :-/ Kupila som si v lekarni hompeotaika Homeogene a Paragrippe od Boironu. Mate s tym v tehu skusenosti? Vdaka

dorotka66
15. dec 2014

@bambulka2015 na v sr je to všade inak, a moja dr. je očividne opatrná 😉 ale neva, aj tak som tú fazuľku dnes videla poriadne v akcii a potešila. ako bola na dovči? všetko ok?

haimi
15. dec 2014

@diska tak to uz koncis 12tt 😉 tak to si tyzden popredu 🙂

tinkatinulka
15. dec 2014

kočky nepojdete cez tyžden k Drakulovej?

zabka1124
15. dec 2014

Babyy mam 10krabiciek utrogestanu! Ak niektora potrebujete mozem poslať 19.12.2014, a potom mam 3orgalutrany, tie mozem poslat az 27.12.2014

diska
15. dec 2014

@haimi dik za vysvetlenie ale tak ma potom neobjednali na ten Nt neskoro? 😕

diska
15. dec 2014

@motiv tie co pises nemam skusenot ale mne dobre zabral septisan a ten sa v tehu moze aj muzovi to vzdy hned pomoze.

diska
15. dec 2014

@lienka_1 ahoj,no ani velmi nevedia lebo momentalne je vypadok a len niektore sikovne lekarne ti objedaju aj to len 250,viem lebo som ich zhanala ako diva. 😀

zwalsh
15. dec 2014

@motiv Ja mam dobru skusenost. Podla navodu, hlavne nejest a nepit min 30 min pred a po. A co super pomaha je Priznitzov obklad na hrdlo na celu noc. Ked je to na zaciatku tak za 1 den po nim. Drzim palce nech si rychlo zdarva

motiv
15. dec 2014

@zwalsh dakujem dievcata, vyzera, ze mi to prechadza do nadchy....uplne fasa:-/

lenka54321happy
15. dec 2014

Ahojte baby, prosim vas ktora mi vysvetli, kedy Vam robia ten Triple test? A co to je?
Ja som dnes 11+2 a mna objednali na NT test az na 12.1. kedze nemaju ziadne volne miesta tu v UK tento system, sa nezaujimaju ze pak budem uz v 15tom tyzdni!!!
Tak som sa objednala zas na sukromne NT sono tento stvrtok o 9.30 jezis drzte mi palce prosim Vas baby strasne mi lepi! Hlavne zase lebo citim sa fajn, neni mi vobec zle, prsia nebolia....tehulky piste ako ste VY na tom?
A teda co je to a kedy Vam robia ten Triple Test co ste tu spominali dakujem! Xxx

crazybabenka
15. dec 2014

@lienka_1 teraz som našla....že to vychádza v Čechách približne 6,9 😉

lemoni86
15. dec 2014

@lienka_1 v poho a nie netreba mi uz utros.. mam este 3 krabicky a ani to nebudem potrebovat vsetko... na dalsi tyzden uz zacinam vysadzat .. a preco pises ze zial?

lemoni86
15. dec 2014

@lenka54321happy ahoj, ja som objednana na integrovany test.. na sono 3D akurat.. 29.12. ... to budem v 12+1 tt ... ale ten tripple test sme este neriesili, pravdepodobne to pri dalsej poradni mi povedia.. no a co sa tyka mojich pocitov.. v poslednej dobe , uz asi tyzden a daco mi je pocas dna divne, proste daco zjem mi je blbo, od hladu mi je este viac, no negrckam nic... len proste taky pocit tazoby.. k tomu som zacala byt mega unavena, idem spat o 10tej, vstanem o deviatej a uz o 11tej sa mi zatvaraju oci, musim ist pospat zas... ked vstanem tak po hodine tak znova asi za dve hodky sa mi zatvaraju oci... okolo 6tej som uplne jak matoha.. ale idem spat az o desiatej, chcem byt aj s mm tak musim vydrzat.. prsia bolia na dotyk a sa asi aj trosku zvacsili zas... no a kazdy vecer sa mi nafukne brucho a rano zasa splasne 🙂 ..a este cely den mam vetry take riadne ze fuj :D a chodim casto cikat 🙂 ... ale moja ty sa nestresuj, ked sa citis fajn tak to je dobre.. ved tvoj bobacik bol ok tak co sa tolko bojis? 🙂 ja by som uz rada keby presli tie priznaky.. chcem si aj daco na vianoce napiect no neviem sa k tomu dokopat.. nevlaaadzem 😝

dorotka66
15. dec 2014

baby neviete mi poradiť. mala som ísť na prvosemestrálny test do MT k dr. Grochalovi, ale ten má od 05.-14.01.2015 dovolenku a teraz ani nedvíhajú tel. Mne vychádza 12t presne 6.01./7.01. Najlepšie je, ako tu nedávno ktosi spomínal, absolvovať ho presne v 12t. Viete mi ešte nikoho odporúčať? Moja dr. tvrdí, že dr. Grochal je najlepší.

crazybabenka
15. dec 2014

@dorotka66 Docent Tomáš ....Tiež z MT robí už 5teho 😉

lenka54321happy
15. dec 2014

@lemoni86
Dakujem moja a integrovany test to je aky? To je ten NT test?

haimi
15. dec 2014

@lemoni86 napodobne 😀 kupila som si pancreolan forte, ale moc nepomaha. Stale jem len kura. Dala som si raz hovadzie a v noci som nespala. Travilo mi to este 3 dni 🙂

haimi
15. dec 2014

@diska ja nie som objednana este vobec ☹ a to zacinam v stredu 12tt. Ze vraj je to idealne v 12tt, ale citala som, ze sa moze urobit do max 13tt+6

gerdusha
15. dec 2014

@diska

je lepsie, ked ho budu robit trolinku neskoro, tak ako si objednana, bruskatym babam sa to robi tazsie ako stihlym. ja som bola tusim v 12 tt a povedala, ze skoda, ze ma neobjednala na 13. tt, lebo nebolo to uplne vsetko pekne jasne ako u stihlych bab

monicka79
15. dec 2014

Ahojte, chcem sa spýtať, ked ste si dávali schvaľovať žiadosť na IVF do poisťovne, stačí mi stiahnuť tlačivo zo stránky všeobecnej poisťovne a poslať mailom do Reprofitu, dr. vypíše a potom poslať vypísané na poisťovňu a čakať kým schvália? Pochopila som to správne?

bergalm
15. dec 2014

@gagirl ahoj ty si tusim zdr.sestricka ze?mam otazku teraz som si vsimla,ze ako mi vcera mm pichol Clexane strasne ma to bolelo a teraz tam mam taku hrcku co to je?boli ma to troska aj teraz nema mi radsej pichnut dnes do ruky????dakujem za odpoved asi to zle nejako pichol kedze sa to stalo 1x tak neviem co sa stalo

bergalm
15. dec 2014

@dorotka66 inak u nas to je tiez tak lava strana v pohode ale prava strana hrozne a aj vcera to pichol na pravo a tod ako som dopadla normalne mam dnes strach 😝

dorotka66
15. dec 2014

@crazybabenka Ďakujem krásne už som objednaná 🙂 A teším sa, že niekto robí.

renitr
15. dec 2014

@svatava74 tak ako, podarilo sa ti dovolat do toho Brna? 😉

diska
15. dec 2014

@gerdusha ahoj dik za odpoved,ale oni ma nevideli len cez telefon som sa objednavala 😀

tlucka
15. dec 2014

@gagirl Ďakujem za odporučenie. Dnes som to nemala čas riešiť, ale dostala som odporučenie ešte na jednu lekárku, tak im skúsim zavolať a uvidím, aké budú termíny v ponuke. Asi sa budem rozhodovať podľa časovej dostupnosti 🙂 🙂

tlucka
15. dec 2014

@haimi Super, takže nádej otehotnieť je aj so zvýšeným tsh. 🙂 🙂 Bože, ako v dobrom závidím kočkám, ktoré otehotnejú prirodzene a nemusia riešiť všetky tie vyšetrenia a stresy okolo toho....

lemoni86
15. dec 2014

@lenka54321happy vies co ja neviem preco sa to vola integrovany.. ale to je ten prvosemestralny, ze tam ti pozru poriadne babatko aj krv mi budu brat na rozne vady vyvojove.. ten test sa v KE robi len na troch miestach, na beznej gynde sa to nerobi...

franzziska
15. dec 2014

ahojte dneska sme boli v RF a super bolo na 1cku 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre