Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

silvia545
20. dec 2014

@franzziska 😀 😀 nemám rada ked ideme cez Bielu Horu,,hrúúzu prežívam 😉

franzziska
20. dec 2014

@silvia545 a kvapky ti pomohli předtím docielit ciel?

crazybabenka
20. dec 2014

@diska vies co ja neviem...ja si to neviem vysvetlit....preco mi aj po ET aj teraz po ket prisla mrcha tak skoro...ja ked som predtym mala clostyl a dupaston...ale aj bez clostylu vzdy ukazkove cykly 28 dnove...a teraz toto...ja este uvazujem...ale nie som doktor...ze ked mam ukazkovu sliznicu aj bez liekov...ci mi tie lieky na podporu sliznice neskodia

silvia545
20. dec 2014

@diska ja som si tiež myslela,že bolesť vaječníkov je dobrý príznak,ale nečakala som totok,že tá mrcha jedna mi príde na 15 dc 😉

rebeka33
20. dec 2014

@crazybabenka podla mna vkladaj do pondelka a skoc na.krv ta ti ukaze aj skoro ci sa drobcek snazi alebo nie. Test je asi skoro. Drzim palce.

diska
20. dec 2014

@crazybabenka mas aj estrimax?

crazybabenka
20. dec 2014

@diska ano 1-1-1

franzziska
20. dec 2014

@silvia545 tebe dosla MS na 15dc?? heh pamatam ze doktor v GF mi povedal ze to menzes není...lebo tak skoro menzes dojst jednoducho nemoze...ze to bolo ine krvacanie

diska
20. dec 2014

@crazybabenka tak mozno v tom nieco bude co hovoris,mne sa podaril az KET v native,bez estrimaxu a este ma napadlo mozno je to blbost ale si spominala,ze utros ti dava muzik ale on proste neciti kde to dava tak ako zena a mozno to nejde tam kde ma a to necitis ani ty,lebo to treba tak hore davt ,ked uz uplne citis akoby to preslo cez taaku uzsiu branku a vcuclo sa to a to asi muz nepozna..pardon za ten popis 😀

crazybabenka
20. dec 2014

@diska no ved uvidime...ak to nevyslo...tak si pojdem dat aspon dva cykl skontrolovat sliznicu....ak bude ok....tak nebudem potom pri poslednom ket brat nic

diska
20. dec 2014

@crazybabenka budeme este verit a ak by nahodou tak potom skus aj namiesto utrogestanu pichat agolutin je to sice do svalu ale da sa to zvladnut.

ingrid0105
20. dec 2014

@ninuska8 zasa jedna co mudruje, lebo ma deti ako smeti, keby ich nemala tak je tu snami na modrom konikovi 😠

crazybabenka
20. dec 2014

@diska a ten sa picha tak dlho ako utros vklada?

diska
20. dec 2014

@crazybabenka ano picha sa kazdy den 1x do 12 tt a potom sa zacne vysadzat.

ludinka
20. dec 2014

@kako23 ja viem mas to na ..... ☹ 😒
ale neboj sa na kazdeho raz pride rad..........ja dufam ze aj na teba sa usmeje este stastie, a ked nie tak urcite skus aj tie darcovske .....
ja sa mam celkom ok, akurat ze som musela zacat pichat fraxik- to je pre mna velka komplikacia kedze nemam ziadne skusenostiu s pichanim inekcii, ale nejako to zvladneme, drobec je zatial v poriadku a to je najdolezitejsie , akurat sme zacali 26 tt 😵 🙂

santeema
20. dec 2014

@ninuska8 kocka sa tusim ocitla tam, kde nechcela a nejak jej mozocek "nevladze" 🙂 pochopit, ze tu to asi nikoho nezaujima🙂)), ale nechajme ju v tom, ze ju tu vsetci zerieme🙂)) a iba na jej nazory sme cakali🙂))

candour
21. dec 2014

@franzziska to vravel aj mne,ked sa mi to stalo v lete aj teraz na 2.ivf,oba razy po nec.tyzdni od vkladu krvacanie,teraz v nov.mi daval aj du
phast.do testu,ale hcg nula.ale poznam aj kocku,kt.bola na tom tiez tak,t.j men.a mala test.poz.

candour
21. dec 2014

@franzziska to vravel aj mne,ked sa mi to stalo v lete aj teraz na 2.ivf,oba razy po nec.tyzdni od vkladu krvacanie,teraz v nov.mi daval aj du
phast.do testu,ale hcg nula.ale poznam aj kocku,kt.bola na tom tiez tak,t.j men.a mala test.poz..na ket uz ziadne lieky okrem fraxi brat nechcem,suhlasim ze pre uhniezd.to moze ak je zdrava mater.len skodit.povedala mi to aj dr.na imuno teraz.

ivka3901
21. dec 2014

@ninuska8 počuj ty čo máš 3 deti asi nevie o čom píšeš a svoj názor sem nepridávaj nemá to s tímou nič spoločné nechodíš na IVF a ani do Brna ro Reprofitu.ked chceš diskutovať o svojom názore tak odpáľ a založ si svoju diskusiu ☹

bergalm
21. dec 2014

@crazybabenka ahoj drzim palec nech to je dobre,ale chcela som ak by nahodou nevyslo skus ist v Native na KET ja som tiez nebrala nic az na 14DC zacala Utros brat a zatial ok ,mne Marcel hned zmeral sliznicu a navrhol Nativ Ket tak vela stasticka

diska
21. dec 2014

@silvia545 a bola to normlane silna mrcha? nebola to ovulacia ktoru sprevdzalo krvacanie?

gennara
21. dec 2014

@silvia545 Ahoj. Tebe inofolic rozhadzal cyklus? Mne ho upravil uz pri prvom mesiaci. Nemam PCO, len som mala nepravidelny cyklus - 31 az 35 dni a hned po mesiaci mi to tak upravil, ze ho mam ako hodinky, presne 28 dni, teraz ho beriem treti mesiac. Dufam, ze v niecom pomaha 🙂

franzziska
21. dec 2014

@gennara mne ho tiez rozhadzal...ja mam taky pocit ze inofolik pomaha len s upravou cyklu ale nie zenam ktore maju PCO...lebo to je hlbsi problem

amstelko
21. dec 2014

@ivka3901 dobre si jej napísala,ja sa len pýtam, prečo to ten osud takto zariadi, takéto ženy by mali spadnúť na hubu a potom tu písať, nevedia ani ako prišli ku bábetku a ešte strúhajú macherky a mudrujú

mimika1973
21. dec 2014

@majba jeej, vy cakate dievcatko? gratulka! 😵

mimika1973
21. dec 2014

@zoji79 gratulka, zlatunka mala blondacka! 😵

ivka3901
21. dec 2014

@amstelko dakujem to je fakt ona má 3 deti a nevie o čom píše 😠 já pojdem na KET nabudúci rok a som vdačná aj za tie embryjká len aby sa dobre rozmrazili 😒

haimi
21. dec 2014

@ninuska8 ked uz si prisla do temy rf, tak uspesnost rozmrazenia a nasledny vklad je 95% A ano oplatilo sa mi takto hazardovat. Zamrazili mi jedno, vdaka ktoremu som v 12tt ! Mna by strasne zaujimalo, co ta motivuje sem pisat taketo prispevky, ked musis vediet, ze ta kazda kocka posle doprdele. To je ako s jehovistami, tiez vedia, ze ich poslu na 99% doprdele a aj tak zaklopu. Radsej sa angazuj v nejakej inej teme. Pekny den 🙂

ingrid0105
21. dec 2014

Baby toto mam od Girovskej

Záver : zvýšené množstvo NK buniek
zvýšená produkcia intracelulárnych cytokínov (TNF alfa, IFN gamma)

mala ste to niektora_?

amstelko
21. dec 2014

@ivka3901 ja mám za sebou 5 IVF,včera som mala mať vklad a nekonal sa lebo na nerozmrazilo podľa ich predstáv, ona nevie čo je trpieť a prosiť o dieťatko

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre