Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinka9075
12. jan 2015

@speranza1 môžeš napísať mail alebo tam zavolaj,,ambulancia sa volá Tomgyn 🙂 🙂

vlasatica
12. jan 2015

@tinka9075 ahoj ty si bola tiez v tomgyn na vysetreni? Tiez nad tym rozmyslam. Co som citala tak vysetrenie prebieha 2-4 den cyklu. U mna je problem ze mam nepravidelny cyklus,takze ak to takto funguje,tak sa asi netrafim do spravneho datumu 🙂

crazybabenka
12. jan 2015

@speranza1 da sa aj aj ale najistejsie je zavolat tam 🙂

speranza1
12. jan 2015

@crazybabenka ok a nevies, ci zajtra ordinuju? Aby som tam cinkla... Neviem, ci budem rozpravat priamo s docentom alebo so sestrickou....

crazybabenka
12. jan 2015

Od pondelku do stredy su tam cely den vo stvrtok doc operuje v RK a v piatok je tam poobede....a kto ti to zdvihne...no ako kedy...ale zvacsa sestricka....ja uz volam priamo docentovi...mi sme stary kamosi 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
12. jan 2015

@crazybabenka no aka ty si frajerka 😀 😀 😀 😵 😵 😵

santeema
12. jan 2015

@speranza1 mi to neda nenapisat. sledujem tuto diskusiu, kazdemu velmi drzim palce, lebo viem co si prezivate. sama mam za sebou 6 ivfiek a z jedneho babo po 17 rokoch s priatelom. teraz sice cakam druhe, nejakym zázrakom, ale nie je z ivf ka, ale aj tak tu nakuknem a tebe speranza drzim velmi , ale velmi palce🙂...normalne som na teba dnes myslela, ze ako si dopadla, aj ked ta vebec nepoznam🙂. tiez som bola dnes na poradni, ja som v 16 tt zatial vsetko ok, ale z genetiky mam "ine nervicky" lebo uz mam 40, som bola aj u dr.grogala na genetickom sone v 12tt, aj si davam prenascan, aleby som nemusela ist na odber plodovej vody, aj tak budem spokojna hadam az v 30 tt🙂...super, ze hematom ti zmizol🙂

speranza1
12. jan 2015

@santeema dakujem velmi pekne.... Juuuj si ma rozslzila....
no ten sviniar je este tam... Ale uz je to teraz len taky sviniarik 😀... Som rada, ze na nas mnohe myslite... Tak velmi vela to pre mna znamena..... Ja to ani neviem opisat slovne.... 😵 😵 😵 a gratulujem aj vam k druhemu vytuzenemu babatku a zelam vela zdravicka a stasticka 😵

silvia545
12. jan 2015

@speranza1 dakujem moja 😉 veru mám toho za sebou dosť ☹ konečne som sa vzchopila,dala sa dokopy hlavne po psychickej stránke a teším sa,že znovu ideme nato a hlavne bojovať 😉 viem,že tam niekde čaká naše dieťatko a my sa ho už nevieme dočkať 🙂 hlavne myslieť pozitívne 🙂

speranza1
12. jan 2015

@silvia545 ja verim, ze Vas anjelik Vam z neba posle stastie v podobe babatka... Budem ti silno drzat palce... A mas moj obdiv... Lebo niet asi vacsej bolesti ako ked matka pride o svoje dieta 😔

silvia545
12. jan 2015

@speranza1 dakujem Ti ešte raz 😉 na to sa nedá nikdy zabudnúť,musela som sa s tým naučiť žiť,,ale neprešiel ani jeden jediný deň,aby som na synčeka nemyslela,každý deň mu hovorím ako ho veľmi ľúbime a strašne nám chýba ☹ vieš,že niekedy si musím poplakať ešte aj pri jeho hrobčeku,ľudia sú naozaj niekedy strašné svine,vidia ,že je tam bábätko pochované,ale ani to im nebráni k tomu aby z hrobčeka niečo ukradli ☹ ☹
ja verím,že nám náš anjelik pošle svojho bračeka alebo sestričku 😉

ešte sa ťa chcem spýtať,ked mám v papieroch napísané len clostil,tak už mi žiadne iné lieky nedá ?

bergalm
12. jan 2015

@silvia545 ahoj viem,ako Ti je mne tiez zomrela dcerka v 7mes.a preto Vam drzim moc moc palce,aby si sa dockala aj ty babenka.Musis verit ,ze sa zadari ,tiez som tomu neverila,ale ked som zbadala // na teste bol to najkrajsi pocit a veru ani u mna nieje den kedy by som nespominala,ale verim,ze anjelik nam poslal toto babenko a vsetko bude uz len dobre. 😉

nelly3
12. jan 2015

@speranza1
zlaticko moje taka som rada, ze je vsetko oki, proste musi a hotovo, narodia sa ti zdrave deticky, po tom vsetkom to tak bude, uvidis, moc si to zasluzis 😵 som zvedava, ktora z korcul ta bude nasledovat. cmuk 😉

franzziska
12. jan 2015

@gennara ano ahoj 🙂 ...ja stimulujem uz 5. den

bergalm
12. jan 2015

@gagirl ahoj moja ako sa mas?vsetko ok?nevidim Ta tu uz par dni,dufam,ze je u Vas vsetko na dobrej ceste

speranza1
12. jan 2015

@nelly3 budes to ty.... Uvidis.... Potom tinka, rius a lienocka a ak by sa do boja pustila aj falin, tak aj ona......

speranza1
12. jan 2015

@silvia545 zrejme nie... Vam sa to podarilo hned na druhy pokus, ze? Tak teraz v RF to bude na prvy a vsetko bude ok.... Prajem ti to z celeho srdiecka....

nelly3
12. jan 2015

@speranza1
no neviem, neviem, clovek mieni pan boh meni, uvidime, idem si dat robit reprodukcnu imunologiu, takze termin mam az zaciatok februara, potom neviem kolko sa caka na vysledky a rozmyslam este nad tou kontrolnou hysteroskopiou v RF, no uvidim, radsej nic neplanujem a nerozmyslam kedy co a ako lebo aj tak to bude uplne inac 😉

speranza1
12. jan 2015

@nelly3 a myslis si ze to potrebujes???? Ok , tak si pre pokoj v dusi urob tieto vysetrenia a potom chod do toho... Jaaaj a poprosim ta... Daj mi aspon vediet, ze ako pokracujes a kedy do toho vpalite znova... Ok?

silvia545
12. jan 2015

@bergalm dakujem 🙂 náš synček sa narodil na začiatku 34 tt mala som sekciu a krátko po narodený zomrel ☹ ☹
aj ja verím,že nám náš drobček pomôže a pošle nám bračeka alebo sestričku 😉 verím mu,lebo určite aj on ako aj tvoja maličká si želajú aby sme sa už netrápili a boli konečne šťastné 🙂

silvia545
12. jan 2015

@speranza1 áno moja druhý pokus sa podaril,aj prvý ale hned na začiatku som začala krvácať 😒
a kedy by mi asi tak vychádzal odber ?
aj ja ti prajem z celého srdiečka,nech si už konečne užívaš tehu a potom svojich drobuliatok 🙂 😉

speranza1
12. jan 2015

@silvia545 ja som mala odber 1x na 10ty den a potom ostatne razy stale na 12sty den..... Tfuj tfuj tfuj... Vela stastia 😵

silvia545
12. jan 2015

@speranza1 aha a v RF vždy vkladajú až po PK alebo aj na 3 deň,,či skôr asi čakajú na PK asi 😉

dííky moja a ešte poprosím aj o tehu vírusíky a čo najviac 😀 😀

speranza1
12. jan 2015

@silvia545 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

falin
13. jan 2015

@speranza1 - moja, uz sa budes o ne bat stale , aj ked budu deturence velke. Ale ta radost z nich ti ten strach vyvazi 🙂

speranza1
13. jan 2015

@falin no to hej... akurat vcera v noci som zazila dalsi sok, ked som zacala krvacat😨😢😢😢😢... Zrejme kvoli tomu, ze som vcera vela chodila... Dufam, ze to bolo posledny krat....ach jaj

falin
13. jan 2015

@speranza1 - ach jaj, dufam ze uz bude len a len dobre. Zostavas na PN, vsak?

speranza1
13. jan 2015

@falin ano budem pn celych 9 mesiacov... To bola moja chyba ze som sa rozkrvacaka, pretoze ked som isla od lekarky,tak som este bola odovzdat veci v robote.. Takze som vela chodila a to sa mi vypomstilo... Takze hore nohy a lezanie!!! To bude moja 9 mesacna napln....

evadek
13. jan 2015

dievcata..na co si dat pri stimulacii pozor...a ake vitaminy ste brali ked sa vam akuratne to ivf podarilo..alebo co ste vtedy robili ine..🙂 ´dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre