Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinka9075
28. sep 2012

@horalka79 júj to som rada blahoželááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááám 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 super sa to tu rozbieha 😉 😉

melisska
28. sep 2012

@horalka79 wau blahizelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 dievcata vy ste ma trosku normalne rozplakali🙂

sarasota
28. sep 2012

mne sa nechce ist ani do prace ked je tu tolko radosti

sarasota
28. sep 2012

@melisska nie si sama

nelly3
28. sep 2012

@melisska
dufam, ze v pondelok budeme my takto pisat a tesit sa 🙂

melisska
28. sep 2012

Ja som uz doma 😉

melisska
28. sep 2012

@nelly3 neviem moja, ale verim tomu 😉 urcite take priznaky ako bibi opisala nemam ani zdaleka 😀

horalka79
28. sep 2012

jaj este tomu nemozem uverit, placem od radosti.
test som si nerobila, iba som pockala na rannu krv a pred chvilou mivolala sestricka. Od samej radosti som sa nesytala ani na vysku hcg, ale vravela ze ma pre mna vyborne spravy, hormonylne vysledky vysli vyborne a som tehotna a ze gratuluje 😵 😵 😵 😵 😵
DAKUJEM KRASNE vam vsetkym za drzanie palcov a posielam tehotenske virusiky! nech sa aj vam krasne zadari ano nam s Bibi! uz len nech sa dalej dari a drobcek sa dobre vyvyja a tak...uch, neskutocna radost. By som to vykricala najradsej do sveta, ale s tym pockam este ..Ze mam napisat mojmu doktorovi aby povedal co dalej a moja gyna sa tym bude riadit.

ria191
28. sep 2012

@horalka79 supéééééééééér , neskutočnééééééééééééééééé, kráááááááááááááááááásne, neuveriteľnééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé aký to bol dneska hnusný deň a zrazu ako je krásne 🙂 🙂 🙂

nelly3
28. sep 2012

@melisska
ja tiez nie, ved uvidime.

speranza1
28. sep 2012

@bibi24
@horalka79 z celeho srdca GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEM 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zlatanka30
28. sep 2012

@bibi24
@horalka79 dievcata superrrrrrrrrrrra bombaaaaaaaaaaaaaatesim sa s vami nech zije Reprofit su proste uzastniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

falin
28. sep 2012

@rot - vdaka 🙂
@tea284 - pekne, nech sa im dari i nadalej. Inac pri poslednom ET ani mne nechcel Stelcl vlozit viac ako 1 kvoli rane po cisarskom. Uvidim ci skoncis s 1 alebo 2 v brusku 😎

@nelly3 - ono je to asi individualne s rozmrazenim, mne sa rozmrazili vzdy a 1 x uspesne , ale to bolo este v BA

horalka79
28. sep 2012

DAKUJEM vam vsetkym za podporu a som s vami dalej. Prajem aj vam tento pocit, nech vam to tu vsetkym tiez tak krasne vyjde! 😵 😵 tesim sa strasne moc a drzim vam dalej palce!

falin
28. sep 2012

@bibi24 - supeeeeeer, velka gratulacia 🙂 Nadherne hcg mas
@horalka79 - paraaaada
baby, mam strasnu radost ze sa tu znovu stehulkovieva 😵

rienok
28. sep 2012

je super opat je tu tehu vlna, som uz nejake zazila .... prajem krásne tehuľkovanie @horalka79 a @bibi24 😵 😵 😵

ana79
28. sep 2012

@horalka79 gratulujem...

holly74
28. sep 2012

Fíha @bibi24 , žeby sa chytila aj tá morulka a budú dvojky?? Paráda 😀 V tom RF fakt vedia, neviem teda ako, ale robiť zázraky 🙂 Musí to byť úžasný pocit... Dúfam, že nás budeš informovať ako sa vám darí 😉 I ked tak sa zdá, že "nás" tu už veľa neostane pri tejto tehuvlne 🙂
@horalka79 gratulka veľká aj tebe !!!

hora_lka
28. sep 2012

@bibi24 gratulujem

hora_lka
28. sep 2012

@horalka79 naaadhera, gratulujem 🙂

zeina62
28. sep 2012

@bibi24
@horalka79 baby strasne vam gratulujem🙂 a drzim palceky na dalej

rot
28. sep 2012

@horalka79 aj tebe gratulujem, to je úplná paráda! 😵 😵
Veľmi sa s vami teším! 😀

rot
28. sep 2012

a kúpila som si dve horalky a obe ich dnes večer spakujem, na oslavu, tak! 😀 😀

horalka79
28. sep 2012

Baby, aktualizovala som nas poradovnik na babaetka 😉
Dopiste ak niekde nieco chyba. (skopiruj, vloz)

horalka79 / 15.9.ET, 28.9.-pozitívny testík 🙂
bibi24 / 16.9.ET, 28.9 -pozitívny testík 🙂

nelly3 / 17.9.ET, 1.10.-čaká na krvičku
melliska / 17.9.ET, 1.10.-čaká na krvičku
kaja81 / 19.9.ET, .... -čaká na krvičku
sarasota / 21.9.ET, .... -čaká na krvičku (4.IVF)
hora_lka / 24.9.ET, 8.10 -čaká na krvičku
tinka9075 / 25.9.KET, 8.10.-čaká na krvičku

rot / čakateľka 1.IVF bez oplodnenia, 2.IVF biochemické, 3.IVF pozit. v 9tt ukončené-anembryomola
ria191 / čakateľka 1.IVF 2 XB 2 neúspešné, 2.IVF 1XB1 neúspešné
tea284 / čakateľka
deinad / čakateľka
falin / čakateľka
jomini / čakateľka

karkana
28. sep 2012

@bibi24 🙂 🙂 🙂 🙂 gratulujem, no super, zázraky sa dejú, ako vidím,a lieky si mala také isté ako u nás? 🙂 🙂 či iné?

freeze24
28. sep 2012

@horalka79 cakatelka/1.IVF neuspesne

staga
28. sep 2012

ahojte, je tu nejaká tehuľka ktorá nemala vklad -embryo 1 triedy? mam ja šancu s tými mojími pomale sa vyvijajucimi embryami?

melisska
29. sep 2012

@staga ahoj, jasne, ze mas sancu🙂) bibi mala vlozenu casnu blastocystu a morulku po PK a je tehulka ako vysita🙂 😀

melisska
29. sep 2012

Dobre ranko 😀

falin
29. sep 2012

@melisska - dobre ranko? ako sa mas? testik si neskusala?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre