Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

kika017
1. mar 2013

Vidím, že sa tu už pomaly zbierame viaceré na stimuláciu, tak verím že budeme nasledovať úspešnú šnúru tehuliek 🙂

amali
1. mar 2013

@kika017 no v to pevne dúfam 😉

karinuska22
1. mar 2013

@ria191 Tak ja si skusim dat preplatit ten 4 pokus v Brne. Uvidim, co mi napisu. Avsak mam UNION poistovnu, tak moc tomu neverim ale nic za to nedam, ked to skusim.

zuzu1108
1. mar 2013

@karinuska22 ahoj, ja mam tiez Union a ked som tam volala ci preplacaju ivf v zahranici, mi ta "mila" pani pvedala, ze nie 😠 . Ze len na SK. A ja som nemala ani edno vyuzite na SK. Ale ako pisu baby, treba to skusit poslat rovno postou. Len neviem ktore je to dobre tlacivo na tu ziadost. Ja som mala ivf decembri,ale som to este neposlala.

radina
2. mar 2013

Ahojte dievcence, takze .. mrcha dorazila 🙂 Od zajtra stimulkujem, jupiiiii 😀 😀
Mam otazocku, volali ste do brna hned prvy den mrchy aj ked to vyslo na vikend, alebo staci az v pondelok?

radina
2. mar 2013

Este jeden dotaz mam, tie ktore mate trombofilnu mutaciu a musite pichat fraxik, od ktoreho dna ste zacali?

martinusa22
2. mar 2013

@falin no ja som zatial teraz vo februári podstupila odber folikula ale neboli tam vajíčka , mala som mat ivf s minimálnou stimulaciou, od budúceho týždňa by mi mala prísť mrcha takze zacnem znova stimulovat len teraz neviem ako to mam odlíšiť kedy je soft a normálne ivf🙂))

amali
2. mar 2013

@radina no vidíš tak predsa dorazila....tak budeme čakať spolu a dúfam že sa to teraz podarí....... 😉

radina
2. mar 2013

@amali to bude asi tym horucim kupelom 🙂 Cim stimulujes? 🙂

amali
2. mar 2013

@radina merional, orgalutran a pregnyl....-

radina
2. mar 2013

@amali ja tiez merional, 2 denne a 2 clostily...snad budem uspesna nosnica 😀

amali
2. mar 2013

@radina ja mám 3xmerional denne a 3x orgalutran 😉

radina
2. mar 2013

@amali tiez slusna davka 🙂 ... rozmyslam, ze budem pit prvy tyzden alchemilku na rast sliznice.

isabellaa
2. mar 2013

@amali Mala som na 8 dc 7 vlavo a 8 vpravo 🙂 .Nech je zajtra, lebo uz citim brucho.

amali
2. mar 2013

@isabellaa to je dobre ne...a kedy máš opu?

isabellaa
2. mar 2013

@amali zajtra

amali
2. mar 2013

@isabellaa tak držím palce nech máš dobré vajka a nech im bude dobre v tvojom brušku 😉

isabellaa
2. mar 2013

@amali Si mila, dakujem 😉 A ty statocne pichaj 🙂

amali
2. mar 2013

@isabellaa a oni v reprofite robia aj v nedeľu?

isabellaa
2. mar 2013

@amali zakroky, ako odber a vklad ano

pufa
2. mar 2013

Baby všimli ste si že zakladatelka tejto témy @lahhel je v 8-om týždni? Dlho som ju tu nevidela, ste s nou v kontakte?

tinka9075
2. mar 2013

@pufa ahoj ja som si to tiež všimla a čaká dvojičky 🙂 🙂

lysa31
2. mar 2013

neviete mi poradiť, zajtra idem na ET a zabudla som sa spýtať či si mám ráno dať utrog. alebo až po vklade?

freeze24
2. mar 2013

@lysa31 rano si daj, oni si ta predtym ocistia 😉

pufa
2. mar 2013

@tinka9075 to je perfektne 🙂 budem na ňu veľmi myslieť.

tinka9075
2. mar 2013

@pufa ja som tiež rada že sa jej to podarilo 🙂 🙂

pufa
2. mar 2013

@lysa31 mne povedali že ráno pred vkladom si utros dávať nemám.

lynx19
2. mar 2013

@kika017 my sme boli o 13tej,tak to sme sa minuli 🙂

lynx19
2. mar 2013

@tinkatinulka tak dufam,ze nam to vyjde tento rok 🙂 my ideme druhy pokus 😵

ganesh
2. mar 2013

@alka025 ...asi 2-3 tyzdne, podla toho akeho Dr. si vyberies.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre