Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

annetty
17. apr 2013

@ria191 vidim, ze si spravna pionierka 😀 Vzdy pripravena 😀 😀 😀
@dafy a ty si mala v piatok??? to fakt? Este aj to mi povedz ze u Stelcla si bola 🙂. My sme boli o 1-nej. Dufam ze nase bublinky nevymenili, lebo keby si porodila maleho s velkym pupkom, tak to bude nase 😀 😀 😀

dafy
17. apr 2013

dievčata co znamená Teratozoospermie?

annetty
17. apr 2013

@dafy hej hned, cas nas tlaci, endoska je uz obrovska, s estrimaxom ju krmim velmi ☹ Stelcl povedal, ze hned bez pauzy ideme do dalsieho kola 😅

melisska
17. apr 2013

@ria191 jasneeee ja trúbka :D

dafy
17. apr 2013

@annetty no ved to ze Stelcl ma cakal do tretej ale meškali sme a on uz mudel ist po deti ☹ tak mi dal nahradu Dr.Vitouskovu...velmi som jeho chcela ale nevyslo 😝 mne to nevadi aj ked s pupkom hlavne ze ostanem tehula hahaha 😀

speranza1
17. apr 2013

Teratozoospermia... myslim, ze je to nizky pocet normalnych spermii
@dafy

speranza1
17. apr 2013

a nasla som toto:
Normozoospermia: semeno normálnych parametrov
Polyspermia: nadmerná koncentrácia spermií
Oligozoospermia: nízka koncentrácia spermií
Azoospermia: semeno neobsahuje spermie
Aspermia: ejakulát neobsahuje semeno
Globozoospermia: spermie so zaguľatenou hlavičkou a bez akrozómu
Hematospermia: semeno obsahuje krv
Leucocytospermia (Leukocytospermia): semeno obsahuje biele krvinky (Leukocyty)
Teratozoospermia: nízky počet morfologicky normálnych spermií
Asthenozoospermia: nízka pohyblivosť a/alebo neprogresívny pohyb
Necrozoospermia (Nekrozoospermia): semeno neobsahuje živé spermie

dafy
17. apr 2013

@melisska meliska idem sa riadit tebou aby som ostala tehulka takze mi pekne napíš čo si robila ze sa to ujalo 😀 😀 😀 pila si vela vody??lebo mne inac voda nechyba inokedy , ..ale teraz sa snažím logať vodu lebo som citala ze to je ako lepidlo 😀 😀

dafy
17. apr 2013

@speranza1 dakujem za info 😉

freeze24
17. apr 2013

ahojte dievcata 🙂 nemate niektora dlhy protokol a nezacinate v priebehu aprila alebo maja?mam v chladnicke decapeptyl 0,1mg tak by som vam ho poslala 🙂

annetty
17. apr 2013

@dafy Aj Vitouskova je dobra, stale vysmiata, a neponahla sa. Raz som bola u nej na utz. Bola podarena. A som pocula, ze ma velmi dobru referenciu v cechach, ako u nas Stelcl. 😉 A jasne, nech je hoci co, uz chceme byt tehule so zdravymi bublinkami 😉

ria191
17. apr 2013

@freeze24 tu nikto nemá dlhý protokol 😀

dafy
17. apr 2013

@ria191 okamžite chod vyčurať sa na test 😠 lebo potrebujem počut poz správičku aby mi bolo lepsie a mala pekny deň 😀 😀 😀 😀

ria191
17. apr 2013

@dafy "kua" ale keď ja sa bojím, že vám ho skôr pokazím 😠 😠 😠 . A inak ja čúram a mm čaká na výsledok a on tu nie je 😀 . To mu nemôžem spraviť ☹ on sa tak teší chudák neviem na čo.

freeze24
17. apr 2013

@ria191 ale zda sa mi ze aj take kocky tu uz boli, ci nie? 😉

ria191
17. apr 2013

@freeze24 myslím si že nie. Iba jedna kočka tu raz zablúdila, ale tá chodila do Heliosu Brno.

ria191
17. apr 2013

@dafy inak ja som v práci 😀 . Síce výkon nula bodov ale inak pohoda 😀 . Pokiaľ nemusím na niečo cikať 😀

annetty
17. apr 2013

@ria191 jj, nasa Zuzi 🙂 Chuda bola este na tom dlhom protokole v dec. a este stale caka na KET, kedze je chorucka ☹

speranza1
17. apr 2013

@ria191 a ty mas test pri sebe?

dafy
17. apr 2013

vie mi niekto napísať ze troj dnove embr...na ktorý deň sa najskor uhniezduje???dakedy davno som to niekde videla a teraz to neviem najst

melisska
17. apr 2013

@dafy pila som víno a dva dni aj slivku🙂 mala som narodeniny akurát a nič som si nevsimala lebo som to necalala

melisska
17. apr 2013

@ria191 no na // sa teší, že chudák 🙂

melisska
17. apr 2013

@dafy asi 5-7 den si myslím

ria191
17. apr 2013

@speranza1 nie to by som nevydržala a to by ste už vedeli výsledok. Rozmýšľala som, že ho hodím do kabelky, ale našťastie som ešte pri zmysloch 😀

ria191
17. apr 2013

@melisska ale on je o nich presvedčený 😀

dafy
17. apr 2013

@melisska juuj vidis vcera som vynechala vínko idem si rychlo naliat aj ked teda vypit 2dc vina je pre mňa des ale pre babo všetko 😀 😀 a večer uderím jednu slivku 😀 😀 😀 😀

dafy
17. apr 2013

@ria191 kedy dojdes domov??uz mám krrče z teba 😀 😀

ria191
17. apr 2013

@dafy 😀 😀 😀 žeby do 17-tej by som to stihla?

dafy
17. apr 2013

@melisska až na 5-7deň?? a dovtedy čo robí chudáčik??rozmýšla ci ostane alebo nie?? 😀 😀

speranza1
17. apr 2013

@ria191 ach moja..zo srdiecka ti prajem, nech najdes na testiku to, po com tak velmi s mm tuzite... 😵 😵 😵 ... a ak sa budes na to citit, tak mi to daj vediet a ak nie... ... tak....aj tak mi to daj vediet 😝 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre