Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
17. apr 2013

@speranza1 ty budeš prvá teba som potrápila najviac 😀

speranza1
17. apr 2013

@ria191 myslis prva tu na MK... ze??? 🙂 😉

ria191
17. apr 2013

@dafy delí sa a potom sa vypľuje z toho obalu a zavŕta do teba 😀

dafy
17. apr 2013

@ria191 ok tak 17:20 tu budeš jak na koni jasne?? 20minut ti davam na tešenie sa a obvolanie rodičov prípadne ti poslem moje čislo aby som bola medzi prvými 😀 😀 😀

ria191
17. apr 2013

@speranza1 jafné 😀

silvik1
17. apr 2013

ahojte. mám otázočku - keď ste išli do centra brali ste si aj výsledky z toho predchádzajúceho ? dali Vám ich v pohode, alebo to bez "frflania" nešlo ?
ja zvažujem, že po dvoch neúspešných IUI, 1. IVF a 1. KET zmením centrum a pôjdem do Brna.

dafy
17. apr 2013

@ria191 tak nech sa zavrrrrta tak aby som to cítila poriadne 😀 😀 😀

speranza1
17. apr 2013

@silvik1 ahoj..ak mas vysledky, tak OK...ale ak nie...aj tak je to OK...hlavne aby si ty vedela presne popisat, ake vysetrenia mas za sebou a pod... inak dobry vyber 😉 😉 🙂

falin
17. apr 2013

@melisska - ja viem, mas pravdu. Clovek by niekedy rad zmenil to, co zmenit nejde 😖

@dafy - dafy ja ked som bola tehu, tak som mala na zaciatku take jemne pobolievanie podbruska, najma ked som doma viac pratala, lebo tiez sa u mna neda ze lahnem po ET a vy sa starajte. A ked to jemne pobolievanie prestalo, u mna to znamenalo aj koniec, potom uz len spatna /.

@speranza1 - mne nie, az po dobrati utrosu, cca na 4-5 den

@annetty - kedy testujes moja? ako sa citis?

mirm
17. apr 2013

@silvik1 ahoj, ja som si presla 2 centrami v BA. Jedno mi nesadlo a druhe bolo dobre, ale Brno je lepsie 🙂

dafy
17. apr 2013

@ria191 ináč nič sa mi nechce ani pratať 😝 asi si idem tu na nete poprezerať a vybrať kočiar pre moju bublinku 😀 😀 😀

annetty
17. apr 2013

@silvik1 Ahojky, dobra volba ist do RF. Maju tam vsetci sikovne rucicky, super pristup a velmi dobre vysledky 🙂 . Len my, niektore baby este nevieme spravne cikat 😀 , inak je tam vsetko na 100%. Takze ked ti nedaju z caru vysledky, neva, ako aj speri hovori, najdolezitejsie je pre nich cytologia, ale keby si ani to nemala, vsetko ti spravia, co si len zelas, aj dieta 😉

falin
17. apr 2013

@ria191 - ja som si minule v lekarni pytala ze nech mi uz da dvojciarkovy test, tak pozerala ci mi nesibka 😀

@annetty - aj v TT ked si objednas lieky tak na druhy den ich mas. Skus napr. v Kauflande co je lekaren, tam je taka super magistra. Ale verim ze nebudes potrebovat 😉

annetty
17. apr 2013

@falin ty si zlata, dikes za typ. Inac viac chodim do tesa do tej lekarne, ale tak teraz vyskusame kaufland, je to pravda, ze tam mi nemali problem zabezpecit bezlepkovu muku na druhy den 😉
A ze kedy budem testovat? Tak mala by som 24-ho, ale mm povedal, dovtedy netestujeme kym nepride ms 😅 Najneskor 14. den. A citim sa celkom bleee. Brusko ma pobolieva, hlavne tie cysty, je mi na vracanie obcas, uz mi prichadzaju aj ms vyrasky, rastie mi krasny herpes pod nosom, vcera som mala upchate usko a prsia? to ani nehovorim ake su citlive 😠 Inac v pohode 😅
Ta sa mi mas ako? Povedz? Este stale nic s ms?

falin
17. apr 2013

@annetty - to vyzera u teba nadejne, ty tie injekcie potrebovat nebudes. Ja uz sa mam celkom fajn, ms zatial neprisla, ale ja nemam priznaky ziadne a test biely ako lalia, urcite potvora dorazi. Aj ked by som bola radsej kebyze si da dovolenku (taku dlhsiu 😀 )

silvik1
17. apr 2013

ďakujem - to bola rýchlovka 🙂 no citológiu mi robí môj gynekológ, ale tam asi budem musieť ísť, poslednú mám z mája 2012. čo sa týka všetkých zákrokov, spermiogramu a pod. tak snáď mi to v centre ofotia. veď som tam nechala dosť peňazí 😀 a je jedno ku ktorému doktorovi alebo máte nejaký typ ? a ako dlho sa čaká na termín konzultácie ?

falin
17. apr 2013

@ria191 - pocuvaj, ty si to tu riadne rozprudila, normalne to tu zije 😀 Som mala co robit kym som vas docitala. Drzim palce. A dufam ze si sa uz naucila cikat spravne, aby tam boli // 😎

dafy
17. apr 2013

@annetty a s čím si stimulovala čo všetko si brala?? a utrogestan kolko vkladas?? no ja necitim vobec prsia ma to štve 😠 😀 ....Melisska ty si cítila zväcsenie prs pocas tych 14 dni?

dafy
17. apr 2013

@ria191 ešte más 2hod. a 20minut 😀 😀

freeze24
17. apr 2013

@dafy nestresuj sa zbytocne s tymi prsiami, ja ich necitim doteraz 😉 😉 a ani pocas cakania na // som voooobec nemala ziadne tehupriznaky 😉 😉

annetty
17. apr 2013

@falin kiez by si mala pravdu, lenze tieto priznaky som mala aj v januri a bez pb mi dosla mrcha na 12. den od vkladu i ked som brala utros 😖. Este ma tak drzi nad vodou dalsi protokol a manzelova penazenka 😅. A tu tvoju ms posli na Hawai, nech si oddychne a nech sa stane zazrak u teba 😉
@dafy ja som mala stimulku v januari, mala som closti 1-1-1 a merional 2x a utros som mala 4-0-4 a teraz este mam estrimax 0-0-1 vaginalne, inak by som mala mat 1-1-1 ale zial tento hormon ma dostal, takze museli sme to zmenit cez pisurku 😉

lynx19
17. apr 2013

@dafy mna vcera hrozne bolelo brucho ,dnes ani nie ale od vkladu ma hrozne bolia krize ,ale to od prechladnutia ☹ .Test si mam robit v pondelok ,ale mam panicky strach z toho 😝

ria191
17. apr 2013

@falin noo aj mne sa to páči aj keď mi bolo speri @speranza1 ľúto, lebo som to kapánek prehnala to sa musím priznať 😀 . Ale inak strach mi ani inšie nedovolí vycikať 😀 . "Kua" to je ale napinák 😝 😝 😝. Žeby som to potiahla do zajtra rána 😀

ria191
17. apr 2013

@freeze24 to fááááákt? Ale takých ako ty je iba 1 % a to si mi už uchmatla ☹

speranza1
17. apr 2013

@ria191 no kedze si uz netestovala dnes rano, tak ja osobne by som testovala zajtra rano... ranajsim mocom.... ria..ja ti prajem este raz, aby si tam nasla krasne // a na dnes sa s vami vsetkymi lucim.... (kedze tu budem az zajtra poobede, tak ja sa tvoj vysledocek dozviem az neskor)
prajem este vsetkym krasny zvysok dna.... packo kocky... 🙂

dafy
17. apr 2013

@lynx19 držím palce 😉 dufam ze nás nebudeš natahovat v pondelok ako niekto 😝 😝
@ria191

dafy
17. apr 2013

@ria191 ty kozáá chod uz domov 😀 😀 😀

lynx19
17. apr 2013

@dafy no uvidime 😀

freeze24
17. apr 2013

@ria191 ale neboj do toho 1% sa aj ty zmestiiiiis 😉 😉 😉

ria191
17. apr 2013

@speranza1 a
@dafy a
@falin a samozrejme ostatné len by som tu bola do večera a to by mi dafy veru neodpustila keby som vás tu všetky menovala dúfam, že mi to odpustíte, ale som rada, že som netestovala ráno lebo som s vami prežila príjemné chvíle dneska a aj keby to bolo teraz negatívne, tak vďaka vám sa budem tešiť na ďalšie pokusy lebo ste mi dodali veľa sily a za to vám veľmi ĎAKUJEM

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre