Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

franzziska
18. jan 2015

@silvia545 tebe sa to uz stalo? strie...alebo mam aj dost akne z toho 😔

gagirl
18. jan 2015

@roberta31 dakujem..verim ze aj mi budeme raz stastni..Vidim ze vy ste si prezili tiez velmi vela..

mimika1973
18. jan 2015

@sarasota jeeda, aj ja som tam papala a spala v Nike, naposledy! ;) a fajne bohate ranajky tam mali, mily personal takisto, takze tiez spokojnost! 🙂 A navyse k tomu bola aj nasa uspesna IVF! 😵 😵

roberta31
19. jan 2015

ano prezili,velmi tazke obdobia.Nastastie aspon jedneho zdraveho synceka mame...

franzziska
19. jan 2015

@silvia545 dufam ze si sa dobre vyspala 🙂 a presla ti uz ta nadcha?

speranza1
19. jan 2015

Dievcence, vsetky ktore stimulujete, zelam Vam z celeho srdiecka "uspesnu urodicku"... Hlavne kvalitne vajka, pohodove OPU, stastny navrat domov a potom este uspesnejsi ET....

motiv
19. jan 2015

@gagirl ahoj gagirl, az teraz som si tu precitala co sa stalo, uff.... je to hrozne, je mi to velmi luto. Konala by som rovnako. Mna cakaju tieto vysetrenia bud. tyzden s dvojickami a mam z toho fest nocnu moru. Konecne ked sa podari, tak stale nie je dobojovane...cele tehu je tiez len stres. Drzim palce aby si sa co najskor zotavila po vsetkych strankach a mohli ste pokracovat!

evadek
19. jan 2015

orgalutran ide do ladnicky?🙂

Prave som sa vratila z Brna..mam 6 vajicok velkych+2 male ...a 1 cystu:(

V piratok je odber..🙂

elmunda81
19. jan 2015

Ahojte buduce mamicky, cakateltky, vhupujem sem do stredu, bohuzial nemam energiu citat vsetkych tych xtisic stran. S manzelom sa rozhodujeme pre tu spravnu kliniku, kde podstupit umele. Momentalne sme evidovani v Gynfive ale ako citam na Modrom konikovi, ich referencie ma velmi nepresvedcuju a aj z okolia mam kamaratky, ktore uz niekolkokrat boli v Gynfive, neuspesne a ani pristupom neboli nadsene. Ale mam aj Iscare kamosku, bohuzial neuspesnu... takze je to veelmi individualne, podla toho ktora ma aky problem a aj stastie.
Ale... sama mam z Gynfivu pocit, ze dost tahaju z pacientov zbytocne peniaze. Dopocula som sa o Brne, len tu je zakladna otazka, zakrok zdravotne poistovne preplacaju? Prosim poradte mi ak by sa medzi Vami nasla ochotna dusa, privitam tolko informacii kolko sa len da 🙂 mozete aj do sukromnej spravy, dakujem Vam velmi pekne a drzim Vam veelmi palce, aby sa podarilo babatko a onedlho ste kocikovali svoje vytuzene deturence 🙂

freyahope
19. jan 2015

@evadek orgalutran do chladničky. A držím palce na piatok, vyzerá to dobre 🙂

ivka3901
19. jan 2015

@elmunda81 ahojky pridávam skúsenosť s GF absolvovali sme tam 4IVF bez úspechu a momentálne sme v Brne síce z preplácaním ti nrpomožem kedže my smr už ako samoplatci,ale v Reptofite sme zaťiaľ velmi spokojný čaký nás zhtuba v marci KET ale ešte čakáme na výsledky z reprodukčnej imunologie

evadek
19. jan 2015

dakujem..idem ho tam supnut🙂....nooo..nemame dobre spermie...tak uvidime...som realista🙂

sarasota
19. jan 2015

Pre vsetky stimulantky taketo krasne deticky robia v Brne .Netreba sa vzdavat treba bojovat dalej aj ked viem ze niekedy je to tazke.Podla svojej skusenosti viem ze cas lieci ubolene srdiecko .Nasi anjelikovia v nebicku nam poslu zdravucke babätko.Drzime s Matejkom vsetkym stimulantkam palceky a Matko posiela kazdej z vas pusinku. 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ..........

misenaf
19. jan 2015

Kočky idem sa objednať do RF pvýkrát na konzultáciu a zistila som že Mudr. Štelc má ordinačné hodiny :
v pondělí od 14 do 18h (tj. objednat se lze nejpozději na 17h) a ve středu od 13 do 16h (tj. objednat se lze nejpozději na15h). žiadna ste nepísala že len takto obmedzene ordinuje, dá sa ho vôbec vychytiť pri stimulke na kontrolne sono, OPU a vklad???

bergalm
19. jan 2015

caute kocky,tak konecne dorazili vysledky z hemato a su v norme ,juj sa tesim,znizil sa mi faktor 8 a myslim si ze aj tym,ze picham Clexane 🙂 som rada no a v Stredu poradna z coho mam uz teraz stres ako vzdy ked tam mam ist 😒

bergalm
19. jan 2015

@sarasota jeej taky krasny chlapcek aj ja chceeem 😉 😉 😉 😉 snad bude aj u nas,nechame sa prekvapit 🙂

freyahope
19. jan 2015

@evadek však aj my sme mali spermiogram otrasný, dali sme PICSI a zo všetkých vajíčok boli kvalitné embryá

bergalm
19. jan 2015

@misenaf fiha som nevedela,ze ma ordin.hodiny,ked sme boli u neho tak myslim,ze nemal 😕 pri IVF nam robil konzultaciu ,IUI,vklad.A aj pri KET konzultaciu a vklad a musim povedat,ze okrem IUI bol vzdy uspesny pri mne 😉 tak nech mu to ostane pri Tebe aj pri inych dievcatach

bergalm
19. jan 2015

@misenaf inak asi ma vela pacientiek si myslim,tak preto to zariadili takto.Pri 2konzultacii meskal za co sa nam ospravedlnil bol na sale....

evadek
19. jan 2015

@freyahope kolko sa plati za piscsi?..mali ste zlu patologiu?

freyahope
19. jan 2015

@evadek ano, len 1% dobrých spermií. Za PICSI sa platí 3000 korún dokopy za všetky vajíčka.

evadek
19. jan 2015

@freyahope my mame tak nejak podobne...to nie je tak strasne vela...som myslela,ze to je za kazde vajko..
A podarilo sa?🙂.

speranza1
19. jan 2015

@sarasota tak tfuj tfuj tfuj.... Skutocne sa oplati cakat a bojovat.... Prenaaadherny je 😵 😵 😵 😵

kako23
19. jan 2015

@misenaf ja si myslim, ze to ma stanovene ordinacne hodiny pre nove pacientky na konzultacie.a ostatny cas sa venuje OPU, sonam, vkladom a pod.podla mna spravili takyto system, aby sa vyhli problem co tu par bab spominalo.ale to len moj nazor.

ivetahe
19. jan 2015

gagirl

Ahoj,dlho som tu nebola docitala som sa co sa ti prihodilo,sucitim s tebou,kazda toho mame za sebou vela je to tazke,kolko prekazok musime este zdolat aby sme dosli do zdarneho konca to nikto nevie,viem ,ze ti nepomozu slova,ale nevzdavaj to oddychni si ,nacerpaj v sebe silu a chod za svojim snom,ja hovorim,ze nemoze stale iba prsat,po kazdej burke vyjde slnko a stastie sa usmeje aj na teba ,a dufam ,ze aj na mna mam toho za sebou tiez pozehnane... posielam objatie

freyahope
19. jan 2015

@evadek nepodarilo, ale máme 2 mrazáčikov. A čakajú ma kortikoidy na zvýšenú bunkovú imunitu a ešte pred KET-om fraxiparine, doteraz som nič z toho nebrala, tak dúfam, že to pomôže.

franzziska
19. jan 2015

@evadek gratulujem ti

evadek
19. jan 2015

@freyahope drzim palce🙂 2 mrazacikovia su super.)..ja mam tiez problem s imunitou..beriem medrol uz 6 tyzdnov..plus fraxiparine pride po opu....

evadek
19. jan 2015

@franzziska dakujem ti..no este cakam ako to vypali v piatok🙂 ..kto vie ake tie vajicka budu...
A ty ako???

franzziska
19. jan 2015

@evadek nie moc dobre...ale tesim sa s tebou

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre