Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

evadek
19. jan 2015

@silvia545 dakujem..presne..nie je dolezite vela..len nech tam je to nase embrijko..🙂 aj ja ti drzim palce...ides den predo mnou🙂

silvia545
19. jan 2015

@evadek správne moja 😉 už si rozmýšľala aké si dáš ešte spraviť po OPU tie úkony ?

evadek
19. jan 2015

@silvia545 asi pisci..mame zly spermiogram..a ty?🙂

silvia545
19. jan 2015

@evadek tiež nad tým pisci rozmyšľam,že to dám,lebo ak by bolo len jedno vajko OK,tak nech je aj tá potvorka tá pravá 😉 to som sa chcela aj kočiek spýtať či to odporučia,či si to dávali niektoré robiť 😉 a tiež nad tým AZH 😉

evadek
19. jan 2015

@silvia545 co to je azh?

nelly3
19. jan 2015

@evadek
@haimi
ja mam endometriozu a mne pri opu uz aj cystu tzv.cokoladovu odsali, ale ona sa opat potom naplni, lebo obal ostane 😠
ja som raz mala opu a na utz moj videl foliky a pri opu zial ani jedno - same cysty len boli 😔

silvia545
19. jan 2015

@evadek to ti pred ET tú šupku na embryjku trošku natrhnú,aby sa vyzlieklo a pekne uhniezdilo 😉

evadek
19. jan 2015

@nelly3 och..to ma mrzi....ja mam tiez endo..poznam to ...skoda,ze to nedokazu rozoznat..lebo mne dali teraz taku nadej..a pritom viem,ze moze ich byt viac....

evadek
19. jan 2015

@silvia545 ahaaaa,...a to ako robia...?...🙂

nelly3
19. jan 2015

@evadek
neboj, vsetko bude oki, drzim moc palce.

evadek
19. jan 2015

@nelly3 dakujem🙂

franzziska
19. jan 2015

@silvia545 takze davas si tie navyse ukony? o ktorej hodine si objednana? a k tej nocnej koseli si mame brat aj zupan ci ee?

dorotka66
19. jan 2015

@silvia545 ahoj silvi my sme dali pisci a vyzerá to tak, že sme dobre urobili 🙂 mali sme veľkú úrodu vajíčok, pri všetkých sme mali pisci, ale len jedno to prežilo (do 3 dní vraj za vývoj embrya môže vajíčko) a to je vo mne a druhé embryo dali zmraziť na 6 deň...

tlucka
19. jan 2015

Kočky, poradíte mi, v ktorý deň býva zvyčajne KET? Už som nejako nato zabudla, tuším dávajú štandardne na 19DC, len nechcem otravovať Marcela.
Prihliada sa pri vklade aj na dĺžku cyklu? Keď mávam cykly 32 dňové, a ovulku mám na 18 deň, posunie sa mi aj KET? Ďakujem 🙂

silvia545
19. jan 2015

@evadek no dúfam,že áno,,lebo dnes som sa na to pýtala dr a ten vravel,že ked mi dajú papier,tak tam mám napísť čo chcem navyše 😉

silvia545
19. jan 2015

@dorotka66 blahoželám 😉 a dúfam,že ťa budem nasledovať 😉 tak som rozhodnutá ,dáme si to aj my 😀

silvia545
19. jan 2015

@franzziska kázal mi o 8 až 8.30 hod.,župan netreba,,papuče treba 😉 áno dáme si aj úkony navyše 🙂

silvia545
19. jan 2015

@dorotka66 a koľko presne Vás to vyšlo Picsi ? 😉 píšu tam 3000 kč,to je pre jedno vajko asi ? 😉

freyahope
19. jan 2015

@silvia545 PICSI je 3000 dokopy za všetky vajíčka, je jedno, koľko ich je. A k tomu si treba prirátať ICSI - 1000 korún za jedno vajíčko.

evadek
19. jan 2015

@freyahope kolko ta vyslo cele ivf?...

freyahope
19. jan 2015

@evadek 25 500 korún (nepamätám si, aký bol vtedy kurz, ale niečo vyše 900 €) aj s liekmi (Merional, Orgalutran, Pregny)l, ICSI troch vajíčok a PICSI

evadek
19. jan 2015

@freyahope to bolo kedy?...to sa mi nevidi vela..teda vidi sa mi to malo..🙂

freyahope
19. jan 2015

@evadek v auguste, my sme tiež boli spokojní s cenou

freyahope
19. jan 2015

@evadek ale ty máš tuším viac liekov. Ja som mala len 75j. Merionalu denne

evadek
19. jan 2015

@freyahope lieky som mala uz kupene..kupovala som si ich sama...minuly rok este..mame znamu v lekarni🙂

evadek
19. jan 2015

@freyahope a kolko dlho si stimulovala?...a kolko vajok si mala?

freyahope
19. jan 2015

@evadek normálne musím teraz loviť v pamäti 🙂 bolo to sedem dní a mala som 6 folikulov, vajíčok bolo 5, zrelé boli 3 a všetky sa oplodnili a boli z nich kvalitné embryá

freyahope
19. jan 2015

@evadek a keď si mala lieky už kúpené, tak počítaj ICSI+PICSI+15000 za cyklus

nelly3
19. jan 2015

@tlucka
KET byva tak 19-20DC, ja som tak vzdy mavala 😉

tlucka
19. jan 2015

@nelly3 Ďakujem. Ja som tušîm mala tiež na 19DC, len teraz mi to nejako nevychádza a mohla by som až 21DC. Snáď s tým nebude problém, lebo skôr nemôžem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre