Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

cheeky82
10. jún 2016

@gabika2015 presne tak, mala som hodnotu 269! Vravela som to Kozumplikovi v Brne. Len nechápavo pozeral a povedal ze to ste mali riadne vysoké tak skoro. Ale teraz asi počkám dlhšie a pôjdem k svojmu Dr

cheeky82
10. jún 2016

@gabika2015 nepomilili desatinu čiarku? Mozno chceli napísať 884. Kedy ideš na další test? Urcite dobre dopadne

gabika2015
10. jún 2016

@cheeky82 urcite len to, ze si vo velkom napati, ale to je pochopitelne. Ja uz odo dna vkladu kazdy den revem ako debil, hlavne prve tri dni som vela plakala, lebo som mala bolesti a myslela som si, ze to znamena nieco zle. Neviem, ci je to z tych hormonov alebo preto, ze som hysterka 😀 Velmi velmi Ti drzim palce!!! Musi to dobre dopadnut! Daj si cokoladku aj za mna, ja teraz nemozem 😖

gabika2015
10. jún 2016

@cheeky82 neviem, ci sa pomylili, nedostala som k tomu od nikoho komentar 😒 Dufam, ze aspon moj gynekolog to nejako vylusti. Uvidim, co mi navrhne. Ak mi povie aby som isla na dalsi test, urcite pojdem.

cheeky82
10. jún 2016

@gabika2015 a ja začínam stresovať lebo ma brucho neboli. No ale dve tehotenstva jednej a tej istej ženy môžu byt odlišne. Tak spolieham nato

gabika2015
10. jún 2016

@cheeky82 mna brucho bolelo po kazdom vklade a vidis, z predoslych 4 nebol ani jeden uspesny. A to je pravda, viacere baby pisali, ze pri kazdom tehotenstve mali ine priznaky, alebo nemali vobec ziadne.

kubulka280
10. jún 2016

@cheeky82 ahoj, tak ako oddychuješ, či robíš všetko ako predtým

cheeky82
10. jún 2016

@kubulka280 vôbec neoddychujem. Včera sme mali vklad, hneď sme šli na nákup, potom návštevu a napokon som vešala prádlo. A dnes sa len poflakujem. Na krv mam ist 23.6. Príde mi to ako vecnosť. Dnes ma strašne pichalo vo vajecniku, dúfam ze to nic nie je. A co ty?

kubulka280
10. jún 2016

@cheeky82 ja sa tiež snažím vždy niečo robiť, lebo to čakanie bude dlhé Mne sa zdá že mám iné pocity ako prvý krát, vtedy ma nebolelo nič, a teraz mám také ako keby som išla dostať MS

santeema
10. jún 2016

@cheeky82 ti zelam, aby z tych 3 mrazacikov boli aj 3 decka z vrecka🙂

cheeky82
11. jún 2016

@kubulka280 tak to je dobre znamenie. Ja necitim nic okrem toho jedneho pichnutia vajecnika☹

cheeky82
11. jún 2016

@santeema
@kubulka280 mením status. Buď dnes dostanem kramy alebo to vyslo. Boli ma brucho ako na MS a aj po stranách brucha mam taký divný pocit. Takto isto som sa cítila ked to vyslo. Dúfam ze sa história opakuje😀

gabika2015
11. jún 2016

@cheeky82 podla mna to vyslo, aj mna tak pobolievalo brucho 🙂

gagirl
11. jún 2016

@cheeky82 drzim palce nech sa historia opakuje..ale s dobrym koncom🙂

mimika1973
11. jún 2016

@gabika2015 ahoj, ja si myslim, ze je to 884 ui hcg! ;) Dufam, ze sa nemylim! 🙂 To kde ti davali tuto hodnotu? v Brne ? Ak test silnie, tak je to skor 884! teda hcg sa zvysilo

cheeky82
11. jún 2016

@gagirl JOJ ani nevrav. Rovno som si šupla magnezko a nie a nie prestať. Ako to ja vydržím do 23.6?😀

cheeky82
11. jún 2016

@mimika1973
@gabika2015 tiez som vravela to uste😀

gabika2015
11. jún 2016

@mimika1973 ahoj, dufam, ze mas pravdu 🙂 dozvieme sa to najneskor 21.6. na ultrazvuku. Nie tuto hodnotu mi nedavali v Brne, tam sa sleduje myslim cele HCG, v Nitre beta HCG a to je rozdiel.

gagirl
11. jún 2016

@cheeky82 vydrzis ..budes musiet.aj ked viem ako sa to vlecie...ber to tak ze bolesti su dobry priznak..chodis do prace ci si na pn?

gabika2015
11. jún 2016

@cheeky82 mne brucho zacalo pobolievat priblizne na 3. den po vklade (po poslednom) a hlavne na bokoch, boleli ma aj krize, potom to asi na 6. den prestalo. A na 8. den zasa bolesti ako pred MS. Nezlakni sa aj ked budes trochu krvacat alebo spinit, ja som si fakt myslela, ze dorazila mrcha a ako som sa mylila 😉 Drz sa moja, myslim na Teba!!!

cheeky82
11. jún 2016

@gagirl chodím do prace, ale po potrate mi Dr povedal ze pri ďalšom tehu idem rovno ma PN

cheeky82
11. jún 2016

@gabika2015 mne tiez robili Hcg v Nitre a boli normálne hodnoty. To je divne, prečo nerobia celé Hcg len beta? Co to beta znamená?

santeema
11. jún 2016

@cheeky82 tak drzim palce aby to vyslo🙂 a ten cas do testovania je uplne ze hrozny🙂)...ja by som testovala aj od 3. dna ....cista katastrofa🙂 .

gagirl
11. jún 2016

@cheeky82 takze zachvilu ides na pn 🙂

marculik
11. jún 2016

@cheeky82 ahoj ty si mala vcera vklad?aj ja ty si ho mala o kolkej?

cheeky82
11. jún 2016

@marculik ahoj. Ja som mala vklad vo štvrtok o 12:00.

marculik
11. jún 2016

@cheeky82 jajj tak nic 🙂

cheeky82
11. jún 2016

@marculik zaostávas za mnou jeden den😀 Držím palce

marculik
11. jún 2016

@cheeky82 ste tu nieco pisali nieco o uzivani magnezia je to dobre po vklade?

marculik
11. jún 2016

@cheeky82 no dakujem no len som bola trochu sklamana mame troch mrazacikov,dr.mala dovcu a ani sa so mnou neporadili a vklad bol s jednym embrijom

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre