Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

marculik
18. jún 2016

@cheeky82 mam sa co ucit este od teba,ja sa len lutujem a chyta ma plac a depky

cheeky82
18. jún 2016

@marculik 😃 za každú kontrolu platím 90 eur a aj tak to nemám v norme. Poviem dr aby mi teraz pred vkladom dala infuziu intralipidu, lebo imunoglobuliny zjavne nezaberajú. Lebo keď to nevyšlo s embryom jednotkovej kvality, tak je problém v imunite. Inak ja nechápem ako to že som kludna
Asi mi to celé ešte nedorazilo do šedej mozgovej kôry

marculik
18. jún 2016

@cheeky82 ja som mala dvojkovu je vtom myslis nejaky rozdiel moc ani nie sii myslim,ja uz neviem ,

cheeky82
18. jún 2016

@marculik no zjavne nie. A mne sa nezdá jedna vec. Z 5 embryii boli tri vhodné na mrazenie a všetky tri jednotkovej kvality. To akoze mám buď všetky jednotkove alebo žiadne? Nič medzi tým? Napr.dvojka?
Kedy budeš testovať?

marculik
18. jún 2016

@cheeky82 ja som si ho povodne chcela robit po 10dni ,to vzdy ked nevyslo som vtedy uz krvacala,tak esteze ho nemam este kupeny,ale viem ze to skoncilo tym spinenim,takto mi to vecsinou skoncilo

cheeky82
18. jún 2016

@marculik 😢

cheeky82
18. jún 2016

Dalujem všetkým za srdiečka . Raz, dúfam ze skoro, sa zaradim medzi vas tehulky

gabika2015
19. jún 2016

@cheeky82 je mi strasne luto, ze to nevyslo ☹ tak velmi som verila tomu, ze sa embryjko ujme ☹ ale nabuduce to das!!! Ja som pri predoslych 2 vkladoch tiez mala hatchujuce blastocysty vybornej kvality a tiez sa neujali, aj ja som tipovala vtedy, ze za to mohli asi problemy s imunitou, vtedy som este vysledky nemala uplne v norme. Citala som, ze intralipidy su dobre na NK bunky, takze je to urcite skvely napad. Budem Ti nadalej drzat paste, aby sa Ti cim skor splnil sen 🙂

cheeky82
19. jún 2016

@gabika2015 Dakujem. Ja proste cítim ze sa to najprv ujalo, ved som to citila. A viem to aj podľa toho, ze mam neskutočne silnú MS, a to ja nikdy nemavam, ani po ET/KET. Vieš ja dúfam, ze to neni imunita, ale len blbá náhoda, ze embryo aj ked podľa Dr bolo jednotkovej kvality proste kvalitne nebolo. Kebyže problem je len s mojou imunitou, tak proste skúšame prirodzene a raz by to vyslo. Ale koľkokrát si dovolíš ist na ivf? To ma na tom trápi najviac

chelly
19. jún 2016

@rada2002 drzim palce. to cakanie je nanic, ale snad sa to oplati.

santeema
19. jún 2016

@cheeky82 aj ja som to tak raz mala, ze som mala aj pozitivne testy tak do 14dna a potom nic a silna menzes. ale mesiac na to, to uz bolo ok a je z toho moj druhy krpec🙂. takze to bude tak isto aj v tvojom pripade, buduci mesiac si tehu🙂)...ti to velmi zelam🙂

cheeky82
20. jún 2016

@santeema 🙂))))))))))))))) dakujeeem. no verim tomu. inak som so sebou spokojna. zacinam asi pomaly dozrievat. Ttato MS sa obisla bez slz a hysterickeho zachvatu🙂

marculik
20. jún 2016

@cheeky82 no co moja aj sa ozvali z brna,viem ze teraz rano isto nie no ,no pokial si toto precitas dufam,ze budes mat nejake info

cheeky82
20. jún 2016

@marculik ahoj. prave som tam volala a nechala Kozumplikovi odkaz. Sestricka slubila, ze mi zavola. dnes som 3 den cyklu, tak neviem ci uz nie je neskoro zacat stimulku a okrem toho mam predpisane zatial len tabletky a netusim, ci k tomu by som potrebovala pichat aj injekcie. ak nevyjde stimulka, tak idem na KET. a ty ako? spinenie prestalo?

marculik
20. jún 2016

@cheeky82 to spinenie bolo iba ten piatok vecer trosicku krvi mi vyslo,odvtedy nic a mala by som testovat no ked dnes nezacnem krvacat tak si spravim zajtra

cheeky82
20. jún 2016

@marculik no tak to je podla mna tutovka, ked si prestala spinit. 🙂

marculik
20. jún 2016

@cheeky82 neviem mne tym spinenim skoncilo aj minuly rok,neviem kramy mam dostat az koncom tyzdna,uz aj pod bruskom necitim tie krce ale vajecniky tie ma zvyknu bolet

cheeky82
20. jún 2016

@marculik no mne dosla MS asi dva dni nato, ako mala. a kolky den po vklade si?

marculik
20. jún 2016

@cheeky82 dnes je ten moj kriticky 10 ,len minuly rok sa chytilo a na 11den som robila test vyslo no potom po niekolkych tyzdnoch som tiez spinila a vedela som ze konec a krvacala som az po vyvolavacke

marculik
20. jún 2016

@cheeky82 este sa ti neozvali?

cheeky82
20. jún 2016

@marculik pockaj, tak ty si ale potom potratila a nie ze nevysiel vklad?! akurat som volala s Dzurillovou, som jej povedala, ze si myslim, ze sa embryou uhniezdilo a velmi kratko nato aj vzdalo. chcela som vediet, ci ma netreba pretestovat. ze si pozrie moje vysledky a posle mail. no a z RF sa mi neozvali. kokos komunikaica s nimi je velmi zla. ja viem, ze su to neni antibiotika, ale ked sa ma brat nieco rano a vecer tak by som si to asi na obed nemala dat. no uvidime, mozno mi povedia, ze stimulku uz nestiham. ked nezavolaju do pol hodky, asi budem znova volat

cheeky82
20. jún 2016

@marculik a mna vajecniky trosku boleli na zaciatku tehu, takze to nemusi znamenat nic zle

cheeky82
20. jún 2016

@marculik uz mi volali, ze pan doktor pride az o 10, pozrie sa nato a ozve sa mi. tak cakam🙂

marculik
20. jún 2016

@cheeky82 ja to nechapem ja som snimi nemala take problemy s komunikaciou,ked som stimulovala min.rok tak mi aj dr.zavolali,ta mi stale na druhy den odpise mail ked nieco a teraz pred Ket mala dovcu a nieco som tam volala tak sa sestricka sla popytat co a kedy Ket a volala za pol hodku,hm ked nezavolaju tak tam volaj,no mne vtrdy vklad vysiel sa to chytilo a po tom spineni mi hcg vyslo len o trosicku vtedy som vedela ze to neni dobre,vtedy som vedela ze tam bude nejaky problem

cheeky82
20. jún 2016

@marculik ja som zacala stimulku vo februari tento rok, ale skor by som dostala k telefonu prezidentna ako doktora. zatial mi Kozumplik ani neodpisal a ani nevolal. a ked sa ozve, tak mi isto povie, ze no uz je poobede a stimulovat treba zacat rano..... nic s tym nespravim.

marculik
20. jún 2016

@cheeky82 ja chodim k ppspisilovej a ona ked neodpise na druhy den sa mi potom ospravedlnuje,a co ani sa neozvali?

cheeky82
20. jún 2016

@marculik uz som volala znova. stale nic☹

marculik
20. jún 2016

@cheeky82 jojj moja normalne mam nervy a nemozes zavolat na non stop linku ze ti nkido nedviha

cheeky82
20. jún 2016

@marculik to som volala este v sobotu. tam mi nejaka doktorka povedala, ze to si musim vybavit so svojim lekarom, aby som mu hned v pondelok rana zavolala. tak som volala hned o pol 8. Sluzba mu zacala az o 10, nechala som mu uz dva odkazy, v piatok posielala mail a stale nic. Otrasny pristup. Ako ja viem, ze nie som ich jediny klient, ale ak nestihaju, tak nech nenaberaju novych ludi.

marculik
20. jún 2016

@cheeky82 no to chapem to by som mala nervy taky dr.ja ho ani nepoznam aky je takto pri vasom stretnuti

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre