Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

takyna
12. nov 2009

Tanitka urobila som si prave chlebik vo vajci, no neviem ci o tejto hodine je to spravne jedlo.... 😖 😉

kanhwa
12. nov 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂
Zuzli - picham, picham - ale nie je to bohvieco, ked mam akurat nahodou tie kramy 😎
Dior - ja som sa tu sice s tebou nestretla, lebo som sem chodila pomenej, ale moc gratulujem 🙂 Tesim, ako s kazdou z vas, ktorej to vyjde 🙂
Zajik - to bude krasne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Je mi za vami smutno, ale nejak to vsetko tazko zvladam, stale revem ako blbec. Ale teraz je to aj od stastia, lebo zajtra mame 17. vyrocie nasho sobasa a lubime sa este viac ako vtedy, naozaj ako take koniky 🙂 😎 Len bol povodne taky plan, ze nas bude trosku viac doma o tomto case ☹
Lahel, ahoj 🙂 tak sa o chvilku zas pripojis...sranda, ako sa tu vsetky postupne stretavame 😉
Pekny vecer, baby 🙂

olympia
12. nov 2009

Caute kočky, ja chcem takisto pogratulovat diorke, je super citat dalsie a dalsie pozitivne spravy.

Mirindiček, ty si tu spustila uplnu kelovu lavinu, ja som si tiez spravila! 😀
Kanhwi, gratulujem s výročiu a nijake slzy, takto o rok budete uz v tom spravnom pocte, verim tomu. 😉

julietka
12. nov 2009

kanhwi jasnacka, olympia ma pravdu 🙂 takto o rok budes kocikovat, lebo sa vam podari teraz na vyrocie, aj nam sa tento pokus podaril na nase vyrocie a aj zuzlikovi ak sa dobre pamatam, tak sa pripojis ako tretia "vyrocna" 😵

zajacik...
12. nov 2009

Kanhwicka blahozelam k vyrociu a ako pisali baby, nech si dalsia "vyrocna" 🙂 A kludne si poplac ked treba, je dobre ze to nedusis v sebe. Teraz sa vyplaces a potom sa uz len budes usmievat a hladkat si brusko 🙂 A na bab@tku si ta pockame ked prides s krasnou novinkou, strasne silno drzkam palceky!!!

olympia
12. nov 2009

zajacik, aj ty si reprofiťácka tehulka asi, vsak? 😵 Blahozelam!

zajacik...
12. nov 2009

Olympia ja niesom reprofitacka tehulka, ale to nevadi 🙂 Poznam tu niekolko bab a sem-tam tu mrknem a niekedy aj nieco napisem 😵

avaka
12. nov 2009

Ahojte 🙂
Chcem pogratulovat Diorke a Zajacikovi,zelam Vam krasne bezproblemove tehu a na konci zdrave babatka 🙂
Lahhel,ahoj 😉 Skore uzdravenie zelam..S tou pracou ma to mrzi,ale aspon budes stimulkovat a nebudes musiet riesit,co v praci 😉
Miri,aj Tebe som este chcela pogratulovat k vysledkom amnio.. 😵 tak uz sa naozaj nemas coho obavat,uz mas naisto potvrdene,ze vsetko je o.k a babulka je zdravucka 🙂 a naozaj si tu spustila riadnu kelomaniu.. 😀

Juli,to je dobre,skoro rovnako sme pribrali a mame aj rovnake manie s bruskami 😀 ja to tiez stale robim,muz uz len komentuje,ako sa furt obzeram.. 😀 kedykolvek ma vymakne,tak mam tricko hore 😀 A najradsej to mam tiez,ked lezim na chrbate,neviem,ci sa to malej nepaci,ale vtedy sa najviac mrvi...a ja sa na to stale neviem vynadivat... 😵 Este je zaujmave,ked sa aj v noci otacam,tak ona sa asi tiez prevaluje na druhy bok....pockam,kym sa otoci a spinkame dalej 🙂
Ozi,uz vies,ako ti dopadol glukozovy test?
Ja tu kocky asi az do utorka nebudem,budeme si s partiou uzivat predlzeny vikend,tak aj vam vsetkym zelam pekny vikendik

tanitta
12. nov 2009

Kanhwa.. tak vy to uz tahate tiez pekny rocik;)... takze k vyrociu patri aj ten najkrajsi darcek 😵 ...
Taky... vajcove chleby kedykolvek a v akomkolvek mnozstve su tehulkam povolene 😵 ... inak fujha nejedla som ich uz cez rok 😀 ...
Avi... takze si uzite pkne volne chvilky;)...
dobru noc...

zajacik...
13. nov 2009

Avaka dakujem a je to krasne ako si to opisovala s bruskom, aj to ako sa obidve v noci otacate 😵 Strasne sa na to tesim 😵

dior
13. nov 2009

dobre ranko prajem 😵 -velmi pekne sa vam chcem podakovat za gratulacie a priania 😵 ,mne sa tomu stale nechce verit 🙂
inak mi naskocil 6tt,ale som len 5+1 😕 ,ale ma to potesilo
tie krce mavam aj ja, aj ma tam picha aj citim vajecnik , ja tam mam stale vela folikulov
davam si tu kys. listovu femibion 800
Reprofitu som vdacna, od zaciatku sme sa tam dobre citili 😵

zajacik...
13. nov 2009

Dior, ked si 5+1tt, to znamena ze uz mas ukoncenych 5tt a teda uz si v siestom tt 😵

tanitta
13. nov 2009

ahojky..
Dior.. presne ako zajko pisala .. tahas-zacinas 6tyzden...vela vela stastia;)...

zuzla80
13. nov 2009

Ahojte 🙂
Zajulko pýtala si sa na skríning v 12tt u Dankovčíka - to ti neviem povedať, ale ja mám obvodnú gynekologičku Muranskú a aj teraz ten prvý utz mi robil spolu s ňou aj Dankovčík, teda aby som bola presnejšia utz robil Dankovčík a Muranská zapisovala. A v pondelok mi zrejme bude robiť utz opäť Dankovčík - a to, či mi Muránska v 12tt urobí ten skríng, to neviem, ale predpokladám, že áno, keďže utz majú s Dankovčíkom spoločný. Nechám to na ňu, to bol aj jeden z dôvodov prečo som si ju vybrala za gynekologičku 😉

Avi tak krásny predlžený víkend prajem 😉

Kahnwi aj nám sa to podarilo na výročie 😉 a preto to isto výjde 🙂

Taky takže vajíčkový chlebík, hmmm, tak ja také špeci chuť vôbec nemám, dokonca zo začiatku som vôbec sladké nemusela a teraz už môžem. Inak ja cikať cez noc vôbec nechodím 😒

Diorik pozdravujem tehuľka, ako sa dnes máme 🙂

Táni, Juli, Oly zdravím 😵

dior
13. nov 2009

to naozaj? to je divne 😅 ,ale potesilo ma to 🙂

mirinda10
13. nov 2009

cauko babulky dnes nam pekne svieti slnko asi sa pojedm posadit von zabalim sa do deky a posedim trosku

no my sme vcera nacvicovali o 23.00 spartakiadu v maminom brusku, no mala sa trepala ako o zivot, mne zatial tak brusko neskace ale je to silne ako sa tam pohybuje, no mamina uz chcela ist spat ale slecna si povedala, ze nie nechapala som aky je to silny pocit, teraz uz to zretelne citim co tam vyvadza 🙂 ale som rada, ze to robi aspon viem, ze je ok tak ako ma byt uz sa tesim na to nadskakujuce brsku na tie vlny juj este si ale asi pockam este tyzden aj ked ja som vcear podla OPU zacala uz 22tt ale zajtra mi to uz aj tu naskoci jupiiiiii

pekny den prajem

zajacik...
13. nov 2009

Zuzlik tak to je super ze mas Muransku ako gynekologicku 🙂 A neboj, ani ja v noci nechodim cikat 🙂

mirinda10
13. nov 2009

babulky na cikanie mate cas ja cikam asi od 12tt a je to otrava, vstavat 2-3 za noc a to neviem hned zaspat a to este vstavam 6.30 bez budika kazde rano no som blazon a do prace nechodim
😎

lenka20
13. nov 2009

caute zlaticka, no pekne pekne pisete o dusu nestiham ani citat...
takynka ja idem az 26-ho na sono, to idem do brna.. tak ale potom poreferujem... ale buducu stredu som v pazravej, dame rande? ja kavicku ty mliecko? 😉 nemam nic naplane, len shopping, takze kedykolvek sa ti da vybehnut...
mirindik musi to byt super pocit citit malu ako sa tam hra 😵 😵 😵 vsak uz teraz si pokojnejsia ked ju citis kazdy den, vies, ze je ok...
baby cerstve tehulky, chystate sa niektora na to vysetrenie co sa robi v prvom trimestri okolo 10tt, co sme sa kedysi o tom bavili v starej temicke ze sa treba objednat hned ked otehu.. myslim ze do olomouca sa chodilo, nebola tam nahodou jujka alebo havka, cosi sa mi mari....

mirinda10
13. nov 2009

lenik a to je ake vysetrenie, asi myslis prenatalne v prvom trimestri, tak babule co su z KE nemusia maju tam prenatalne centrum s Dankovicom

to vies, ze som rada ked ju citim, je to suoer pocit, teraz este pridu vlny na brusku a budem happy ste viac

pekny vikend prajem

lenka20
13. nov 2009

hej presne to som myslela asi mirindik, viem, ze kedysi ked som zacinala IVFkovat - a to slovo ze kedysi je uplne adekvatne 😀 😝 - tak sa to u nas este nerobilo a museli ist baby do olomouca...
pekny vikendik aj ja prajem vsetkym 😵 😵 😵

mirinda10
13. nov 2009

no ja som na tom bola v Brne pe mna KE je daleko ale tu je na nich stranka http://www.3dultrazvuk.sk/ to je na KE a BRno je www.prenatal.cz mozem iba odporucit tam nasli moju diagnozu su to odbornici

lenka20
13. nov 2009

diky mirindik, ja sa na nieco take isto chystam ked to bude aktualne.. clovek je asi taky spokojnejsi potom sa tak neboji tych testov co sa robia neskor.. esteze ste mi to vy babuliatka vsetko pokukali, vyzistili, poskusali a ja sa teraz uz len zveziem 😵 😉 no nemam to dobre vymyslene 😉
no, musim uz ist hladosi volaju, tak pekny piatkovy vecer a krasny vikendik vsetkym, paaaa

gabika24
13. nov 2009

ahojte, ja zatiaľ len na skok, kým vás prečítam. Dior, čo to vidím??? 😀 😀 😀 gratulujem z celého srdiečka 😉 - hneď mi to "skočilo" do očí... idem, no ja sa vrátim 😵

olympia
13. nov 2009

ahojte kočky,
Zajacik, tak nevadi, ze nie si z RF, aj tak blahozelam! 🙂
Zuzlik, aj ja ta zdravim. 😵 Kedy mas dalsiu kontrolu?

Stimulantky, ako to ide? Cim stimulujete vlastne? Mate uz aj nejake sprievodne pocity?

tomka12
13. nov 2009

Ahojte reprofitacky 😉 pozdravujem vas vsetky 🙂
Oly, ja si picham Menopur, uz mam za sebou 3 injekcie 🤐 , a ty sa kedy k nam pridas?
Kanhwa a ty ako?

olympia
13. nov 2009

tomka, ja buduci tyzden, podla toho, ako dostanem MS, ale ratam, ze uz zaciatkom tyzdna by mohol prist. 😉

julietka
14. nov 2009

ja len tak narychlo..
mirindik a ostatne babenky zajtra ak chcete pozerajte crepiny plus na jojke o 12.40, myslim ze ak sa nemylim ma tam byt o operacii dvojiciek v brusku, a mam pocit ze to je nieco take co sa stalo mirindikovi..

avka vysledky poslu postou mojej dokine, tak uvidim v stredu mam poradnu mozno uz budu..

ahojte vsetky babulky vidim ze vikendujete naplno 🙂

mirinda10
15. nov 2009

juli, pozerala som na uputavku tak budem pozerat a potom Vam dam vediet ci je to co som mala ja ale ak nebudete mat cas bude to urcite v archive Jojky

vcera som bola trosku vonku a aj dnes sa asi vyberiem je tu modre nebo tak to musim vyuzit

vcera som robila doma parene buchty a tvarohovy zavin s kysnuteho cesta a mnam bol moc dobry asi aj ja budem kysnut ako to cesto ak budem tolko papkat ani na vahu radsej nejdem ale muzik uz tak dlho knural, ze chce buchty no tak som spravila nejem tie z tesca nech ma domace

no ja som zvedava ako babula pribrala v piatok mame morfologiu tak budeme sa merat a kontrolovat tak dufam, ze princezna bude hviezda a vsetko bude ako ma byt

peknu nedelu prajem

mirinda10
15. nov 2009

tak toto presne sme aj my podstupili len mensej mojke nestacila placenta a uz bola unavena nieco nove nastartovat tak preto sme o nu prisli
no ale v HK to robia v uplne anestezii a nie v lokalnej ja by som sa bala, ze sa pohnes ked u mna ta operacia trvala 1,5hodky lepsie je ked zena spi bez pohnutia

skoda len, ze v SK sa taketo nic nerobi a ako ste poculi nadej, ak sa nic neurobi je 1% skoda, ze to nezaujima ziadneho lekara a u nas taketo plody odumru alebo najdu maminy sikovneho doktora v zahranici ako sa stalo nam dakujem panu dr. , ze je tak sikovny 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre