Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mircalla
27. jan 2010

Chutnucka, dakujeme a vsetko dobre celej rodinke este raz

Labus, tebe drzim palce dneska

takyna
27. jan 2010

Ahojte babulky, na rýchlo pozdravujem
Avúšik gratulujem k Elke je nádherná, všetko dobré celej rodinke samozdrejme gratulácia aj oteckovi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mirinda10
27. jan 2010

avi a tatinkovi mate krasnu princeznu a uz ma ako krasne otvorene ocka, to bezne deticky nemaju, tak skoro po porode
maminke posielam velky pozdrav a tisko zavidime, ze uz ma princeznu pri sebe 😵 😵 😵

dior
27. jan 2010

avaka -mamicke a oteckovi srdecne gratulujeme k malej ,zdravej princeznicke 😵 😵 😵

takyna,mirinda,mircala a vsetky ostatne ahojte-idem koneeecne na ulz,drzte palce

labus-dufam,ze je malicke v poriadku a zajtra bude et 🙂

pozdravujem lenku a jej cerstve embryjka v brusku 😵

labus
27. jan 2010

štastnemu tatinkovy ešte raz blahoželám a dakujeme zafotečky malá Elka je užasná ...
Lenka aj ja Ta pozdravujem a dávaj na seba a pokladíky pozor
Diorka zlatinko moje mne by sa už krvi nedorezali od strachu a MM ma už bombarduje telefonátmi či som volala ale kážu až od 13,00 do 14,00 tak čakám a stresujem

gabika24
27. jan 2010

Z celého srdiečka gratulujeme šťastným rodičom, je to ten najúžasnejší pocit na svete, tak si to užívajte.
minka051 na zajtra držíme palce,
leni, teraz je to tutovka, nezabudni na to 😉
pekný deň, drobci sa mi práve zobudili, pospali si dlhých 10 min., tak letím k nim. 😵

julietka
27. jan 2010

lenik veru, ako drobcekovia? ako sa citis? 😵

labusik drzime palce 🙂

labus
27. jan 2010

ahoj kočky tak som sa dovolala máme 4 bunky a transfer je zajtra o 14,00 a ešte ráno o 09,00 možem zavolat pre istotu

mirinda10
27. jan 2010

labusik super je presne ako ma byt na tento den, neboj bude to bojovnik ako ma byt, len ziaden stres, zajtra je den D tak sa nan pekne priprav 🙂

mircalla
27. jan 2010

no vidis labus...takze to bude zajtra nebeton 8-bunkove jednotkova kvalita pokial mas dnes 4 bunky

labus
27. jan 2010

dakujem kočky ..len ma nejka začína pobolievat bruško myslíte že je to po OPU normálne ..ja som už raz mala po ET zápal ešte v Ba a Štelcl mi nukal ATB ale nechcela som podla mna je lepšie ked sa neberu ale teraz neviem...???????

lahhel
autor
27. jan 2010

Eluška je proste nadherna...pozdravujem maminku aj Elusku, nech ste zdrave a rychlo domka 🙂

Labusik,no vidis, krasnucke 4-bunkove ukazkove embrijko, zajtra transerik a uz bude embrijko len krasne rast..drzim palcek silno 🙂

labus
27. jan 2010

Lahhelik dakujem moc 🙂 no musím verit 🙂

mircalla
27. jan 2010

ja by som atb asi nebrala teraz...neviem, mna nebolelo po opu, ale raz som dost krvacala..neviem ako ta boli, snad nemas aj vytok a tak

dior
27. jan 2010

labus to uz musi byt vitazne embryko ok? 😵 no ja som vtedy brala ant penicilin 700-to vobec nevadilo, takze treba vzdy volit mensie zlo 😉

ja som po poradni-mame cez 11cm, uz sa to neda merat,tak uz budu asi vahu pisat 😵 boli ulozene jedno na druhom-krasne bolo vidno telicko, hlavicku , rucicky a nozicky jaj 😵 😵 😵 uz mi vysadil lieky, teraz sa robil 2NT a triple, mam si zavolat za 4dni a podla zavolame do brna ci ist na amnio,lebo moj dr nechce,ked bola genetika

labus
27. jan 2010

výtok nemám a bolí to tak normálka a skor ked sedím...

lenka20
27. jan 2010

ahojte babuliatka - v prvom rade - veikanska gratulacia k prvemu dietatku v tejto temicke - avuska a stastny otecko - gratulujeeeeeem ku krasnemu dievcatku, elka je nadhernaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
a tiez gratulujem takynke aj diorke k vybornym vysledkom a ani som vsetko dozadu necitala, len som to prebehla ze sa mate vsetky dobre, to je hlavne, drobcekovia rastu, julietka sa uz chysta na porod, labuska bude zajtra mat uz v brusku embrijko, krasne to tu odsypa 😉 😵 😵 😵
labusik - povedz to zajtra dokimu a ak nieco bude tak kludne mozes brat atb, ved drobcek sa na teba napoji az okolo 8-9tt....
no a ja mam odvcera v brusku 2 embrijka krasnucke, dufam, ze sa dnes-zajtra uz zahryznu a 5.2. vycikam krasne // 😵 😵 😵
no a tym, ze spinim trosicka uz davno pred ET som sa uspesne vyhla papierikovej chorobe, co si myslim, ze je celkom fajn 😉 v ramci psychiky.. tak drzte palce babule aj nadalej, na nete som malo, ale myslim na vas kazdy den 😉 😎 😵 pozdravujem vsetky vsetucky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

julietka
27. jan 2010

labusik, krasne embrijko 🙂
ja som brala tiez medzi OPU a ET Summamed a oni to aj zvyknu predpisovat preventivne, takze neboj sa toho 🙂

diorka gratulujem ku krasnym mieram a nech sa drobcekom aj nadalej tak pekne dari 🙂

dior
27. jan 2010

dakujem -tesime sa ze rastu a trosku sa to zlepsilo,ale vkuse spinim, stale je tam hematom 😠

julietka
27. jan 2010

lenik gratulujeme k embriskom a to si pis ze 5.2. vycikas krasne dve dialnice 😵 😅
drzime palciska a davaj na seba a bobacikov pozor, nech sa mozu pekne zahryzkat 🙂

diorka ten hematom sa urcite vstrebe, hlavne oddychuj a nenamahaj sa velmi 🙂

mirinda10
27. jan 2010

lenik som rada, ze je u teba vsetko ok a verim, ze 5.2. budu nadherne dialnice 🙂 🙂

diorka a aky mas rozdiel medzi drobcami, inak od 18tt davaju uz iba vahu co bude asi od 200gr, som rada, ze je vsetko ok, tak ako ma byt 🙂 🙂

dior
27. jan 2010

teraz mi to ani nepovedal,ale vyzerali priblizne rovnako-teraz tam pisal take ine veci vselico tam meral-mali to podobne povedal, ze je to v poriadku, ze je vyborne-no never mu 😅 😵 a do kedy ti povedali ze je mozna ta operacia

mircalla
27. jan 2010

dior, snad sa vstrebe..inak som rada, ze vsetko v naj poriadku

baby ja mam taku otazku....taky ten geneticky screening co sa teraz robi na konci prveho trimestra....kolko vam prosim trvali vysledky...dakujem za odpoved....posledne mi merali na sono NT, nosnu kosticku (to bolo to ok) a brali krv na tento screening...dnes to uz byva dost standardom. len mam poradnu az 16.2. tak neviem, ci si mam volat pre vysledky skor alebo pockat do poradne....

mircalla
27. jan 2010

teda aby som to upresnila...predpokladam, ze islo o testy na Downom syndrom

mirinda10
27. jan 2010

mircalla no tie vysledky ti asi daju na poradni a v 16tt ti budu brat krv na triple test ale u teba to bude ok nakolko si urcite mala mladu darkynu a geneticky kontrolovanu , takze by som sa u teba o vysledok nebala

mircalla
27. jan 2010

ahoj mirinda, dakujem pekne za odpoved, kazdu odpoved si cenim. no darkyna bola mlada...23 rokov a urcte testovana ako hovoris, to reprofit garantuje....priatel vsak genetiku nema robenu (ja ano a bola ok, ale v tomto pripade to nehra rolu), neviem nakolko je aj jeho genetika podstatna...musim sa priznat, ze do tohto ozaj moc nevidim.

mirinda10
27. jan 2010

ja ked som bola na konzultacii na genetike tak dolezity bol moj vek nakolko u partnera sa o riziku hovori ak ma viac ako 45 rokov a to asi nie je vas pripad
inak v percente na DS sa berie vek matky co je v tvojom pripade darkyna a to budes musiet hlasite ked ti budu robit aj triple testy nech ti zbytocne nevypocitaju blud

mircalla
27. jan 2010

jasne, dakujem...moj doky je informovany, ze je to darkyna, na vek sa ma vsak nepytal....takze tieto krvne testy isli do labaku bez tohto udaja pravdepodobne...takze dufam, ze tam nebudu robit vypocty pravdepodobnosti s mojim vekom

partner ma 43 a ja 37, takze uz sme neni najmladsi ze jo🙂)

mirinda10
27. jan 2010

no ste mladi u nas ja 40 a muzik 45 😀 a babulka je zdrava 🙂

ano nezabudni nahlasit vek darkyne ked ti budu robit triple test

mircalla
27. jan 2010

ok, dik, urcite to urobim

som zvedava, co vyjde teraz...ale tak snad aj tieto hodnoty z krvi budu ok (PAPP-A + free-b-hCG), tak pravdepodobnost nebudem riesit (viem ze to nejake preratavaju aj s ohladom na vek), pokial naozaj teraz brali moj vek

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre