Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

silvia545
20. jan 2015

@evadek už mi je trochu lepšie,,včera aj mňa dosť bolelo bruško a hlavne večer pravý vaječník a dnes zase ma bolí ľavý 😉 ty si na koľkú hod. objednaná na OPU ? 😉

silvia545
20. jan 2015

@freyahope a ešte ťa poprosím ten AH je v cene za cyklus alebo tiež sa to platí navyše 😉

freyahope
20. jan 2015

@silvia545 AH nie je v cene, platí sa osobitne, ale my sme ho nedávali

silvia545
20. jan 2015

@matusik6 ahoj ,,mne bolo tiež zle od clostilu,,bolesť hlavy to ani nehovorím 😒 a tuším ma bolí doteraz 😀 sem tam závraty a pobolievanie bruška a bruško sa mi aj zväčšilo 😉

hariet
20. jan 2015

ahojte zienky. My nic nove, len sa chystame dat si urobit imuno, genetiku a hemato. Je velmi nerealne dohodnut si tieto vysetrenia na jeden den?(sme v zahranici) Prosim vas, z vasej skusenosti, kde by ste mi odporucili ist? Ci je to z hladiska pracoviska jedno a robi sa to aj tak v jednom labaku v ba? Neviem ani, ci potrebujem nejake odporucenie od doktora, alebo staci povedat, ze mam za sebou neuspesne ivf...Dakujem velmi ak si niektora najdete cas na odpoved. Drzte sa tehulky, a vela sil snazilkam 🙂
@ivka3901 kde si bola ty na imuno?

vlasatica
20. jan 2015

@ivka3901 ahoj prosim ta aku si mala v papieroch hodnotu ja mam 10,30 U/ml. len nemam napisane rozmedzie.

sona_fit
20. jan 2015

@tlucka Ja som myslela že máš kontrolné výsledky z imunológie už.
Na mňa nečakaj, ja musím najskôr skoncovať s tým hnusným helikobakterom čo mi zistili a až potom začnem brať injekcie. Vidím to na apríl možno až máj.... 😉
Ty mi budeš pekne "raziť cestu" a posielať tehu grcky 😉 Už sa neviem dočkať! 🙂

haimi
20. jan 2015

@evadek to sa berie v den opu 😉

haimi
20. jan 2015

@silvia545 v den opu 😉

mitka85
20. jan 2015

@ivka 3901 ahoj mozem sa ta opytat ako dlho si cakala na vysledky a kde si bola na vysetreni?

silvia545
20. jan 2015

@freyahope viem,že je to hlavne pre ženy vyššieho veku,,vajko má vtedy už hrubšiu šupku ako majú mladšie ženy 😉

franzziska
20. jan 2015

@evadek na kolku ides v piatok?mozno sa aj uvidime

speranza1
20. jan 2015

@santeema ano je to monitor na pocuvanie srdiecka a funguje na principe ako utz len bez obrazovky... Pocujes len rychly tlkot srdiecka... Ale fuska je ich najst a nepomylit si ich so svojim... Ale tak to si nepomylis... Lebo babu bije cca 160x za min a mna len do 100-120...

ivka3901
20. jan 2015

@hariet v nitre u medicentrum dzurila

ivka3901
20. jan 2015

@vlasatica no práveže oá mámhodnotu až 97 a to je strqšne veľa a preto tie silnejšie inekcie

ivka3901
20. jan 2015

@mitka85 no čakala dlho zhruba v oktobri hned aki mi klesli hcg po ET tak som tam volala v nogembri sme boli na konzultáciu pitom v decembri na odber krvy a dneska po výsledky a boli sme v nitre v medicentrum dzurila

vlasatica
20. jan 2015

fuu to je dost. mne robili len zakladne vysetrenie kde mi nasli vsetko ok iba D nissie o trosku.potom sme boli na dalsi test a tam som uz mala protilatky proti spermiam.co nechapem ked v prvom teste to bolo dobre. este chceli robit intracelularne citokyny.ale tam som uz nebola

candour
20. jan 2015

@ivka3901 super,ze zistili pricinu.mala som mat tam dnes odbery ale nam to prelozili,lebo uzivam antibiotika.a ides teda s ket pockat kym doberes injekcie?ja to chcem ist aj bez vysledkov od nich ale prvy krat v native ket bez estrimaxu.drzim ti palce a daj vediet,ci ti ta liecba dobre pomohla

zibi
20. jan 2015

baby ako to teraz vyzera v Brne ? je tam este taky chaos a naval ci sa to ukludnilo? ste spokojne? ja som v oktobri nebola vobec tak ci sa daco zlepsilo?

vlasatica
20. jan 2015

@ivka3901 fuu to je dost. mne robili len zakladne vysetrenie kde mi nasli vsetko ok iba D nissie o trosku.potom sme boli na dalsi test a tam som uz mala protilatky proti spermiam.co nechapem ked v prvom teste to bolo dobre. este chceli robit intracelularne citokyny.ale tam som uz nebola

candour
20. jan 2015

@mitka85 ja rovnako tak,v decembri v polke sme v nr mali 1.konz,odber bud.tyzd. a vysledky budu az okolo 10.3.ale su tam super

tlucka
20. jan 2015

@sona_fit Výsledky by som mala mat do konca týždňa. Robila mi len kontrolny test tych protilátok a vitaminu D. Ak to bude OK, a zajtra aj výsledky z endokrinológie budú v poriadku, tak píšem Marcelovi a snáď mi urobí začiatkom februára vklad.

matusik6
20. jan 2015

@sona_fit dakujem a zaludocne tazkosti si nemala a ako si dopadla?,

matusik6
20. jan 2015

@silvia545 ahoj no nic moc a drzim palce

ivka3901
20. jan 2015

@candour no určite počkám 5 týždnov lež doberiem inekcie,lebo hodnota je dosť vysoká na to,aby sme išli bezhlavo do KETU 😒

matusik6
20. jan 2015

@sona_fit ahoj ak sa mozem spytat ku ktoremu dr chodis a preco naordinoval 3x2 tbl

ivka3901
20. jan 2015

@vlasaticabná mne robili komplet výsledky aj intra.cytokiny takže som síce dala 180 eur,ale už teraz nelutujem lebo našli príčinu a možme ísť s čistým štítom do KET síce asi až v apríli

gabika_83
20. jan 2015

Cau baby, tak o tyzden nas caka v Reprofite prva konzultacia, mam zmiesane pocity bo neviem co cakat ale tesim sa. Je tu niekto, kto sa tam v najblizsich dnoch chysta po prvy krat tiez? My ideme az Irska. Boli sme objednani ku Dr. Koudelkovi ale ma nejaku konferenciu mimo CR, chceli nam to prelozit, ale letenka kupena, autopozicovna a hotel booknute 😖 tak nakoniec nas zoberie Dr. Stelc - to je ten tolko spominany Marcel? 😀 Chcem sa spytat - mali by nam tam robit spg a mne krv, myslite ze vysledky budu hned? Robili vam aj ultrazvuk? U nas je podozrenie na PCOS, je tu niekto s touto diagnozou komu sa podarilo otehotniet?

sona_fit
20. jan 2015

@matusik6 Ahojček, žalúdok som mala ok. Chodím k Macháčovi, neviem prečo mi dal až takú dávku, možno preto že už mam skoro 40 r. aby zo mna niečo vydoloval 😉 . Ale oplatilo sa, mala som po 5 vajicok 🙂

skaredekacatko
20. jan 2015

@zibi cau chystas sa do boja?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre