Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

matusik6
20. jan 2015

@sona_fit ahoj ja som hrozne chcela ist k machacovi ale neberie nove pac.tak som si vybrala toho stelca a ten mi naordinoval 2x2 tbl.ja som mala teraz v jan.39,tak to si super zareagovala a AMH mas ake?ak to nie je tajne.a nativ ste skusali?ja som zatial moc toho neposkusala.

matusik6
20. jan 2015

@sona_fit a ako to dopadlo?sorry ze sa pytam ale som tu nova ak nechces napisat tak v pohode

mitka85
20. jan 2015

@ivka3901 @candour dakujem vam.Je to celkom dlha doba.Co najskor sa musim objednat 🙂

evadek
20. jan 2015

@franzziska 8.15..ty?

evadek
20. jan 2015

@silvia545 8.15..ja to mam tiez tak na striedacku ..rano sa citim ako keby mi nebolo..a pobede neviem co zo sebou...ty si o kolkej?

franzziska
20. jan 2015

@evadek 9.00

mitka85
20. jan 2015

@gabika_83 mne zistili pcos prave v Brne.pred dvomi rokmi sa mi podarilo prirodzene otehotniet ale v 7tt som potratila.Odvtedy nic.Doktor mi povedal ze pri tejto diagnoze sa zvysujucim vekom znizuje sanca prirodzene otehotniet

evadek
20. jan 2015

@franzziska mozno budeme spolu na izbe🙂...

santeema
20. jan 2015

@speranza1 dakujem🙂

gabika_83
21. jan 2015

@mitka85 dakujem za odpoved. My mame jedneho syna, ten sa podaril uplne prirodzene a bez problemov, ale to som mala 25 a mozno som vtedy pcos este ani nemala. Odvtedy sa trapime lebo druhe bababtko sa nie a nie podarit...teraz mam 31, takze to snazenie trva uz niekolko dlhych rokov :(. Uz ked aj nie prirodzene, tak dufam ze aspon v Brne by nam mohli pomoct s otehotnenim. Drzim palce aj Tebe, nech sa to podari! Chystas sa v najblizsej dobe nieco podstupit?

mitka85
21. jan 2015

@gabika_83 kedze sme boli neuspesni chcem si doplnit este nejake vysetrenia.Hematologiu,genetiku a az potom pojdeme na ket.Dufam ze to bude coskoro.Aj ked co tu citam tak na vysledky si treba dlhsie pockat.Ale mame v Brne mrazacika a ten nas tam pocka 🙂 Aj mne je uplne jedno ci prirodzene alebo umelym oplodnenim len nech sa nam to podari a nech uz coskoro drzime v naruci nase babatka 🙂

evadek
21. jan 2015

@franzziska
@silvia545 dnes picham vecer pregnyl?🙂 hromadne?🙂

misenaf
21. jan 2015

@ivka3901 ivka moc sa teším s tebou že ti konečne niečo našli....keby si to bola vedela mohla si byť už tehulka .... ale mrazačikovaia v RF čakaju....tieto zakladne imuno už mám robene davnejšie ešte cez car a ja mam tu hodnotu anti-annexin V screen 7,5 u/ml ak je to vôbec to ..... držím moc palce.

franzziska
21. jan 2015

@evadek aj ja..o 22:00..ty?

ingrid0105
21. jan 2015

@gabika_83 aj nas caka 26.1.15 prva konzultacia u Marcela, tak som tiez zvedava a napata 🙂

evadek
21. jan 2015

@franzziska 21.15:) ako sa dnes mas?🙂..citis?...a tak?..aj ty si mala dnes orgalutran ?...

franzziska
21. jan 2015

@evadek dnes uz nie..ale vcera a predvcerom...ty mas aj dnes s pregnylom? ja ee

evadek
21. jan 2015

@franzziska ano..rano som mala orgalutran...vecer pregnyl..a potom uz nic....aj vcera a predvcerom som mala aj merional..aj orgalutran...

franzziska
21. jan 2015

@evadek dofrasa...ja som mala brat len 2 orga..a dnes uz len pregnyl...je to mozne?

evadek
21. jan 2015

@franzziska ano..je zavisi to od vajok...ja som ich mala tri..aj mi vydali a zaznacili do planiku na tri dni...a dnes mam rano orgalutran vecer pregnyl..a koniec...
takze riad sa tym co mas v planiku🙂

zibi
21. jan 2015

@skaredekacatko zatial este nie ... az niekedy okolo leta ked vobec uvidime a ty?

zibi
21. jan 2015

@evadek drzim palce daj viediet ako pokracujes 🙂 verim ze to vyjde 🙂

evadek
21. jan 2015

@zibi oo Zibinka..ja s mojimi diagnozami to beriem ako pokus....a dakujem...🙂

ingrid0105
21. jan 2015

@franzziska aj ty mas soft ci klasicku stimulku?

ivka3901
21. jan 2015

@misenaf dakujem pekne aj my sa tešíme velmi no ja mám hídnátu až 97 a to je dosť oproti normálnym hodnotám 😒 čítala som,že nízka hodnáta neuškodí,ale ževraj zvýšená hladina je nebezpečná ☹ takže prvá včelička inekcie dexamed pichnutá a polka anopirinu a o 5 týždnov mám kontrolný odber 24 februára a potom 17 marca výsledky a až potom niekedy až v apríli na KET možno nechcem už nič plánovať

franzziska
21. jan 2015
ingrid0105
21. jan 2015

@franzziska aj ja pojdem na soft a zistujem si info, cim stimulujes a po kolkzch dnoch budes mat OPU?

ingrid0105
21. jan 2015

@ivka3901 drzim palceky aby ti to uz konecne v tom aprili vyslo

silvia545
21. jan 2015

@evadek mne kázal dr. medzi 8 až 8.30 hod. 😉
už nech mám po opu,,vaječník ma bolí v jednom kuse 😒

silvia545
21. jan 2015

Baby idete zajtra niektorá na OPU ? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre