Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mirinda10
18. nov 2009

juli inak mne aj doc na Kramarch cez brusko hlasil sestricke krcok 3,65 cm tak neviem ako to meraju to fakt nechapem ale uvidim, teraz ked budem mat dalsiu poradnu aj ked asi utz mi nebude robit nakolko v piatok idem na tu morfologiu a poradnu mam hned v pondelok

tanitka vitaj domka som rada, ze je vsetko ok

juli inak ja som zacala jest aj o 20.00 snazila som sa iba do 18.00 ale potom od 6tej rano mam strasne skrkanie v zaludku az sa na to muzik zobudzal a vcera som citala v knihe ako nase detickv brusku silno pocuju tlkot nasho srdca a skrkanie v crevach a to musia byt asi decibeli ked to muzika zobudi, tak nechcem trapit babulku tak jem aj neskor iba trosku ale aby som do tej 7mej bez zvukov vydrzala

bobjan
18. nov 2009

Ahojte🙂

Zuzlik, gratulujem, len tak ďalej 😉

Všetky zdravím 😉

julietka
18. nov 2009

mirindik o tych zvukoch v brusku som aj ja citala a vraj je to az okolo 100 decibelov, je tam straasnyyy hluk, takze keby len to skrkanie mali pocuvat tak je to v pohode..ja si myslim ze babulku tym vobec netrapis 😉

ahojki bobi 🙂

mirinda10
18. nov 2009

100 decibelov to je sila ved sa nam narodia hluche deti, ked tam maju taky silny hluk uz 80aj je vela chudatka moje

a ked jes iba do 5tej nie si uz potom hladna alebo skoro rano? to si dobra ja dlho bez jedla nevydrzim ale asi preto si taka stihla

ja stale rozmyslam, ci sa mam objednat na 3D aj s utz pozerala som aj na Mediferu aj tam to robia a laka ma ten dr Holan, ze vraj je dobry, tak neviem ci tam nepojdem stale vaham, a uz je cas sa niekde objednat, ach jo neviem sa rozhodnut

inak ja mozem tiez lezat na oboch bokoch, zatial je to ok

julietka
18. nov 2009

mirindik babatka su chranene v plodovej vode, ktora ciastocne odhlucnuje tak ja si myslim ze ten udaj 100 decibelov je ponaty globalne, ale k princezne sa dostane tlmenejsi zvuk..
miri vydrzim nejest, iba niekedy je to na nevydrzanie tak si dam malinky chlebik so syrom, iba nieco take dietnejsie a kazdovecerny ritual- sirup proti zahe. Kamaratka mi v piatok doniesla z Talianska taky pre tehule co u nas nie je a celkom mi zabera..akurat ze vecer uz naozaj nemozem jest nic ako napr.kysnute kolace s ovocim a pod.
miri vies ze aj ja som sa branila ist na ten 3D, lebo to povazujem za biznis, ale teraz si kazdy den pozeram tie fotky bubakov a som rada ze sme sli aj ked cena bola dost nadsadena, ale nech maju drobci pamiatku.
A ked sa na to pozries z tejto strany ze to robis pre princeznu a mozno ano a mozno nie ci bude mat surodenca, tak nech mate z toho aspon raz v zivote aj vy zazitok, lebo je to naozaj mile 😵

mama4
18. nov 2009

ahoj julietka a mirinda ,zdravím z Olomuca,chcem len poradiť ,ako maminka,ktorá čaká 4 mimčo niečo na pálenie záhy,čiže nadmernú tvorbu kyseliny,ja papám od siedmeho mesiaca Rennie,je pre tehotné a aj kojace maminky,obsahujú vápnik a magnezko 😉

julietka
18. nov 2009

ahojki mama4 🙂 renie poznam uz asi 10 rokov ale za tie roky to zial k nam Slovensko este stale neprislo,vzdy ked som to pytala v lekarni tak povedali ze k nam sa to nedovaza...no zial co je dobre sa u nas asi nenosi 😉

mama4
18. nov 2009

Aha, to mi je lúto,tak to hádam nejako vydržíš,ja som trpela stále a len teraz pri tejto tehotnosti,to začali vyrábať a predávať a je to pre mna vykúpenie,ale v lekárni určite bude nejaká iná náhražka 😉 mlieko,orechy,mandle a iné ludové recepty na mna nemali,všetko mi to vyrážalo až nosom,ale už je dobre,tak držím palce určite na niečo natrafíš 🙂

mirinda10
18. nov 2009

mama ak sa to da kupit v CZ tak poviem sestre pride o 2 tyzdne za mnou a zije v Prahe tak mi to kupi ja pijem sirup ak mlieko nezaberie ale asi cim vyssie tt tak to bude horsie videla som to na sestre tak sa mam na co tesit 😀
dakujem za radu

julietka
18. nov 2009

miri a ty aky sirup pijes? lebo mne v lekarni nic nepredali, max Gastrotuss, ale to je uplne o nicom, zbytocne vyhodene peniaze..

mirinda10
18. nov 2009

ja mam Gastrotuss ale zatial sa da aj ked to neriesi na 100% ale je to lepsie asi si dam kupit tie tabl co pise mama4

takyna
18. nov 2009

Ahojte kočky 🙂
prečítala som si vás tak na rýchlo, lebo prerabame byt tak sme len teraz dorazili 😉 , Juli nedá sa to Renie objednať z netu?, Tanitka vitajte domka, som rada, že ste ok 🙂
Ja vás obdivujem baby, že nejete večer, mne sa až ruky od hladu trasú bez jedla, a ráno ten vlčí hlad ani nehovorím 🤐
najhoršia je ale ta pachut v ustach, musim stale niecim zapijat , pripadam si ako keby som obzuvala kovove klince 😎

idem si trosku poodychovat, pekny vecer, vsetky pozdravujem, zajtra sa ozvem pá 😵

mirinda10
18. nov 2009

taky ja papkam posledna vecera o 20.00 nieco male a lahke, ja ak nejem po 18.00 , tak sa skoro rano zobudim a musim ist jest a to je niekedy aj pred 6 tou to len juli chce byt pri dvojkach stihlucka 😉 😉

avaka
18. nov 2009

Ahojte 🙂
Mne sa az dnes podarilo na Vas nakuknut..
Zuzlinecka,velka gratulacia 😵 😵 to muselo byt radosti,moc sa tesim 😵 nech aj ten parik vyjde 😉

Kanhva,Tomka,drzim palce na opu.Kanhva neboj,ved oni vedia podla velkosti folikov,kedy treba opu.. 😉 Ja som hlasila velkost folikov po telefone a dali mi tiez opu na 11dc-transfer robila zlata dr.Vitouskova a 2 bobici su este v mrazaku.. 😉

Briozka,testik bude urcite pozitivny a babenko Ti pomoze rychlejsie zabudnut na to,co sa vam stalo,drzim palce 🙂
Tani,som rada,ze ste domka a v poriadku 🙂

Miri,mas pravdu,ja by som tiez nevydrzala bez jedla tak dlho ako juli 😀 Ved ja tak neskoro jedavam.. 😒 A to 3D Ti tiez odporucam 😉
Juli,takze glukoza dopadla dobre?To je super. Inak ja tiez spavam na boku,ale striedam to,nevydrzim celu noc na lavej strane..Lenka ma pravdu,ze dve babenka Ti asi daju riadne zabrat..Ja som sa doteraz citila uuuplne super,ale posledne dva tyzdne ma tak hrozne bolia krize.. ☹ dokonca si musim niekedy na chvilu v noci lahnut aj na chrbat,aby sa mi ulavilo a to som nikdy nemala vo zvyku spat na chrbte..preto myslim,ked ty nosis dve babenka,tak to je asi riadna zaberacka..
Inak nas vikend dopadol dost neslavne,skoro polovica posadky ochorela,takze tento rocnik nebol nic moc...ja sa nastastie drzim,ale aj tak mam pocit,ze nejako pokasliavam,tak dufam,ze to bude o.k 😅
dobru nocku 🙂

takyna
19. nov 2009

Ahojte kočky 🙂

Tak včera sa mi vypomstilo to papanie 😉 , porozprávala som sa prvý krát s wc misou 😀

pozdravujem vás všetučky, idem niečo zjesť dúfam, že nezgrckám, a potom na vás kuknem 😵

dior
19. nov 2009

Ahojte, mne uz svieti 7tt 😵 a Taky tebe uz 8tt 😵 a je to take divne ,ale gratulujem k 1. rande s wckom 😉

tanitta
19. nov 2009

ahojte...
takze kocky hor sa do klubu grckajucich a to vsetky;).... pekni dnicek zelam;).

takyna
19. nov 2009

Diorík počkaj o chvílku bude to randevi aj u vás 😉 , Tanit ahojky, ako sa máte?, pred tým ako si išla s malým do nemocnice, som mala s tebou a Adamkom úplne živý sen....normálne ako predzvesť...telepatia 😨

tanitta
19. nov 2009

Taky.. ani mi nevrav.. malemu cela akcia v nemocke narusila rezim...doniesli sme si nejaku hnacku asi 😠 alebo travi etse tu hroznu stravu kojenecku.... 🙄 ... dva dni a z toho 4x zemiakov kasa s nejakym divnym masom pomletym a stavou....prvy krat mu to chutilo ale postupne sme odnaslai plnsi a plnsi tanier...no hrozne co tym detom davaju papat ziadne ovocie o zelenine to ani nechyrovalo...no dufam ze ten sen dopadol nakoniec dobre;)..

mirinda10
19. nov 2009

baby tie tt vam nejak rycho skacu 🙂 ale zasluzite si to

avi no pekne, ze si nam opat vratila aj ta obivujem si jedina co tu maka a este zvladnes aj predlzeny vikend mimo domu no si sikulka ale neprehanaj to ale este par tyzdnov a pojdes na matersku, chces ist 6tt pred terminom alebo skor 8tt?

tanitka no ta nemocnicna strava no skoda reci a pre veduceho to muselo byt tazke, este stastie, ze ste tam nemuseli byt moc dlho a vsetko dobre dopadlo

takynka, tak uz mame prve grckanie, dufam, ze to uz preslo a nebudes mat casto taketo starosti

tomka12
19. nov 2009

Ahojte 🙂
Kanhwa, drzim palce na zajtra 😉

gabikasz
19. nov 2009

Ahojte dievčence,práve som sa zaregistrovala a chcela by som sa vás spýtať,neviete kolko si pýtaju v Reprofite za predimplantačnú genetickú diagnostiku,lebo v Iscare je to do 1000€ !!!!

bobjan
20. nov 2009

Ahojte, bambuľky, nehnevajte sa, že sem chodím málo, ale nemám čím prispievať, ale rada vás čítam, keď je čas....

Všetkým vám prajem príjemný víkend a niekedy zasa kuknem. Dúfam, že sa máte dobre 😉

takyna
20. nov 2009

Ahojte kočky, zdravím tak na rýchlo, budeme mať cez vík odpojený net tak sa mi tu všetky v zdraví opatrujte páčko 😵 😵 😵

lenka20
20. nov 2009

caute babulky, takynka tak si uzi vikendik bez PC, aj to treba obcas - vypnut 😉 a gratulujem k prvemu grckaniu 😵 😵 😵
gabikasz - veru neviem kolko to tam stoji, ale urcite sa to neplati pausalne ale za kazde testovane embrijko zvlast, takze zalezi kolko embryi by si mala...
neviem ako budem dneska netovat, tak keby ma tu uz nebolo tak krasny vikend vsetkym 😵 😵

gabika24
20. nov 2009

ahojte všetky...pekný víkendík želám 😵
Zas nejako nestíham, ale pozorne čítam (prípadne nepozorne, podľa toho, v akej nálade sú drobci 😀 )
Tanittka, dúfam,že už nehnačkujete, takynečka opatruj bobáčika, diorka, pri tých tvojich svietiacich tt sa usmievkam 😵 , leni a všetky ostatné, ktorým ešte tt nesvietia, pri tých vašich by som sa usmievkala rovnako, tak poďme, nech tu stále neoxidujem, keď nie som snažilka. 😉

zajacik...
20. nov 2009

Kanhwi dnes na teba silno myslim, drz sa!
AHojte vsetky 🙂

avaka
20. nov 2009

ahojte,
no pekne to tu dnes flakate.. 🙂
ja som si dnes vzala regeneracne volno.. 🙂
Miri,veru mas pravdu,makam,ale robim si v praci riadnu ulievaren... 😎 pravda,je ,ze som stastna,ze mam bezproblemove tehu aj doky to tak berie(myslim),tak si vravim,ze ked som uz vydrzala cakat tolko rokov,tak do tej materskej mi to uz pride len taky zlomok 😉 a chcem ist 8 t pred terminom,nech si uz pred vianocami hoviem doma.. 🙂

Kanhwa,dufam,ze opu dopadlo na jednicku 😉

Tani,hlavne ze vsade propaguju zdravu vyzivu a potom deticky napchavaju mletym masom.. 😠 ,ale vy si to doma urcite vynahradite.. 😉

Taky,ta grcka nebola asi z vecerneho papania 😉 ,snad Ta grckanie nebude trapit a budes moct papat vsetko od vymyslu sveta
Leni,zase bohaty program..? 😵
vsetky vas zdravim kocky

tanitta
20. nov 2009

ahojte...
Kanhwa ma dnes opu??... tak cakame pocty 😵 ...
Gabi.. uz nehnackuje...bolo to asi tou zdravou kuchynou 😠 ...
ja som dnes na odstrel...baby co ten veduci dokazuje 😅 ....

olympia
20. nov 2009

ahojte reprofitáčky,
moja mrcha si dava nacas, ale uz to pomalyyyyyy zacina. Dufam, ze zajtra bude jasny prvy den cyklu, takze konecne sa k vam pripojim naplno. 🙂
Kanhwa, tesim sa aj ja na spravy, nepochybujem, ze budu dobre.
Tomka, ty kedy ides na OPU?
Gabikasz, ja mam pocit, ze sa plati za PiDg pausalne. Lenka, ty si si to davala robit? Mozno mas presnejsie infosky, tak pripadne napis čo a ako.
Bobjan, napis aj castejsie. Ja tiez poznam tie dlhe čakačky "medzi", ale stále si predsa snažilka! 😵
Tehulky, opatrujte sa a pozdravujem aj Tanitku so synčekom, neviem, preco ste boli v nemocke, ale hadam ste uz ok.
pekny vikend.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre