Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lulu10
24. okt 2011

@miminkad neni zac 😉 podla tabulečky ste v najlepsom poradku 😵

miminkad
24. okt 2011

@naveen 🙂 nuz ja by som mile rada vyskusala vsetko mozne,ako vravi lulu10,aj hovienko zjest.len keby viem co spravit,co skusit...
@lenka_21 podla tej tabulky je to priemer.dakujem

lenkalienka01
24. okt 2011

@miminkad drzim palce 😉 verim, ze to dobre dopadne 🙂

martini
24. okt 2011

@miminkad hcg máš určite dobré. už len veríme, že cysty a zrazeniny sa dajú na ústup... drž sa. veľmi preveľmi držím prsty. a pridávam aj jednu modlitbičku...

gabinkaa
24. okt 2011

@miminkad myslím, že ak by tam niečo bolo, tak určite to je na sone vidieť, neboj vaječníky sa dajú do poriadku, ja som s nimi mala problémy možno aj 3 mesiace, telo si s tým určite poradí 😉

naveen
24. okt 2011

@miminkad tak to je aka hlaaska... 😀 😀 😀

miminkad
24. okt 2011

@martini dakujem.pozeram,ze tebe sa to uz krati 😉
@gabinkaa co myslis,ze ak by tam nieco bolo? 😕 inak gest.vak nie je vidiet.ze ho ta zrazenina moze prekryvat.
@naveen 🙂

mircalla
24. okt 2011

baby nepotrebujete niekto clexane? to ako fraxik....expiracia 01/2012

gabinkaa
24. okt 2011

@miminkad myslela som tie cysty a mal ten doktor dobré sono keď ho nebolo vidieť? ja som to zažila s mojím doktorom čo ma vtedy naplašil........ale môže byť aj to, že zrazeniny ho prekrývajú, veď to je ešte malinké, uvidíš v stredu na kontrole, zrazeniny už nebudú, len krásny gestačný vačok

miminkad
24. okt 2011

@gabinkaa videli tie vajecniky,ze su moc velke.no ze vacok moze ta zrazenina prekryvat,tak ho nevidno.ale zas ak by tam nebol,tak asi nie je ani hcg 😕 no dufam,ze sa zmensia

gabinkaa
24. okt 2011

@miminkad ale vaječníky sú veľké po stimulke, to mi aj Štelcl povedal, keď som sa sťažovala, že mám problémy, tak si myslím, že to je v poriadku a je pravda, ak by tam nebol, tak HCG nebude také pekné, ale bolo by nizke alebo žiadne, to je veľká útecha, aj tak je to skoro, veď predsa na sono do RF do Brna sa chodí 14 dní po pozitívnom teste, tak sa radšej nestresuj

miminkad
24. okt 2011

@gabinkaa no len dvaja doktori nezavisle od seba sa zhodli na tom,ze je to OHSS.vcera boli 9cm,teda ten jeden,dnes uz menej.jej ozaj,neviem,ci sa tam teraz na to sono objednat 😕 este raz asi napisem vitouskovej

lenka_21
24. okt 2011

@miminkad Podla mna si trosku lepsie ako priemer (aku dlhu ste mali kultivaciu - 3 dni). V stredu to bude URCITE v poriadku.
Ja mam zajtra poradnu ... tiez mi lepi, neskutocne ... snad sa v noci trosku vyspim 😕 😕 😕 ... toto cele je fakt niekedy hrozny stres, ale bude dobre ... som si ista 🙂 😉 🙂
A ja tiez viem, ze OHSS je lepsie na tehu ... v centre nam to tvrdili ... Co ti napisali z RP?

miminkad
24. okt 2011

@lenka_21 z RP neodpisali.prave pisem dalsi mail s novymi udajmi.mali sme 3dnovu kultivaciu.to su teda stresy

linda81
24. okt 2011

@miminkad ahojcek...no HCG je skvele, tak snat bude uz len lepsie🙂...drzte sa

miminkad
24. okt 2011

@linda81 len to ostatne neni take ruzove

linda81
24. okt 2011

@miminkad ja viem ...ale zatial nie je nic stratene

miminkad
24. okt 2011

@linda81 a co tvoj odborny nazor?

linda81
24. okt 2011

@miminkad no bohvie ako odborny nie je, kedze nie som gyn🙂...ale s mojej anesteziologickej praxi som ti napisala IP

miminkad
24. okt 2011

@linda81 dakujem.

linda81
24. okt 2011

@miminkad ja viem slaba utecha..

miminkad
24. okt 2011

@linda81 no aspon mam trosku jasnejsie

mia_15
24. okt 2011

Ahojte baby, 🙂

@miminkad ahoj, pomaly cely den som na teba myslela 🙂 tak ako sa momentalne citis?urcite je to lepsie,ze?pevne verim,ze ano.... co sa tyka toho OHSS,tak to co pisu baby je pravda, aj mne po ET Vitouskova povedla,ze vytvara idealis podmienky pre tehu. Ja som sa o to velmi zaujimala,lebo som si OHSS pri tejto stimulke presla a este stale mam pocit,ze mam brucho nafucane.... 😕

@lenka_21 na zajtra drzim palce 😉 vsetko bude v naprostem poradku 🙂

miminkad
24. okt 2011

@mia_15 ja sa citim relativne dobre.nekrvacam.sem tam spinim,ale to sa cistim.horsie je,ze v tej maternici je to take ake je.co mi poradis na OHSS?lebo vajecnik mam dost velky...

lenka_21
24. okt 2011

@mia_15 Dik, dam vediet ... Teba kedy caka testovanie?

mia_15
24. okt 2011

@miminkad aj ja som mala vajecniky obrovske a mozno aj stale su,len o tom neviem 😨 musis vela,vela,vela pit. Mne Vitouskova povedala,ze treba jest vela kuracieho maska, kur. vyvar a proste sme kurata 🙂 ked uz nekrvacas a HCG je fakt dost vysoke,tak tam krpcek ci krpcekovia su niekde skovani. Ja tomu velmi verim,ze to bude OK.... len si pekne oddychul a davaj na seba pozor.

@lenka_21 ja mam testovat az 31. Ale ja to urcite nevydrzim,najracej by som testla hned 🙂 kedy zajtra idete?

miminkad
24. okt 2011

@mia_15 zacinam zas spinit. a ja kura nejem 😅

poka
24. okt 2011

@miminkad a nedali ti injekcie?solumedrol?mne tie pomohli.......vela musis pit a jest vela bielkovin, aj ryby a skus Nutridrink-kupis to v lekarni

miminkad
24. okt 2011

@poka pit sa snazim vela.aj tie bielkoviny.nie,solumedrol nemam.beriem prednison.a aku velku si mala zrazeninu?

mia_15
24. okt 2011

@miminkad no ani ja ho moc nemusim,ale jedla som ho a tu polievku dobre,ze som nepila,len aby mi to pomohlo 🙂 mimi moc vam drzim palce a velmi na teba myslim.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre